Superbet Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o.

1.8 Dodaj merytoryczną opinię
Kariera

SZUKASZ PRACY?
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

STANOWISKO: KASJER
OBOWIĄZKI PRACOWNIKA:

  • obsługa klientów punktów przyjmowania zakładów, budowanie dobrych i rzetelnych relacji z klientami
  • informowanie klientów o oferowanych przez firmę produktach, ofercie firmy, działaniach marketingowych oraz aktualnych promocjach
  • dbanie o odpowiednią ekspozycję oferty
  • obsługa kasy fiskalnej

OCZEKIWANIA:

  • wykształcenie średnie
  • wiedza z zakresu obsługi klienta, sprzedaży
  • komunikatywność i otwartość
  • umiejętność nawiązywania kontaktów z ludźmi
  • bardzo dobra organizacja pracy
  • mile widziane doświadczenie w branży bukmacherskiej

OFERUJEMY:

  • stałe wynagrodzenie, dobre i stabilne warunki wynagrodzenia
  • pracę w dynamiczniej rozwijającej się firmie
  • OK system - dofinansowanie do karnetów
  • dobrą atmosferę w pracy

Aplikuj pod adres e-mailowy kariera-pl@superbet.pl

www.superbet.pl