Mechanik / Elektromechanik

Wrocław
Oferta opublikowana10.05.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżaprodukcja

Opis oferty pracy

Dla Klienta, dealera samochodowego poszukujemy osoby na stanowisko:
Mechanik/ Elektromechanik

Twój zakres obowiązków
Diagnozowanie usterek zgłaszanych przez klienta
Kompleksowe dokonywanie napraw samochodów osobowych
Obsługa urządzeń diagnostycznych i pomiarowych oraz umiejętność interpretacji wyników
Przestrzeganie procedur i postępowanie zgodnie ze standardami poszczególnych marek
Kontakt z działem wsparcia technicznego producenta
Dbanie o swoje stanowisko pracy i powierzone mienie
Udział w szkoleniach zgodnie przypisaną ścieżką rozwoju

Nasze wymagania
Doświadczenia w pracy na stanowisku samodzielnego mechanika w autoryzowanej stacji obsługi
Praktyczna i teoretyczna wiedza z zakresu mechaniki samochodowej, eksploatacji pojazdów samochodowych oraz zasad działania podzespołów i systemów w nich spotykanych
Wykształcenie kierunkowe techniczne
Ważne prawo jazdy kat. B
Znajomości języka angielskiego w stopniu umożliwiającym obsługę urządzeń diagnostycznych i posługiwania się dokumentacja techniczną
Umiejętności pracy w zespole
Odpowiedzialności, rzetelności i dokładność
Dyspozycyjność 5 lub 6 dni w tygodniu

To oferujemy
Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji w rozwijającej się firmie
Profesjonalne szkolenia zawodowe Importerów
Współpracę w miłej atmosferze, w sympatycznym zespole
Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
Wynagrodzenie podstawowe plus system premiowy oparty o wyniki