Nauczyciel Przedszkolny - Banino

Banino
Oferta opublikowana26.09.2024
Tryb pracystacjonarna
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Stanowisko: Nauczyciel Przedszkolny
Lokalizacja: Banino, ul. Bosmańska
Opis stanowiska:
Poszukujemy nauczyciela przedszkolnego do pracy w przedszkolu w Baninie. Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za prowadzenie zajęć edukacyjnych, dbanie o rozwój dzieci oraz współpracę z rodzicami.
Wymagania:
  • Wykształcenie pedagogiczne
  • Doświadczenie w pracy z dziećmi w wieku przedszkolnym
  • Kreatywność i zaangażowanie
  • Umiejętność pracy w zespole
Oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Pracę w przyjaznym środowisku
Kontakt: Marta Gawin, tel. Aplikuj
Informacje o firmie
Oferujemy usługi z zakresu diagnoz, terapii i konsultacji. Wyróżnia nas 12-letnie doświadczenie oraz interdyscyplinarny zespół specjalistów: fizjoterapeutów, terapeutów integracji sensorycznej, psychologów, psychoterapeutów, pedagogów i pedagogów specjalnych oraz logopedów i neurologopedów. Zajmujemy się udzielaniem profesjonalnej pomocy dzieciom i ich rodzicom/opiekunom w Gdańsku, Gdyni i Baninie. Więcej szczegółów w zakładce " oferta ".
Zapraszamy do współpracy!