Opinie o Lumileds w Pabianice

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Lumileds. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Lumileds o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wyposażenie domu - sprzedaż oświetlenia

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Lumileds w Pabianice

Smerf Pracuś

Jaka stawka obecnie na halogenach na początek ?

Krzychu
@Janek

@Janek Ty też masz 4500? :D Nie wiem skąd cudacy się tacy biorą co nagle 6k by chcieli.

Smerf Pracuś

Jaka stawka obecnie na halogenach na początek ?

Coco jambo
@Smerf Pracuś

Na dzień dobry 5600 podstawy plus 10 % premii , stażowe i ewentualnie dodatek nocny w sumie koło 7 brutto powinieneś się zakręcić.

Janek
@Coco jambo

To chyba Pan pracuje w innym lumileds że na Pan taką stawkę;)

@Janek

a jaką powinien docelowo w takim rzeczywistym ujęciu mieć, żeby wszystko się zgadzało? chyba, że o jakiejś cięższej pracy mowa na takie kwoty? ktoś kto zna temat się odniesie?

jdb Nowy wpis
@Smerf Pracuś

To zależy czy pytasz o halogeny w sensie praca na ich produkcji czy na ich pakowaniu. Na produkcji 7k brutto jak najbardziej możliwe z dodatkami bo tam jest system czterobrygadowy. Na pakowaniu najniższa krajowa+ i dwie zmiany.

Krzychu Nowy wpis

Natka Nowy wpis

Dzień dobry. mam jeszcze dwa dni żeby zdecydować się na aplikacje na kontrolera finansowego. Pierwszym plusem dla mnie jest praca hybrydowa, ponieważ do biura mam slaby dojazd. Lapie się w wymogi, mam 3 lata doświadczenia. jaka podstawa w tym przypadku jest możliwa?

Praca

Szukają na młodszego specjalistę ds. Transportu ale oferują dość niską stawkę niewiele więcej od minimalnej. Czy na wszystkie stanowiska są takie kwoty?

HR Nowy wpis
@Praca

To i tak za dużo za ciąganie paleciaka po hali, co innego starszy pociągowy zarobki powyżej średniej krajowej.

Co wy o jakichś husarskich najazdach na magazynie piszecie. :D w biurze dla odmiany co się teraz dzieje? Mam ofertę dla młodszego logistyka w sekcji transportu i nie omieszkam wysłać swojego CV, tylko napiszcie mi wprost czy warto. z finansami na start będzie krucho a potem się zobaczy? W jakiej atmosferze się pracuje?

Patrycja

Odradzam startowania na stanowisko młodszego logistyka - ogłoszenie zostało wstawione tak od czapy. Bo należało. Tak naprawdę mają już swojego kandydata.

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie Lumileds? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.

A ten husarski najazd, który tu przytaczasz to jakich problemów w trakcie pracy dotyczy? Co się tam robi na magazynie, że może przeszkadzać? Jaki on w ogóle jest?

Pomocny koleś

@MZ na początku się wydawał okej, ale potem pokazał kim jest w skrócie dogryzanie i wymyślanie, że coś nie było zrobione, a jak się nie zgodzisz z (usunięte przez administratora) i go nie będziesz przepraszać, to potem możesz się liczyć z tym, że będzie co chwila cię kontrolował nawet jak pójdziesz do toalety. Większość pracowników czyli Ukraince ci to potwierdza, jak tam będziesz.

Czy rozmowa kwalifikacyjna do Lumileds odbywa się w siedzibie firmy?

Wiem, że jeszcze w marcu ktoś pytał o zarobki nastawiaczy na start, mnie tez by interesowały, a najlepiej te od kolejnego roku już, oferty wiszą właśnie na portalach. Jak teraz przyjdę to już ze stawkami na kolejny rok, zgadza się? czy coś w warunkach pracy ma się w ogóle zmienić? są plany?

magazyn

Witam. Jaką stawkę można otrzymac jako magazynier na wózki widłowe? Wisi ogłoszenie i jestem ciekawe czy warto składac?

@magazyn

Płaca na pograniczu najniższej krajowej , ciągle kontrole jakby była to co najmniej mennica państwowa. Na każdym kroku (usunięte przez administratora)i kolesiostwo. Jeśli nie zależy na kasie plus zszargane nerwy to zapraszam .

