Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "MD CARE" Sp. z o.o.

Opinie o Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "MD CARE" Sp. z o.o.

Jakie wieści co do (usunięte przez administratora) zwłaszcza w temacie wynagrodzeń? Na stanowisku opiekuna medycznego dwa lata temu zamiast podać kwotę, napisano, że wynagrodzenie adekwatne do formy zatrudnienia oraz zgodnie z ustawą o wynagradzaniu zawodów medycznych. Za to cztery lata temu pisano, że było to 16 zł brutto / godz.

Lewy Nowy wpis

Nie podoba się dla mnie zachowanie personelu i podejście do chorych w tym ośrodku Zero jakiej kol wiek pomocy ze strony pracowników tego ośrodka. Ludzie leżący na łóżkach, dodamy chorzy ludzie, są skazani na siebie, głodni, nikt im nie pomaga zjeść, sami nie są wstanie nic zrobić. To jest dramat i świństwo ze strony personalu i osób zarządzających tym ośrodkiem.

Zbychu Nowy wpis

Na pracuj.pl jest nowa oferta pracy dla fizjoterapeutów. Oferowane między 5700 a 7300 zł brutto. Zakładam, że ta wyższa kwota zawiera ewentualne premie okresowe, ale może ktoś wie coś więcej? Dodatkowo, jak mniej więcej wygląda tu wdrożenie nowych pracowników? Od razu na głęboką wodę, czy można liczyć na taryfę ulgową?

Wnuczka Nowy wpis

Jestem przerażona tymi wpisami. Opiekowałam się sama leżącą babcią dwa lata. Babcia jest w ośrodku już prawie rok. Nie mam żadnych zastrzeżeń co do opieki, jestem u babci dwa razy w tyg Nigdy nie była brudna głodna czy zaniedbana pod jakim kolwiek względem. Personel jest wspaniały. Wielkie ukłony w stronę personelu. Myślę że te wpisy są robione przez osoby które nigdy w życiu nie opiekowały się osobą leżącą nawet jeden dzień.

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "MD CARE" Sp. z o.o.? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.

No i kontaktował się ktoś z nimi w sprawie zarobków, tak jak niżej kazali? Może ktoś pytał o to, ile ma aktualnie fizjoterapeuta? Rok temu podawali do ok 7300 zł. Były jakieś podwyzki od tamtego czasu, orientuje się ktoś?

Uzyskam tu bardziej szczegółowe informacje, niż te zawarte w najnowszym ogłoszeniu dla Lekarza specjalisty? Napisano, że jest możliwość pracy, zarówno na cały, jak i na część etatu, w oparciu o UoP, zlecenie, lub B2B. Kto natomiast przełoży zapis, o adekwatności wynagrodzenia do czasu i formy zatrudnienia, na konkretne liczby? Zakładając UoP i pełny etat, ile mógłbym tutaj zarobić?

@Pracodawca

Dzień dobry. Dziękujemy za zainteresowanie. W sprawach szczegółowych, jak wysokość wynagrodzenia, prosimy kontaktować się bezposrednio z Dyrekcją (mail, telefon dostępny na stronie www.mdcare.pl). Na wszelkie pytania odpowiemy wyłącznie podczas kontaktu indywidualnego. Zachęcamy też do wysłania CV, bądź NPWZ na nasz adres mailowy podany na stronie i podanie kontaktu do siebie, abyśmy mogli nawiązać komunikację.

Co jaki czas w Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "MD CARE" Sp. z o.o. można ubiegać się o podwyżkę?

@Robert M

Dzień dobry. W ośrodku spędziłem 7 miesięcy trafiłem z głębokimi odleżynami dziś są już praktycznie wygojone fachowa pomoc personelu pielęgniarskiego. Oddział rehabilitacji pomógł mi nabrać sił i sprawności w miarę moich możliwości. Opiekunki pierwsza klasa uśmiechnięte miłe życzliwe pomocne uczynne służą rozmową czuć domową rodzinną atmosferę. Szczerze polecam i będę korzystał w przyszłości

Czy wie ktoś, czy w MD Care jest albo będzie prowadzona rekrutacja kierowców do transportu medycznego? Mam kilka lat doświadczenia jako kierowca w przewozach osobowych, ale myślę o spróbowaniu czegoś nowego. Czy konieczne byłoby ukończenie kursu na sanitariusza? Z tego, co znalazłem na stronie, są też zespoły złożone z kierowcy (bez uprawnień ratowniczych) i ratownika medycznego. Czy warto aplikować?

Wnuczka A.

