Agencja Ochrony Osób i Mienia D.S. Fokus sp. z. o. o.

O firmie

D.S. FOKUS jest koncesjonowaną firmą świadczącą usługi z zakresu profesjonalnej ochrony obiektów handlowych, przemysłowych, firm i biur, a także osiedli mieszkaniowych. Nasza firma posiada również ogromne doświadczenie (specjalizuje się) w ochronie imprez masowych w tym imprez sportowych oraz imprez o podwyższonym stopniu ryzyka. W dobie szeroko pasmowego Internetu oraz ogromnego postępu techniki w naszej ofercie znajduję się także najnowocześniejsza forma ochrony „e-ochrona” zapewniająca jedną z najbardziej niezawodnych form nadzoru.

Kompleksowo zajmujemy się także projektowaniem, montażem oraz konserwacją systemów: telewizji dozorowej, systemów sygnalizacji napadu i włamania, systemu kontroli dostępu, systemów kontroli i nadzoru pracy. W naszej ofercie znajdziecie Państwo wiele innych usług, które wykonujemy na życzenie klienta takich jak ochrona VIP, doradztwo z zakresu prawa gospodarczego i inne.

Kadra kierownicza naszej firmy wywodzi się ze służb mundurowych, biorących udział w licznych misjach na terenie Europy i Bliskiego Wschodu, posiada wieloletnie doświadczenie w świadczeniu usług z zakresu ochrony osób i mienia.

Zdobyte doświadczenie ma ogromny wpływ na wysoką skuteczność naszych działań, poprzez dobrze przygotowaną strategię ochrony, zapobiegawczość, znajomość możliwych potencjalnych zagrożeń. Procentuje także w sytuacjach ekstremalnych.

Ochrona to misja. Zapewnianie bezpieczeństwa innym ludziom to poważne zdanie, którego podejmujemy się z pełną świadomością, dlatego starannie dobieramy pracowników naszego zespołu.

Mając na uwadze ciągły rozwój firmy, dbamy o wysokie kwalifikacje naszych pracowników, zapewniając im regularne szkolenia dostosowane programem do specyfiki ich zadań. Duży nacisk kładziemy na to, aby stale utrwalali dotychczasowe umiejętności, a także na to by mogli podnosić posiadane kwalifikacje zawodowe. To w ochronie przecież pokłada się zaufanie oraz poczucie bezpieczeństwa.

Nasze usługi oferujemy na terenie całego kraju.

Agencja Ochrony Osób i Mienia D.S. Fokus sp. z. o. o.