Pracuje w tej firmie już 14 lat i było różnie a co do zarobków to jest calkiem dobrze wychodze co miesiąc około 3600 a nowy pracownik około 3000

wiki2000!

Gdzie są takie zarobki? ja tam też troszkę pracuje i duuuuużo mi brakuje to takiej pensji/

jerry

ponad 15 lat pracy 3200 na rękę oczywiście w tym stażowe 400 zł i nie jako zwykły pracownik tylko jako starszy magazynier

Wacek

To słabo , ja co miesiąc na ciapę 6500, lider produkcji. Jaka praca taka placa.

@Wacek

Wacek i inne mądrale już niedługo trzeba będzie zakasać rękawy i wsiąść się do roboty ale w twoim przypadku to będzie miotła i łopata.

Jak długo kierownicy będą jeszcze korzystać z pracy zdalnej np. jak dziecko chore, mają sprawy do załatwienia, mają kaca rano itd? My na produkcji w takich przypadkach musimy brać dzień wolny z urlopu. Mają auta służbowe, pracę zdalną, wysokie pensje, a my musimy (usunięte przez administratora) na to wszystko i jeszcze nas rozliczają z każdej minuty pracy.

@ja

Czyli u góry nie poruszacie tego tematu? i oni dodatkowo to o ile stawki mają większe od ludzi z produkcji w takim razie i za jakie konkretnie obowiązki?

Nie wiesz? Przecież jesteś z HR

AMU
@ja

To dlaczego pracujesz na produkcji? Przekwalifikuje się i idź do biura, kto Ci broni.... I skąd Ty tak dobrze wiesz o stawkach w biurze? Nie narzekaj tylko znajdz lepsze warunki/pracę i później porównując- a nie zgadujac- się wypowiadaj. Z tego co mi wiadomo ludzie na produkcji narzekają na niskie stawki i urlopy ktore musza brac ze wzgledu na problemyz produkcja.

@AMU

co do tego wspomnianego przekwalifikowania się to czy fatycznie tego typu sytuacje już występowały? jakich kompetencji komuś byłoby potrzeba, żeby mógł do tego biura z produkcji swobodnie przeskoczyć?

Natalia

Ze środka tak? A z zewnątrz jeśli będę kandydować to czego będą na pewno ode mnie chcieć? I swoją drogą to czy na produkcji też coś takiego jest bez czego nie można się dostać?

@Natalia

jak najbardziej możliwy jest awans z produkcji na stanowiska biurowe i jest to dość proste. Jeśli znasz dobrze angielski i SAPa to na pewno nie będzie z tym żadnego problemu - tym bardzej jak wykażesz się dodatkowo dobrą znajomością Excela. Na początek to na pewno wystarczy - reszty nauczysz się już na danym stanowisku

Prezes
@Bronek

Głównym aspektem awansu są dobre plecy lub trzymanie palca w (usunięte przez administratora), jeśli nie spełniasz tych kryteriów to możesz być jedynie zwykłym (usunięte przez administratora) niestety.

@Bronek

Piszesz o nauczeniu się sapa, chyba o konkretny jego zakres chodzi? których funkcji tu wymagają, jakie procesy trzeba znać i czy każdy pracownik może mieć dostęp do takiego szkolenia z niego?

@Natalia

to chyba sama wiesz najlepiej w jakim obszarze chciałabyś pracować. Przecież ja nie Ci tego nie powiem. Nie wiem czym chcesz się zajmować. zakupami, sprzedażą, logistyką, jakością, danymi??? sama musisz to wiedzieć i pogłębiać wiedzę w danym obszarze. W zakładzie są liderzy, key-userzy warto porozmawiać - dopytać o materiały, zakres potrzebnej na danym stanowisku wiedzy i ruszyć z miejsca

@Bronek

Ano mnie to logistyka najbardziej interesuje. Widziałam, że jak kiedyś szukali kogoś do siebie na tego typu stanowisko to była wzmianka o wskaźnikach logistycznych, ustalaniu zapasów bezpieczeństwa itp., jaką konkretną ścieżkę kariery mają tu do zaoferowania w związku z tego typu stanowiskiem?

