Opinie o Orzeł Biały SA w Piekary Śląskie

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Orzeł Biały SA . Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Orzeł Biały SA o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Orzeł Biały SA w Piekary Śląskie

Noname

Jeżeli mam.byc szczery to system pracy dobry 3 dni się pracuje 3 dni wolnego na produkcji. Do tego posiłek regenerujący i pełne standardy BHP maska z tlenem itp. jeżeli chodzi już o ludzi to mnóstwo kapusi kamer nie jest to komfortowe . Pozdrawiam najlepszego pracownika Brysia brygadzista który ma podejście do pracowników i bardzo konkretnie przekazuje swoją wiedzę !

@Noname

Jakie sa aktualnje warunki na produkcji? Sa jakies dodatki, oplaca sie dojezdzac z TG 20km????? Aktualnie pracuje za 5k, mogą coś w podobnych stawkach zaoferować?

Ruszy się coś w firmie jeśli chodzi o rekrutacje bo na stronie w zakładce praca jest informacje że zapraszają wkrótce. Oznacza to że w pierwszym kwartale będą przyjmować? Podobno warto wysłać CV w ciemno. Komuś udało się tak dostać na produkcje?

No a tak między nami polecasz tam startować ? Bo zawsze miło posłuchać opinii kogoś juz pracującego czy faktycznie stawka i dodatki są wystarczające? Wiem że praca na produkcji może być ciężka, nie wiem czy dużo macie kobiet ?

Hutnik Nowy wpis

Polecam sprobowac. Kobiet na produkcji nie ma , wszystko zależy od podejście albo się chce pracować albo nie. Może to górnolotne ale w tych czasach wszędzie jest ciężko ale zawsze można spróbować jest okres próbny 3 miesiące.

Ziomek Nowy wpis

Witam chciałbym się zapytać, czy są teraz jakieś przyjęcia do firmy Orzeł Biały? Pozdrawiam

hej, na ich stronie zakładka "oferty pracy" jest niestety pusta, ale napisali, że zapraszają później, ktoś napisze czy w takim razie ruszy rekrutacja do nich jakoś z początkiem nowego roku? z tego co tutaj czytam to sobie chwalicie pracę, bo całkiem spoko socjal mają dla pracownika, a jak z wynagrodzeniem? Ktoś napisałby jakie są u nich widełki płacowe, czy szansa na podwyżki są oraz czy maja jakieś system premiowy dla pracowników?

Zosia

Mąż coś tam słyszał o firmie, wasze ostatnie wypowiedzi w sumie tylko potwierdziły, że to chyba spoko firma, i opłaca się tu zagrzać miejsca. Problem jest w tym, że na ich stronie przy ofertach pracy widnieje jedno zdanie: zapraszamy wkrótce. Nie ma przyjęć aktualnie przypadkiem? Jako pracownicy może wiecie, kiedy zbliżają się nabory tutaj do was?

Spoko
@Zosia

Podobno najlepiej przynieść do kadr cv zostawić i czekać na tel.

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Orzeł Biały SA ? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Piekary Śląskie
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Oem Energy Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. D komunikacji dalekobieżnej FLIXBUS
Profesjonalny kierowca
logo firmy Kierowca C+E
MAX-BUD 1 TOMASZ WARCHALA

Fabian
@Noname

Ej to spoko nawet wygląda. Ja robiłem ostatnio na produkcji ale codziennie po 10h i wolnych dni poza urlopem to nie było. 3 dni po ile godzin tam pracujecie? Generalnie to kozak, że posiłek też firma daje. Są jeszcze jakieś benefity? Przyjęcia często są do Was? Bo teraz żadnej oferty nie widzę.

@Fabian

8 godzin . Są benefity wakacje pod grusza , inflacyjne zarobki myślę że są adekwatne do pracy . Ja obecnie tam nie pracuje ale polecam !

@Noname

A coś więcej na temat zarobków wiesz? Często zdarzały się podwyżki, że tak to okreslę, za twoich czasów?;) W jakiej części finansują wakacje?

@Noname

Jakie są warunki zatrudnienia w Orzeł Biały SA ?

Zofia

Często tam się zmieniają elektrycy na utrzymaniu ruchu? Mój stary się spóźnił składać cv. Te 4,500-6,000 to podstawa jest? Bo piszą jeszcze o dodatku zmianowym (pewnie za nocki) i o premii świątecznej. Jakie są dodatki socjalne, bo tego zdania w ogłoszeniu nie rozwinęli jakoś specjalnie?

Eko-Bat

Pytanie czy dwie ciotki jeszcze pracujom Adik i Gienek. Bo jak tak to trzeba ich wymienić na kogoś normalnego i wydajnego.Powodzenia pracy z tymi lebrami.

ROMERO

Mam pytanie do nie jakiego Krzysztofa.S,dalej chodzisz do tego pseudo majstra Adika i kolegom (usunięte przez administratora)obrabirz.Bo to jest nie fer z twojej strony bo wszyscy o tym wiedzą (NITO)

Romero
@ROMERO

Zawsze tak jest, bo to ma wrodzone (Leser).

Jakub
@Romero

O czym ty piszesz? Ludzie tutaj na siebie gadają? Myślałem że atmosfera jest w porządku. Powiesz coś więcej na temat warunków pracy, bo chciałbym się przyjąć.

Trypson

Mała aluzja do nie jakiego Adika jesteś totalnym bez talęnciem i miej na uwadze że karma wraca.

