Opinie o Vikar Experten Aps w Lublin

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Vikar Experten Aps. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Vikar Experten Aps o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Vikar Experten Aps w Lublin

Ewa Nowy wpis

Dzień dobry. znalazłam stara ofertę od agencji dla Rekrutera HR. Chciałam sprawdzić czy aktualnie też można się przyjąć ale nowsze ogłoszenia się nie wyświetlają. Tutaj dodatkowo od dwóch lat nikt niczego nie pisał. Czy agencja działa?

Marcin Nowy wpis

Szkoda gadać 80 km do pracy w jedną stronę swój samochód i paliwo.. praca przy azbeście stare maski szkoda gadać 150 koron miało być na miejscu okazuje się 140 koron za h. Nie polecam!!! Szef bardzo nie miły krótko powiem. Mieszkanie pracownicze (usunięte przez administratora) nie polecam

Piotr Nowy wpis

Nie polecam! Szef pań Kasperr niby miły za Polakami itd mowi masz taką stawkę.. nie znamy sie pokaz że umiesz po tygodniu podniesiemy... obiecanki cacanki po tygodniu słyszę ze tacy jak my- polacy pracują za tyle i nic mowią - przez 4 tygodnie przez mieszkanie pracownicze za które goli jak za zboże syg kiła i mogiła przewinęło się z 30 chłopa - zapytacie dlaczego 4 tygodnie odpowiadam bo czekałem na inny projekt w innej firmie . Podsumowując : stawka spała 140 brutto koron za pracę w azbescie twoje paliwo na dojazdy po 100 km i samochod... zarobiłem na przeżycie... szkoda gadać.. ostatnia rozmowa z szefem agencji chcesz to możesz iść już teraz na Twoje miejsce jest 5 osób z innego kraju... sami wiecie albo się domyście.. NIE POLECAM

Krystyna Nowy wpis
@Piotr

No tak. Tyle, że skoro tyle osób takich chętnych to też o czymś świadczy... Ale czy ja dobrze zrozumiałam, że te dojazdy to dzień w dzień te 100 km? w jedną stronę?

Pawel

Ja jestem zadowolony z pracy w Vikat Invest pomogli z rozliczeniem i ferie peugeot czyli na +

Jan
@Pawel

Że co z tymi feriami? O co chodzi? I co w tym rozliczeniu jest takiego problematycznego?

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w Vikar Experten Aps się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Opiekunka lub opiekun seniorki w Niemczech
Lublin
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista ds. kontroli obiektów logistycznych
"GWARANT POZNAŃ" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Specjalista ds. Kontrolingu (m/k)
Lublin
Imar Service Group Sp. z o.o.
logo firmy Pomocnik Mechanika
Proxim Sp. z o.o.
Rado

Pracowałem jeszcze przez AndreasAgro potem Vikar Experten w latach 2014-2017 mile wspominam ten czas. Co nowe zlecenie prosiłem o większą stawkę i dostawałem. Trzeba dobrze znać język i być rzetelnym pracownikiem. Miło dostawać feriepenge jeszcze 3 lata od zakończenia współpracy. Pozdrawiam serdecznie.

Natalia
@Rado

A o ile podnosili Ci stawkę, co kolejne zlecenie?

Andrii

Nie polecam i odradzam omijajcie ta firmę szerokim łukiem !!

Kasper

Zdecydowanie nie polecam i odradzam !!! Wysyłają do pracy po 2 dniach kartą wracać za paliwo nie zwracają ani za ubrania robocze za nic (usunięte przez administratora) i tyle nie polecam omijać szerokim łukiem!

Przejechałem 1000 km po to tylko by za dwa dni wracać do domu . Porażka . Za paliwo i za testy na covid jestem w plecy bo nikt mi tego nie odda.

Mozesz napisac jakies szczegoly ? Rozmawialem z nimi i teraz nie wiem...

Pan D

Mógłbyś opisać coś więcej?

Marcel

@kris dlaczego zrezygnowales ?

Kris

Na inne sektory idą . Dziękuję wszystkim za opinie . Nie , dzięki, nie będę dla nich robił .

Na szczęście każdy może wybrać to co mu odpowiada. Generalnie spoko firma,polecam.

jolo

witam wszystkich byłem z ta agencja w danii z kolega gdy przyjechaliśmy tam na miejsce był stan zamieszkania opłakany a mowili nam ze kazdy bedzie miał swój pokoj, beda media, wi fi itd okazało sie ze niebyło nic spalismy w jednym pokoju było brudno i (usunięte przez administratora) teraz gdy ubiegamy sie o pieniadze wakacyjne wysłali nam pismo ze wniosek został odrzucony czyli (usunięte przez administratora) nas a co do zwrotu podatku miał byc 8 maja i tez go niema tak ze taka agencje najlepiej puscic z dymem w lublinie warszawie czy tam w poznaniu to sa kłamcy oszusci jezeli bym miał niedaleko do ktorej z nich to by zostali zdmuchnieci z tej ziemi i nie zgłaszajcie sie do nich oni tylko na was zarabiaja a wy sie ujebiecie jak swinie

Kuba

Jeśli ktoś nie pilnuje swoich dokumentów to później są nieporozumienia

Adam P.

