MŁODSZY SPECJALISTA DS. UBEZPIECZEŃ/ UCZEŃ

Raszyn
Oferta opublikowana19.04.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżakadra zarządzająca

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Al. Krakowska 27A, 05-090 Raszyn, powiat: pruszkowski, woj: mazowieckie

Zakres obowiązków: Nauka i obsługa klientów w zakresie ubezpieczeń. Praca od poniedziałku do piątku w godz. 9:00-17:00.

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wymiar etatu: 1

Zmianowość: jedna zmiana

Liczba godzin w tygodniu: 40

Wynagrodzenie brutto: od 4 300 PLN

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Typ propozycji: praca stała

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: NIE

Data rozpoczęcia: 19.04.2024

Wymagania konieczne

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Poziom wykształcenia- minimum średnie. Wymagane doświadczenie w obsłudze klienta i w ubezpieczeniach oraz biegła obsługa komputera. Mile widziana znajomość języka angielskiego lub rosyjskiego.

Pracodawca

Nazwa: PASSA JÓZEF PAWLAK

Adres: Al. Krakowska 27A, 05-090 Raszyn, powiat: pruszkowski, woj: mazowieckie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Pruszkowie

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: CV lub skierowanie