Oferta opublikowana10.09.2024
Rodzaj umowyumowa zlecenie

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Gorlicka 129, 38-321 Moszczenica, powiat: gorlicki, woj: małopolskie

Zakres obowiązków: nauczanie języka angielskiego - prowadzenie zajęć dydaktycznych

Rodzaj zatrudnienia: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Zmianowość: nie dotyczy

Liczba godzin w miesiącu: 160

Wynagrodzenie brutto: od 50 PLN

Opis wynagrodzenia: umowa zlecenia od 09.09.2024r. do 30.06.2025r. godziny pracy od 15:00 lub 15:30; wynagrodzenie 50zł brutto za godzinę zegarową

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: NIE

Data rozpoczęcia: 09.09.2024

Wymagania konieczne

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), kierunek: filologia angielska

Języki: angielski, w mowie - C2 - biegły, w piśmie - C2 - biegły

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: wykształcenie wyższe (licencjat lub magister) kierunek: filologia angielska; staż pracy w zawodzie - dod. atut

Pracodawca

Nazwa: NIEPUBLICZNE PRZEDSZKOLE "HAPPY KIDS'' ANNA KRĘŻOŁEK

Adres: Gorlicka 129, 38-321 Moszczenica, powiat: gorlicki, woj: małopolskie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Gorlicach

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: skierowanie + CV