Czytam co piszecie i do końca was nie rozumiem..... Byłem z tą firmą w Danii i były ze mną jeszcze 3 osoby z polski i węgier które też zostały wysłane przez nich... Robiłem tak jak mi powiedzieli, że mam robić tj. wypełniałem zeszyt godzin którą od nich dostałem codziennie jak pracowałem te godziny a farmer mi je podpisywał i informowałem biuro ile tych godzin bylo i kase dostawałem zawsze w terminie na konto. Stawka jaką mi zaproponowali nie była najwyższa, ale nie była też jakoś niska.... jak się wszystko weźmie na chłopski rozum i odliczy sobie co zaplacilbym za chate media itp przy wyższej stawce którą mi proponowali w innej agencji to na czysto bym miał o ponad pół euro mniej niż w vikarze Chata była całkiem fajna. Nie było tam luksusów ale było czysto i byłem w pokoju sam więc mogłem na przykład w spokoju porozmawiać z moją kobietą itp. Miejsce w którym pracowałem było całkiem spoko mimo, że farmer był dość trudnym człowiekiem.... ale z tego co czytałem wcześniej i słyszałem od znajomych to oni mają już tak psyche zaprogramowaną. Po jakimś czasie koleś u którego pracowałem przywykł do mnie a ja do niego i totalnie okazał się całkiem spoko facetem. Musieliśmy się tylko poznać i przywyknąć do siebie. Na chwilę obecną zjechałem do polski bo wiadomo muszę pozałatwiać swoje sprawy itp ale na bank wrócę do Danii do pracy i pojadę znowu z vikarem. Krótko mówiąc ja polecam tą firmę i polecam ją swoim znajomym którzy też chcą wyjechać aby zarobić i mieć pewność że nikt ich nie wyroluje.

popek

Hahaha ludzie czytam co piszecie i śmiać mi się chce. Bałwany co nie rozumiej co się pewnie do nich mówi.... ja się z tą agencją dogadałem i jest gitarka! pojechałem i popracowałem i zarobiłem. Z fartem ludziska!

lysykgw

LUDZIE NIE DAJCIE SIĘ W TO WROBIĆ!!!! wykorzystuja ludzi za marne grosze, to powinno byc naglosnione i zgloszone do mediow!!!!!!! zlodzieje, wiekszosc kasy zabierjaa dla siebie i tak pracownicy dostaja 5 euro za godzine i to jeszcze brutto!!!!

Dzięki za ostrzeżenie

Hmmm... myślałem żeby złożyć aplikację do yego biura ale... jednak się rozmyśliłem. Przeglądając kiedyś ogloszenia przy pracy z bydłem mlecznym nadzialem się na stawkę 50-60kr brutto co mi sie wydawało śmieszną stawką (a to i tak więcej niż 6,5€). Po przeczytaniu tych opinii jestem skłonny uwierzyć że taka praktyka istnieje też i w tym biurze. Byle kogoś zwabic obiecują a później zderzenie z rzeczywistością. Na dodatek jakiś węgierski twór. Fakac to

Ostrzeżenie

Chętnie przeslę do Państwa firmy wiadomości i umowę, gdzie Państwa pracownik oszukuje, iż stawka za godzinę pracy będzie wyższa a na umowie okazuje się, że jest 5 euro brutto :) Może też podesłać rozmowę, gdzie przemiła Pani opowiada o wyższych stawkach a jednak w rzeczywistości nie jest tak pięknie. Czas wyciągnąć wnioski bo skoro Państwa firma ma tyle negatywnych opinii to chyba nie z przypadku....

