Oferta opublikowana17.09.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Tadeusza Maderskiego 3, 83-422 Lubań, powiat: kościerski, woj: pomorskie

Zakres obowiązków: Nawiązanie współpracy między środowiskiem naukowym a otoczeniem biznesu i rolnictwa, co będzie skutkowało zastosowaniem wyników badań naukowych w ramach konkretnych rozwiązań rynkowych na potrzeby sektora rolnego.Ułatwienie kontaktów przedsiębiorców/rolników z wybraną jednostką naukowo-badawczą poprzez pośrednictwo, inicjowanie spotkań i uczestnictwo w nich.Udział w wystawach i targach typu „science to business”.Prowadzenie bazy danych o realizowanych projektach badawczych w sektorze rolnictwa, osiągniętych rezultatach i możliwości ich zastosowania w praktyce.Podsumowanie zrealizowanych usług brokerskich w postaci raportów/sprawozdań.Organizacja i koordynacja wydarzeń w tym. m.in. forum innowacji, wyjazdy studyjne, warsztaty, konferencje itd. Doświadczenie w zakresie realizacji projektów

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu: 1

Zmianowość: jedna zmiana

Liczba godzin w tygodniu: 40

Wynagrodzenie brutto: od 6 000 PLN

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Typ propozycji: praca stała

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: NIE

Data rozpoczęcia: 01.11.2024

Wymagania konieczne

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)

Języki: angielski, w mowie - C2 - biegły, w piśmie - C2 - biegły

Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B, praca w zespole, Prawo jazdy kat. B, obsługa komputera MS Ofice

Pozostałe wymagania

Staż pracy ogółem: lata: 3

Inne wymagania: [Umiejętność 2] : Znajomość potencjału naukowo-badawczego polskich instytucji naukowych z sektorem rolnym. [Umiejętność 1] : Doświadczenie w zakresie usług brokerskich.Znajomość środowiska uczelni wyższej i środowiska biznesowego. [Inne] : Wykształcenie wyższe na kierunkach:Udokumentowana specjalizacja w co najmniej jednej konkretnej dziedzinie naukowej w sektorze badawczo-rozwojowym. Szczegółowe informacje www.podr.pl zakładka praca oferta nr 6/2024. Do dokumentacji aplikacyjnej należy dołączyć oświadczenie o wyrażeniu zgodny na przetwarzanie danych osobowych w procesie rekrutacyjnym.

Pracodawca

Nazwa: Pomorski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Lubaniu

Adres: Tadeusza Maderskiego 3, 83-422 Lubań, powiat: kościerski, woj: pomorskie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Kościerzynie

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: Brak danych.