Giguś
@Natalia

Nie ma najmniejszego problemu , trzeba wykazać się wiedzą i umiejętnościami. Na starcie rozmowa kwalifikacyjna w moim przypadku z wujem, proszę nie myśleć że potraktował mnie ulgowo. Praca ciekawa, inżynier projektu płaca powyżej średniej krajowej możliwość rozwoju zawodowego i zdobycia nowych umiejętności np. nauka języka angielskiego. Szczerze polecam.

Dawidek
@Giguś

No jak przez znajomości to oczywiście że dobra pensja będzie

@Dawidek

Mówisz? A ile osób w takim razie jest odpowiedzialnych za ustalanie ich wysokości i kto tak naprawdę ma ostateczne słowo przy tym by móc je przyklepać? była na forum wzmianka o podwyżkach ale chyba w kontekście całego zespołu a co z tymi indywidualnymi? jak je egzekwować, na jakich warunkach i z kim rozmawiać?

Pracuś
@Natalia

Ja jestem zadowalony bo dostałem 15% do podstawy . Prawda jest taka jak pracujesz dobrze to dostaniesz odpowiednią podwyżkę. Wielkie dzięki dla Pana prezesa , niech nam żyje ???? lat.

@Pracuś

To ja lepiej pracuje bo dostałem 18% i się nie chwalę. Firma nie za bogata ale solidna. Tak trzymać.

Macho
@Prezes

Szczera prawda panie Prezesie, taka klika jak tam panuje to tylko pozazdrościć. Mierny bierny ale z poparciem, odpowiednia podwyżka i zbijanie bąków. Kolesiostwo do potęgi n-tej a robić nie ma komu. Prywatny (usunięte przez administratora)

Lili

Jak długo w tej firmie będziemy znosić rządy pana Andrzeja M jak długo pozwolicie na jego terror chamstwo i grubiaństwo. Nękanie pracowników jest na porządku dziennym mszczenie się za każdy dzień zwolnienia lub urlopu. Strach pójść do HR zgłosić cokolwiek bo wszystkiego się pan Andrzej M dowie i będzie chciał zgnoic człowieka do zera. Lepiej być bezrobotnym niż pracować w tej firmie

Taka ona
@Lili

Czy HR nie może nic zrobić z tym panem? Miałam te nieprzyjemność pracować z tym panem i nie polecam nikomu. Chamstwo prostactwo jest nagminne w wykonaniu tego pana. Dodatkowo promuje swoich pupilków w szczególności jednego pana lidera z magazynu i to serio za podwożenie do domu żenada do potęgi

Ktokolwiek
@Taka ona

Doskonale rozumiem o czym piszesz? Ja właśnie się zwalniam z tego wstrętnego miejsca i powiedzcie mi do kogo mogę zgłosić zachowanie Andrzeja M ? Nie zamierzam zostawić sprawy samej sobie przez niego przez jego mobbing muszę odejść więc nie zamierzam zostawić na nim suchej nitki. Niech odpowie za swoje zachowanie

ex-pracownik
@Ktokolwiek

Chyba tylko do vice prezesa, jako jedyny nie boi się potrząsnąć zarządem. HR managerka siedzi "za blisko" prezesa, żeby stanąć po stronie pracownika, a reszta top managementu pilnuje swojego stołka i uśmiecha się wtedy kiedy trzeba.

Ktokolwiek
@ex-pracownik

Super. Dziękuję za informację. Na pewno udam się do vice prezesa, nie zostawię tak tej sprawy.

Pupilek
@Taka ona

Podwoże pana Andrzeja do domu bo mnie o to poprosił i nie widzę w tym nic złego. Jeśli chcesz mieć w życiu lżej to rusz głową człowieku a nie tylko biadol. Opinie są krzywdzące bo to człowiek do rany przyłóż, więcej takich osób przydałoby się w firmie więcej a pracowałoby się nam lepiej. To osoba kompetentna i bardzo uczciwa, godna pochwał i wyróżnień za swoją ciężką pracę.

Ktos

Dzień dobry Pani komentarz jest nieprawdziwy i niesprawiedliwy. Został zgłoszony do portalu gowork z prośbą o jego usunięcie. Po rozpatrzeniu sprawy zostanie usunięty.

Serwis
@Ktos

Pragniemy poinformować iż komentarze usuwane są nie że względu na stan faktyczny . Usuwane są komentarze które w złym świetle stawiają pracodawcę i pseudo kadrę tam zarządzająca.

