Oferta opublikowana14.08.2024
Rodzaj umowyumowa zlecenie

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: 81-504 Gdynia, powiat: m. Gdynia, woj: pomorskie

Zakres obowiązków: Prowadzenie Audytów energetycznych i świadectw energetycznych, pisanie raportów, świadectw i wniosków, współpraca z klientami, analizy dokumentacji technicznej, audyty obiektów w terenach. Weryfikacja audytów i świadectw oraz ich zatwierdzanie zgodnie z uprawnieniami.

Rodzaj zatrudnienia: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Zmianowość: nie dotyczy

Liczba godzin w tygodniu: 20

Wynagrodzenie brutto: od 28,1 PLN

Opis wynagrodzenia: brutto/h

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: TAK

Data rozpoczęcia: 14.08.2024

Data zakończenia: 14.11.2024

Wymagania konieczne

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), kierunek: energetyka inżynieria środowiskowa, budownictwo, mechanika

Języki: angielski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Wymagane doświadczenie zawodowe w Audytach energetycznych, Świadectwach energetycznych, pozyskiwaniu danych i analizie dokumentacji technicznej obiektów. W OZE. Wymagane uprawnienia do zatwierdzania ostatecznych Audytów energetycznych i Świadectw energetycznych. Umiejętności tworzenia raportów świadectw energetycznych i audytów energetycznych, weryfikacji dokumentacji technicznej, mapowania procesów, umiejętność pracy w zespole. Pisanie wniosków. Cv należy przesłać na maila Aplikuj Pracodawca skontaktuje się z wybranymi kandydatami. Możliwość stałej współpracy. Zmianowość i wymiar czasu pracy do uzgodnienia z pracodawcą. Możliwość pracy zdalnej

Pracodawca

Nazwa: ABI GREENTECH SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Adres: Łowicka 80, 81-504 Gdynia, powiat: m. Gdynia, woj: pomorskie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Gdyni

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: - cv - dokumenty informujące o ukończonych szkołach, ukończonych kursach, potwierdzenia zatrudnienia w innych Spółkach, języki programowania.