Doradca Klienta / Sprzedawca

Gdynia
Oferta opublikowana27.06.2024
Tryb pracystacjonarna
Rodzaj umowyumowa zlecenie
Wymiar etatupełny etat
Branżasprzedaż i obsługa klienta
Poszukujemy pracownika do naszego Studio Dekoracji Balonowych i Party Shopu w Gdyni (Wiczlino). Praca od poniedziałku do piątku w godzinach 10:00 - 18:00 oraz w niektóre soboty od 10:00 do 16:00. Szukamy kogoś na stałe, nie tylko na okres wakacyjny.

Twój zakres obowiązków
  • obsługa Klientów (tworzenie kompozycji balonowych)
  • dbanie o porządek w sklepie i ekspozycję towaru
  • pompowanie balonów helem
  • nagrywanie i tworzenie materiałów na SM
Oczekujemy
  • osoby komunikatywnej i uśmiechniętej
  • samodzielności i zaangażowania w powierzone zadania
  • dobrej organizacji pracy
  • pozytywnego nastawienia do klienta
  • doświadczenie w sprzedaży będzie mile widziane
Oferujemy
  • umowę zlecenie
  • praca od poniedziałku-piątku i niektóre soboty
  • przyjazną i bezstresową atmosferę w pracy
  • przyuczenie z zakresu dekoracji, pracy z helem itp.
Mile widziani studenci :) Mobilność będzie dodatkowym atutem - posiadamy również drugi sklep w Chwaszczynie (na styku Gdańska Osowy i Gdyni Dąbrowy).

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV (wraz ze zdjęciem) na adres: Aplikuj lub kontakt telefoniczny pod numerem: 692058... .

Dołącz do naszego zespołu i baw się razem z nami, sprzedając balony z helem!
Informacje o firmie
W Lovely Gift Trójmiasto tworzymy piękne dekoracje z balonów i organizujemy eventy oraz przyjęcia rodzinne.