Ktoś wie jaką stawkę teraz dostaje nastawiacz na start?

I co myślicie o zbliżających się podwyżkach?

Fryzjer

Podobno mają dać po 30procent do podstawy. Wielkie dzięki dla pana prezesa i związków które walczą o Nas i nasze podwyżki.

Ile jest zmian w Lumileds?

Tamta

Zależy na jakim dziale. Są dwie, trzy i system

NW

Niestety rozczarowanie rozmową rekrutacyjną, gdzie pan prezes śmiał się w twarz po odpowiedzi na zadawane pytania. Starta czasu, dawno nie spotkało mnie coś tak żenującego.

@NW

Człowiek się uśmiecha - źle. Jakby był smutny - byłoby jeszcze gorzej. Wam to nigdy się nie dogodzi.

Wiktoria
@NW

To co mu powiedziałeś, że aż się śmiał? Nie chcę sugerować, że wina leży po Twojej stronie, ale zżera mnie ciekawość. A tak na poważnie, to o czym były pytania?

Momma
@NW

U mnie rozmowa przebiegła dość spokojnie. Jednak poświęcony czas aby dojechać i odbyć rozmowę nie wynagradza mi braku odpowiedzi ze strony firmy o finale rekrutacji. Nieprofesjonalne podejście, czy pracowników tez tak traktują?

@Momma

tylko chyba rekrutujący już z zatrudnionymi zbytnio kontaktu nie mają? chyba, że to jacyś inny pracownicy... kto Cię rekrutował w kontekście zajmowanego stanowiska?

Czy pracodawca Lumileds motywuje w jakiś sposób swoich pracowników?

Mirek

Tak. Jako motywacje dostaniesz kartke a4 z podpisem prezesa z podziekowaniami w ramach pozapłacowego doceniania pracownika :D

Magdalena
@Mirek

Czy w takim razie w tej firmie nie ma żadnych benefitów? Chodzi mi o jakąś prywatną opiekę medyczną kartę sportową dofinansowanie do szkoleń czy nawet owocowe czwartki coś takiego

Najgorsze miejsce pracy o jakim można pomyśleć. Wszystko jest wymuszane przez kierownictwo a jedyną metoda rozmowy z pracownikiem jest zastraszenie i zmuszenie. Do tego (usunięte przez administratora) przełożonych jest na najwyższym poziomie szczególnie radzę uważać na Pana Andrzeja M mistrza na jednym z działów. (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora)

jerry

Kiedy był zwykłym pracownikiem do rany przyłóż kiedy zrobiono go kierownikiem to i zapewne zrobili mu pranie mózgu

Daro

Racja zastraszanie i mobbing i zmuszanie przez Pana w wypowiedzi wyżej a dyrekcjia na to pozwala

Lidia
@Daro

skoro nawet tutaj na forum wpsominacie o takich niewłaściwych traktowaniach i skoro tak jawnie piszecie kto to stosuje to zakladam ze kazdy w firmie o tym wie czemu nie zlozycie jakiegos pisma do wlasciciela ze tak jest, myslicie ze nie byloby zadnej rekacji ?

@Lidia

@Lidia na pewno nie byłoby żadnej reakcji jak się ma duże plecy .... Poza tym tam kierownictwo lubi takich ludzi którzy tak ,, świetnie" kierują swoim zespołem pracowników. Zastraszanie i wymuszanie to podstawa dobrego przełożonego w tej firmie

Poza tym na marginesie nie ma to jak przełożony który spożywa alkohol z dwoma współpracownikami podczas inwentaryzacji, donosi na nich żeby zbadali ich alkomatem na portierni a sam ucieka bokiem. Jak widać tych dwóch panów zostało zwolnionych dyscyplinarnie a pan Andrzej M jest do dziś

Natalia

Ej serio? A po co w sumie im to zrobił? Co mu to dało?

@Natalia

To trzeba zapytać głównego zainteresowanego

Bronek S

bystry gość ten Andżej - i co było dalej?

@Bronek S

Dwóch panów zostało zwolnionych a pan Andrzej M został kierownikiem

Bronek S

i jak Andżej zadowolony z nowej roboty? nie narzeka? Humor mu się poprawił?

