MAGAZYNIER

Chorzów
Oferta opublikowana08.05.2024
Rodzaj umowyumowa zlecenie
Branżafizyczna

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Chorzów, powiat: m. Chorzów, woj: śląskie

Zakres obowiązków: zbieranie zamówień przy użyciu skanera, konfekcjonowanie, pakowanie i oklejanie produktów

Rodzaj zatrudnienia: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Zmianowość: dwie zmiany

Wynagrodzenie brutto: od 27,7 do 27,7

Opis wynagrodzenia: praca na 2 zmiany (pn-pt w godz. 6-14, 14-22) ze stawką 27,70 zł brutto/h + 1 sobota w miesiącu (10-18) + dodatek 300 zł brutto za przepracowane 160h w tym wszystkie pn i sb, stawka za pracę w porze nocnej: 35,70 zł brutto/h

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: TAK

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: pełnoletność, siła fizyczna

Pracodawca

Nazwa: kontakt przez OHP

Adres: Opolska 19, 41-500 Chorzów, powiat: m. Chorzów, woj: śląskie

Sposób aplikowania: kontakt przez OHP