Oferta opublikowana02.09.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: ENERGETYKÓW 49, 26-600 Radom, powiat: m. Radom, woj: mazowieckie

Zakres obowiązków: Zadania: kompleksowa organizacja pracy Sekretariatu dbanie o płynność obiegu dokumentów w firmie obsługa połączeń telefonicznych obsługa poczty elektronicznej obsługa korespondencji przychodzącej i wychodzącej, przekazywanie jej odpowiednim osobom w biurze odbieranie i nadawanie przesyłek krajowych i zagranicznych odbieranie i nadawanie korespondencji wewnętrznej pomiędzy działami/zakładami firmy przyjmowanie gości i interesantów przygotowywanie pomieszczeń, poczęstunku na wizyty gości, serwowanie poczęstunku dla gości, organizacja cateringu, rezerwacja hoteli dla gości obsługa spotkań firmowych, organizacja zebrań organizacja delegacji służbowych pracowników,

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wymiar etatu: 1

Zmianowość: jedna zmiana

Liczba godzin w tygodniu: 40

Wynagrodzenie brutto: od 4 300 PLN

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Typ propozycji: praca stała

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: NIE

Data rozpoczęcia: 02.09.2024

Wymagania konieczne

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące

Języki: angielski, w mowie - B2 - wyższy średnio zaawansowany, w piśmie - B2 - wyższy średnio zaawansowany

Uprawnienia: prawo jazdy kat B, obsługa komputera, pakiet MS Office

Pozostałe wymagania

Staż pracy ogółem: lata: 1

Inne wymagania: Oczekujemy bardzo dobrej organizacji pracy, samodzielności, inicjatywy i dynamiki w działaniu; wysokiej kultury osobistej gotowości do podjęcia pracy „od zaraz” w godzinach: 7:00-15:00 / 8:00-16:00 komunikatywności, otwartości na ludzi i wyzwania, optymizmu Oferujemy: możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych, w tym nauki języka angielskiego możliwość awansu w strukturach firmy benefity – ubezpieczenie grupowe na życie i zdrowie pracę w dużej, dynamicznie rozwijającej się organizacji przyjazną atmosferę, fajny zespół współpracowników bardzo dobre warunki pracy w nowoczesnym biurze stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

Pracodawca

Nazwa: KPS FOOD SP. Z O. O.

Adres: ZAKŁADOWA 7, 26-670 Pionki, powiat: radomski, woj: mazowieckie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Radomiu

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: Brak danych.