@Bronek S

A to trzeba zapytać pana Andrzeja M bo ja nie mam zamiaru rozmawiać z tak wstrętnym ograniczonym i (usunięte przez administratora)człowiekiem. Ale takich kierownictwo uwielbia

Maggie

Witam. Jestem zainteresowana tym miejscem pracy. Jak kształtuje się wysokość zarobków na stanowisku kontroli jakości? Jaka panuje atmosfera w tym miejscu?

Wiktoria
@Maggie

Jesteśmy zmuszeni poczekać, aż jakiś obecny pracownik Lumileds zechce powiedzieć coś o wysokości tamtejszych zarobków. Słyszałam jednak, że Lumileds swoim pracownikom - niezależnie od obejmowanego stanowiska - zapewnia: szerokie możliwości szkoleń i rozwoju zawodowego; udział w pracy zespołów projektowych; docenianie i nagrody dla pracowników w ramach: Programu Motywowania, Programu KAIZEN, Współzawodnictwa Polepszeń Jakości (QIC) i Programu Poleceń Pracowniczych; opiekę medyczną w Przychodni Zakładowej finansowaną przez Pracodawcę oraz dofinansowanie do posiłków. Czy takie warunki wystarczą do tego, byś podjęła ostateczną decyzję o aplikowaniu?

Maggie
@Wiktoria

Wstrzymam się z podjęciem decyzji. Zależy mi żeby ktoś się wypowiedział o atmosferze jaka tam panuje.

Mieczysław
@Maggie

Niestety niewiele osób wypowiada się w tym wątku o firmie. Pisałaś jakiś czas temu. Czy zdecydowałaś się złożyć CV i już poznałaś warunki pracy i atmosferę w firmie? Jeżeli tak chętnie dowiem się jaka jest Twoja opinia.

PGR
@Wiktoria

Kaizen to poniekąd obowiązek ! Przy ocenie rozliczają Cię z tego. Narzucona ilość roczna kaizenów. Pretensje , że tego nie robisz !!!!! Wiekszość tworzona na siłe ,tylko po co ? Bo tak ma być !

@PGR

Osoby, które w opisanym przez Ciebie programie osiągną określoną przez pracodawcę liczbę kaizenów to mogą z tego tytułu liczyć na satysfakcjonujący dodatek pieniężny do pensji podstawowej? Chciałbym zweryfikować, jak to dokładnie wygląda.

@Adam

Mogą uzbierać punkty i zamienić na latarkę albo piłkę.

PGR
@Adam

Jestes oceniany ocena półroczna malo wazna i roczna i wlasnie ta ewentualnie wplywa na podwyżkę o ile realizujesz narzucony plan kaizenów nearmisów red,i blue tagów, pracujesz rzetelnie ciezko to moze Cie docenią Oczywiscie wszyscy nie mogą dostać najwyzszych ocen wiec lizanko i pseudoprzyjaznie mogą pomoc. I jak pisał przedmowca z uzbieranych punktow mozesz sobie jakas frytkownice do domu przytargać !

Www
@Wiktoria

Wielkie mi szkolenia z maszyny na maszynę. Opieka w przychodni to pielęgniarka i czasem 3 lekarzy tylko w tylko na czas badań okresowych . Akcja projektów raz w roku liczy się ilość nie jakość. Wygrywają zawsze te same osoby. Wprowadza się nową maszynę i wielki Qic . Żenada

Breedly
@Maggie

Zarobki przyzwoite jak na nasz region. Spory bałagan ale to standard w korpo. Jak ktoś robotny to pracę tu znajdzie

@Breedly

Możesz napisać, czy są przyjmowani studenci na staże lub do pracy, gdzie grafik jest na tyle elastyczny, że można pogodzić pracę z nauką?

zenek8
@Breedly

przyzwoite?? Do przyzwoitości to daleka droga,chyba że pracujesz gdzieś w biurze??

@Maggie

atmosfera super - wszyscy są życzliwi i pomocni - zwłaszcza dla nowych pracowników. F

@breedley@o2.pl

breedley czy aby na pewno w Lumileds pracujesz?