@Trypson

Dobrze powiedziane co do tej osoby.

Ewelina

A co takiego zrobiła ta osoba, że mówicie, że karma wraca?

@Ewelina

Dobrze wie co zrobił i co robi dalej (usunięte przez administratora)

Emilia

Tzn? Bo nie wiem czy napisałeś co takiego, ale niestety ucięło. :(

@Emilia

Bo dziwi mnie to że ten tempy burak ma jeszcze taką funkcję, robi co chce bo ma przewagę nad ludźmi.Degradacja na fizycznego niech poczuje co to praca psudo majster beż szkoły.

Trypson

Jak taki gość A.D może pełnić takie stanowisko.To jest tempak bez szkoły.Widocznie dobrze komuś w (usunięte przez administratora) właźi i go popiera.

Magdalena
@Trypson

A co takiego ten gość robi, że uważasz, że niepotrzebnie pełni to stanowisko? Że się nie nadaje.

@Magdalena

Spytaj tego gościa i tyle

Emilia

No to może dacie namiary dokładnie to wtedy spyta? ;p Chociaż z drugiej strony myślisz, że rzetelnie sam siebie skrytykuje?

@Emilia

To jest jełop to się krytykuje

Z jakich powodów pracownicy kończą współpracę z Orzeł Biały SA ? Czy sami rezygnują ze współpracy, czy są zwalniani?

Były

Z logistyki sami się zwalniają

Jakub
@Były

Czemu tak jest? Aż takie złe warunki oferują? ;/ Daj znać co i jak...

@Jakub

Mi się tam bardzo źle pracowało. Fatalna atmosfera którą kreuje kierownictwo logistyki. Kasa taka sobię. Za tą pracę niewystarczająca. Spróbuj, sam ocenisz.

Były

Niestety, miałem wątpliwą przyjemność pracować w tym zakładzie na logistyce przez 3 miesiące... Miałem wrażenie że czas się cofnął do lat 90 ubiegłego wieku. Chaos decyzyjny, polecenia wydaję Ci kilka osób, od kierowniczki po jakiś specjalistów... Wszyscy się boją, kamery są wszędzie... Nie masz prawa stać bez zajęcia, zaraz ktoś Cię goni... Dla kierowniczki najważniejsze jest sprzątanie na okrągło. Totalny brak szkolenia dla nowych pracowników. Mnie szkolił pracownik który pracował dłużej ode mnie jeden miesiąc! Starzy pracownicy i kierownictwo ma Cię gdzieś. Styl zarządzania to rzucanie na głęboką wodę nowego. Permanentna "sraczka" z wszystkim. Szybko szybko szybko..... I tak w kółko. Zimą pracownicy skarżyli się że jest zimno i marzną na dworze. Komentarz kierowniczki: "to niech poukładają palety to się rozgrzeją" Nikomu nie polecam, w szczególności logistyki.

obecny
@Były

to przechadzać do pracy na 8 h ile zamierzałeś pracować?

@obecny

Tyle co ty arczi - 20 , 25 minut dziennie. Fejsbuk nie kłamie. Nie tylko ty obserwujesz nas , my ciebie tesz.

Deus vult

W organizacji biegów też szału nie robi, więcej gadki mniej roboty.

Specjalista infrastruktury

Firma szuka specjalisty infrastruktury .. można prosić o wasza opinie czy warto kandydować ?

Jak długo czekaliście na odzew z Orzeł Biały SA ? Oddzwaniają zawsze?

Były

Do mnie oddzwonili szybko, po 3 dniach od wysłania aplikacji.

Kamil

Macie 13 wyplate?

Hutmen
@Kamil

I 14 tez mamy Dostajemy tez cyklicznie ołowicy i innych chorób ... wiec zapraszam do nas

@Hutmen

I zapomniałeś napisać ze mamy tez światowa elitę zarządzających ... od kierownika w górę ....

Iwona
@Hutmen

Nie rozumiem za bardzo Twojego komentarza, co miałeś dokładnie na myśli pisząc o tych chorobach? Zależy mi na uzyskaniu jakichś rzetelnych informacji na temat pracy w Orzeł Biały SA. Szczególnie o wysokości wynagrodzenia na jakie można liczyć w firmie oraz o atmosferze pracy między pracownikami. Czy na ten temat możesz coś napisać?

Kama

Ile wynoszą wczasy pod gruszą? I czy są jakieś pieniądze na święta bądź bony????

Rufio
@Kama

Wczasy pod gruszą jak w każdej szanującej się firmie między 500 a 700 na rękę. Na święta grudniowe pracownicy z stażem 1rok 2tyś krócej pracujący proporcjonalnie mniej. Chyba to dzisiaj jest pozytywnym zaskoczeniem bo bywa i tak że nic nie ma albo bony za 100 do sklepu firmowego.

Kama
@Rufio

Super dzięki za odpowiedź :)

@Rufio

Niestety poza wczasami pod gruszą nie zostało już nic.

Firma ma biuro w piekarach?

Frania
@Ania

W dolinie krzemowej

Nicola

@guutti co masz na myśli pisząc patologia ? Co się w firmie dzieje ?

@guutti a jesteś byłym pracownikiem ze taka opinia ?

Zostaw merytoryczną opinię o Orzeł Biały SA - Piekary Śląskie

• Jak się pracuje w Orzeł Biały SA ?

Zobacz opinie na temat firmy Orzeł Biały SA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Orzeł Biały SA ?

Orzeł Biały SA