KOSMETYCZKA

Kraków
Oferta opublikowana04.07.2024
Rodzaj umowyumowa zlecenie
Branżauroda / rekreacja / zdrowy styl życia

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: KSIĘDZA ADOLFA ZAGRODZKIEGO 3/3, 30-427 Kraków, powiat: m. Kraków, woj: małopolskie

Zakres obowiązków: Wykonywanie usług kosmetycznych. Wymagamy doświadczenia w: manicure i pedicure klasycznym oraz hybrydowym. Umiejętność pracy z cążkami i frezarką. Dbanie o wzorowe relacje z naszymi klientami i wizerunek firmy. Utrzymanie porządku w miejscu pracy.

Rodzaj zatrudnienia: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Zmianowość: nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto: od 4 300 PLN

Opis wynagrodzenia: Umowa zlecenie potem umowa o pracę pełny etat.

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: NIE

Data rozpoczęcia: 08.07.2024

Data zakończenia: 31.08.2024

Wymagania konieczne

Zawody: Manikiurzystka (wymagany staż - lata: 3)

Wykształcenie: średnie zawodowe

Uprawnienia: kosmetyka,manicure,pedicure

Pozostałe wymagania

Staż pracy ogółem: lata: 3

Inne wymagania: Wymagana znajomość j. polskiego: w mowie: B1 - średnio zaawansowany, w piśmie: A1 - początkujący

Pracodawca

Nazwa: STUDIO 3/3 FRYZJERSTWO I KOSMETYKA S.C. KATARZYNA GILEWSKA, PIOTR GILEWSKI

Adres: KSIĘDZA ADOLFA ZAGRODZKIEGO 3/3, 30-427 Kraków, powiat: m. Kraków, woj: małopolskie

Nazwa Urzędu Pracy: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: .