Lidia
@jerry

czemu pytasz, cos nie tak z ta opinia ?

cyranka 28

ogolnie praca fajna ale ludzie nie stabilni i psują atosfere untrygi dupolizanie starych pracownikow wiedza jak pracodawce podejsc nawet nie pracodawce bo prtezes i dyrektor nie maja pojecia tak naprawde o niczym......pupile liderow od lat pupile nowi kierownika.....nie ma przerw klimatycznych szefowie odbijaja sobie na premiach kazde zwolnienie lekarskie...aby plusowac i by prezes imprez nie robił bo po pijaku duzo sie mowi...:)operatorki biedne rzadza liderzy nie liedrki...liderka musi byc podległa i robic tak jak lider ok lub (usunięte przez administratora) kaza robic same boja sie o prace....o zarobkach nie wspomne niech otworzy sie chociaz jedna firma co pobije lumileds na łopatki...w tych czasach...bo pracuja tu osoby uczciwe i majace duzą wiedze ktore nie uniosą sie tym by zdobyc pracownika roku bo wiekszosc pracownikow roku nie pisze wszyscy d to osoby tzw tanie gonce co mowia o wszystkim ale nie o swoich bledach i sobie...

Mieczysław
@cyranka 28

Myślisz, że jest szansa, aby poprawić atmosferę, która panuje obecnie w firmie Lumileds? Atmosfera to bardzo ważny czynnik, który dla wielu pracowników jest kluczowy przed podjęciem decyzji o ewentualnym zatrudnieniu, dlatego chciałbym zweryfikować, czy istnieje szansa, aby relacje między pracownikami stały się bardziej przyjazne.

@Mieczysław

Nie ma . Bo zakład nie ma przyszłości nie będzie tam nowych technologii tylko powolne wygaszanie.

@Tom

Piszesz o wygaszaniu firmy, a ja na stronie https://pracodawcy.pracuj.pl/hrk-sa,17722 znalazłem sporo aktualnych ofert pracy, więc są poszukiwani nowi pracownicy. Mógłbyś to wyjaśnić?

@Adam

Tu nie ma co wyjaśniać pracownicy odchodzą do innych firm które dużo lepiej dbają o pracownika. Lumileds nic nie robi żeby ich utrzymać. Nie jest normalne żeby płacić minimum lub niewiele więcej. I wciskać ciemnotę że będzie więcej bo dojdzie dodatek za cztery brygady lub stażowe. Dodatki dziś są a jutro może ich zabraknąć.

rejzor ramon
@Adam

wyjasniam potrzebuja bo nikt nie chce tam robic idz na zwolnienie to cie docenia i zwolnia i przyjma ukrainca

@Mieczysław

myślę, że tak. Wystarczy pare wyjazdów integracyjnych na Islandię, Nową Zelandię i gdzieś w Afryce - i myślę że atmosfera się poprawi

@Tom

kompletnie się nie zgodzę, że zakład nie ma przyszłości. Sporo się inwestuje i to gwarantuje stabilność. Produkty są i będą potrzebne w każdym aucie teraz i za 10 lat. Nie siej defetyzmu kolego

@breedley@o2.pl

Proszę o przykład tej inwestycji.

@Tom

Większość żarówek jest sprowadzana i tu są pakowane. Technologia w 80 procentach przestazala.

@cyranka 28

jakie premie ?

jan blachowicz

piszecie ze kierownicy i zwiazki nic nie robia dla fizycznych .zgadza sie ale nie rozumie dlaczego sie dziwicie zawsze tak bylo ze kierownicy i zwiazki maja w (usunięte przez administratora) fizycznych i patrza tylko na siebie jak chcesz zeby cie docenili musisz sie zwolnic i otworzyc wlasna dzialalnosc i wtedy sam sie doceniac bo nikt obcy tym bardziej przelozony ma cie w (usunięte przez administratora) masz z a p i e r d a l a c za smieszne pieniadze i morda w kubel to jest wlasnie ten szacunek ktorego sie domagacie powiem wiecej za moich czasow jak robilem rok 2005 kierownicy mowili ze jak ci nie pasuje to wont bo na twoje miejsce czeka 10 pod zakladem ze swoimi narzedziami ps nie dziwcie sie fizyczni ze przelozeni maja was w (usunięte przez administratora) tak bylo jest i bedzie

@jan blachowicz

tak było dziś są zdziwieni i gdyby nie pracownicy ze wsch było by marnie

Zostaw merytoryczną opinię o Lumileds - Pabianice

• Jak się pracuje w Lumileds?

Zobacz opinie na temat firmy Lumileds tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 27.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Lumileds?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 22, z czego 6 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Lumileds
  • Partyzancka 66/72