Elektromonter sieci trakcyjnej - praca w delegacji - Polska

Poznań
Oferta opublikowana16.09.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat

Opis oferty pracy

Jedna z największych firm budowlanych działająca w sektorze infrastrukturalno-usługowym, zatrudni pracowników na stanowisko:

Elektromonter sieci trakcyjnej

Miejsce pracy: cała Polska – praca w delegacji – obecnie Warszawa, Tychy, Chabówka.

Stawka: stała podstawa ustalana indywidualnie, w zależności od doświadczenia i wiedzy, ryczałt za nadgodziny w kwocie 1500zł, premie uznaniowe do 150% zasadniczego wynagrodzenia.

Zadania:
• Demontaż elementów sieci trakcyjnej,
• Montaż konstrukcji wsporczych,
• Montaż sekcji uszynienia grupowego,
• Regulacja sieci trakcyjnej.
• Bezwzględnie przestrzegasz zasad BHP.

Wymagania:
• Min 2 letnie doświadczenie w pracy na budowie,
• Preferowane wykształcenie elektryczne lub pokrewne,
• Brak przeciwskazań do pracy na wysokości,
• Otwartość do pracy w delegacji.

Gwarantujemy:
• Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, od zaraz,
• Praca od poniedziałku do piątku albo 10/4 (200-220 h/msc),
• Bezpłatne zakwaterowanie i transport (dojazd do domu firmowymi busami, nocleg w mieszkaniach, pokoje 2 osobowe, w pełni wyposażone),
• Ciepły i całkowicie darmowy posiłek w ciągu dnia na budowie,
• System premiowy – premie zależne od wydajności i zaangażowania oraz przestrzegania warunków BHP na budowie, premie za polecenie pracowników,
• Dodatki/Benefity - grupowe ubezpieczenie na życie, karta sportowa, prywatna opieka medyczna Medicover w całej Polsce, dodatkowy dzień wolny w urodziny, system MyBenefit,
• Szkolenia i kursy, niezbędne do podnoszenia swoich kwalifikacji,
• Narzędzia i odzież wysokiej klasy.

W przypadku zainteresowania ofertą prosimy o kontakt telefoniczny pod nr telefonu 537 - pokaż numer telefonu - . Nie odbieram wyślij sms „trakcja” – oddzwonię w pierwszej wolnej chwili.

KRAZ 13 471
Klikając w przycisk „Aplikuj” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do BEREKER DOMINIS Sp. z o.o., zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. Jeżeli nie chcesz, abyśmy przetwarzali dodatkowe dane o Tobie, nie umieszczaj ich w swoich dokumentach.