Péter Szlahucska

Do zainteresowanych! Nazywam się Péter Szlahucska, jestem przedstawicielem Vikar Experten ApS, Duńskiej firmy w Polsce. Zazwyczaj nie reaguję na na irracjonalne oskarżenia, jednak tym razem muszę napisać kilka zdań. Sądzę, że jesteśmy bezpodstawnie oskarżani i jest zbyt wiele nieprawdziwych określeń na nasz temat. Po pierwsze, jeśli chodzi o wynagrodzenie i zakwaterowanie pracownika. Stawka 5 euro brutto jest nieprawdziwa. Jest to zwykłe kłamstwo. Nie zgadzamy się na kwotę 5 euro brutto z pracownikami. Oferowane przez nas stawki są wyższe. Poza tym, zawsze uzgadniamy z naszymi klientami, że muszą zapewnić zakwaterowanie naszym pracownikom, które jest w bliskiej odległości do miejsca wykonywanej pracy. Więc pracownicy nie tylko nie muszą płacić za zakwaterowanie ale również za zużywane media oraz koszty transportu. Część osób może myśleć, że te wszystkie rzeczy są w Danii za darmo, jednak nie- zakwaterowanie, media, transport są bardzo drogie w Danii. Nasi pracownicy nie muszą za nie płacić. Klient może zapewnić zakwaterowanie naszemu pracownikowi, jednak jest z nim zawierana umowa, że to firma płaci za zakwaterowanie. Jednak tak jak wspominałem, to zadanie nie należy do pracownika, ale do firmy, aby zorganizować zakwaterowanie w trakcie trwania pracy. Zawsze ustalamy to z naszym klientem. Zawsze pytamy naszych kandydatów o ich wiedzę, umiejętności, kompetencje, które są związane z konkretnym sektorem pracy w którym starają się o pracę. Pytamy również o ich oczekiwania finansowe. Jesteśmy na rynku rolniczym od 2010 roku, więc mamy pojęcie o oczekiwaniach naszych Duńskch klientów. Wiemy czego chcą i wiemy czy ktoś się nadaje do konkretnej pracy lub nie. Nie twierdzę, że jako firma nie popełniamy błędów, jednak staramy się być dokładni i jak najlepiej wykonywać to co do nas należy. Nigdy nikogo nie zmuszamy do współpracy z nami. Przed wyjazdem do pracy zawsze ustalamy z pracownikami wynagrodzenie oraz inne warunki pracy. Jeśli ktoś nie jest zadowolony z warunków jakie proponujemy, dlaczego w takm razie decyduje się na wyjazd? Powtarzam: nigdy nikogo nie zmuszaliśmy do współpracy z nami i nie zamierzamy tego robić. To niedorzeczne. Jeśli chodzi o opodatkowanie w Danii: Duński system podatkowy jest kompletnie inny niż ten, który obowiązuje w Polsce. Jest on dosyć trudny do zrozumienia, ponieważ Duńczycy wymyślili go i przystosowali do własnych potrzeb według ich sposobu myślenia. Duńczycy myślą w zupełnie inny sposób niż Polacy. Nie jest to moja opinia, jest to po prostu stwierdzenie faktu. I jest łatwiej stwierdzić, że „rolują nas na kasie” niż spróbować zrozumieć myślenie i postrzeganie pewnych rzeczy przez Duńczyków. Zatrudniamy pracowników do Danii od 7 lat. Myślimy długofalowo, nie jestesmy zainteresowani wykorzystywaniem pracowników do pracy krótkoterminowej, tylko chcemy podjąć z nimi wieloletnią współpracę. To jest naszym celem. Nigdy nie będziemy w stanie obiecać taich zarobków, jakie mają prawdziwi Duńczycy. Dlaczego w takim razie Duński pracodawca zatrudnia obcokrajowców za Duńską pensję? Myślę, że jest to jasne dla wszystkich. Jednak zawsze staramy się uzgadniać odpowiednie wynagrodzenie, które są w stanie zaakceptować nasi kandydaci. I ponownie: jeśli ktoś nie zgadza się z proponowaną przez nas stawką, nie zatrudniamy go. I jeszcze jedna ważna rzecz: umowa. Umowa zawiera 15 dni próbnych. W pierwsze 15 dni pracy pracownik ma prawo stwierdzić „Nie, dziękuję – nie otrzymałem tego, czego oczekiwałem od firmy”. Jest to bardzo proste. Jest to tylko i wyłącznie decyzja pracownika. Dorosły człowiek ma 15 dni na to, aby ocenić czy chce kontynuować z nami współpracę, bądź nie. A jeśli nie jest w stanie podjąć takiej decyzji w ciągu 15 dni, ma również szansę na wypowiedzenie umowy z okresem 14 dni. Jest to decyzja pracownika, z której nie musi się tłumaczyć. Ufamy kandydatom, że podejmują przemyślane decyzje. Każdy ma prawo wyboru. Zachęcamy wszystkich aby sprawdzili wszelkie możliwości, inne firmy, sprawdzili poszczególne kraje i okoliczności, w których chcą podjąć pracę za granicą. Dobrze jest wysłuchać każdej opinii i tak jak w każdym przypadku, każdy sam musi podjąć własną decyzję bazując na swojej wiedzy. Jesteśmy otwarci na wszelkie pytania z Państwa strony. Jeśli chcą Państwo wiedzieć więcej, zapraszamy na stronę www.vikarexperten.pl Dziękuję! Péter Szlahucska Vikar Experten

,,Stawka rzeczywiście nie za wysoka'' :) hahahahahaha tyle co oferuje ta firma zarabia się w Polsce. Wstyd proponować za granicą taką stawkę jak 5 euro brutto. Z resztą co tu mówić o proponowaniu, bo ta firma najpierw wprowadza w błąd mówiąc o wysokich stawkach a później jak przychodzi do rozliczenia to nagle wychodzi 5 euro brutto/h :) Owszem Panie z biura są pomocne ale zarazem bezczelne i perfidne :)

Zostaw merytoryczną opinię o Vikar Experten Aps - Lublin

• Jak się pracuje w Vikar Experten Aps?

Zobacz opinie na temat firmy Vikar Experten Aps tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Vikar Experten Aps?

Vikar Experten Aps