Moja babcia trafiła do ośrodka z dużymi problemami ruchowymi. Ciężko jej było już samej wykonywać zwykłe czynności życia codziennego. Kiedy potrafiła w ręce rechabilitantow i fizjoterapeutów z ośrodka już po 3 miesiącach sama mogła zjeść posiłki w ciągu dnia. Polecam gorąco ten ośrodek.

Ewa Anna

Chciałam podzielić się moimi spostrzeżeniami i opinią o ośrodku w Dworakach -Staśkach.Przebywa tam od połowy marca moja mama.Choc utrudniony jest bardzo dojazd , to bywam tam dość często. Opieka jest bardzo dobra.Panie opiekunki pełne ematii, szacunku do człowieka, mile, profesjonalne .Nigdy nie zapowiadam wizyt, bywam w różnych dniach tygodnia, zawsze jest czysto , czysta pościel,mama zaopiekowana.Panie pielęgniarki uwijają się by zadbać o wszystkich Ogólnie obsługa i administracja , wszyscy są mili i uśmiechnięci. Należy im się szacunek za wykonywaną pracę.

Wiktor
@Ewa Anna

Może ktoś w to uwierzy ,ale na krótko doskonale Pani wie,że to nie prawda po co pisać takie bzdury pełne empatii nikogo nie opchodzą tam Ci biedni ludzie to tylko numerki miłe jasne a jeszcze profesjonalne serio przecież są zatrudniane panie z pobliskich wiosek ,może po kursach a może i nie .

Wnuczka
@Wiktor

Nie mogę się zgodzić z Pana opinią.To co napisała Pani j.w jest prawdą a nie bzdurą.A Pana opinie Szanowny Panie są krzywdzące dla Pań które pracują w Ośrodku i opiekują się pensjonariuszami MD Care Dworaki Staski!!!! Beata F.

Michaśka
@Wiktor

Ale jaki w tym problem, że opiekunki są z pobliskich wiosek? Ważne, żeby miały odpowiednie kwalifikacje. Ktoś wie czy właśnie zapewniają tutaj kursy/szkolenia dla opiekunek aby zwiększać ich kompetencje i umiejętności w tak ciężkiej jednak pracy? Czy pracuje tutaj stały personel?

Agata

Szukam pracy jako sprzątaczka. Wiele pozytywnych opinii, ze strony osób korzystających z usług posypało się na forum, odnośnie opieki jak i właśnie porządku który panuje w zakładzie. Jakie trzeba mieć doświadczenie żeby zostać zatrudnionym na tym stanowisku? Wynagrodzenie za pracę na jakim poziomie? 4 tyś na rękę wyjdzie?

Córka pacjentki

Moja mama przebywała na oddziale prawie 2 miesiące. Odwiedzałam ją 2 razy w tygodniu i nigdy nie zauważyłam niczego, co wzbudziłoby mój niepokój. Wręcz odwrotnie- osoby z którymi miałam kontakt, od lekarzy,, Pani koordynator, po panie opiekunki, panie sprzątające byli niezwykle zaangażowani, pomocni, uprzejmi. Moja mama, która przebywała tam z powodu depresji, ma dokładnie takie same odczucia.. Po pobycie wróciła do normalnego funkcjonowania, czuje się bardzo dobrze. Bardzo DZIĘKUJĘ w imieniu mamy ioraz swoim wszystkim którzy się do tego przyczynili, doceniając ich naprawdę ciężką pracę.

@Córka pacjentki

Bzdury to piszą osoby pracujące tam śmiechu warte ojoj więcej nie dało się wymienić pani koordynator, panie sprzątające a zapomniała pani o lekarzu.

Hanna
@Michał

A ty tam pracujesz, że krytykujesz osoby piszące o swoich doświadczeniach z pracą w tym miejscu? Bo na dobrą sprawę to nie mówisz, co Cię łączy z firmą. Jak właśnie lekarze itp. traktują osoby na niższych stanowiskach?

Dzień dobry, proszę o kontakt z koordynatorem zakładu w celu wyjaśnienia sytuacji, która według Pana/Pani stawia zakład w niekorzystnej opinii.

Magdalena

Wiem coś o tym,współczuję,ciekawe czemu usuwają niewygodne opinie,bo są prawdziwe?

@Magdalena

A jakie według ciebie opinie zostały usunięte? Co w nich dokładnie było napisane? Czy dotyczyły zakładu jako miejsca pracy? Interesuje mnie to miejsce że względu na pracę, której szukam i takie opinie by mnie najbardziej ciekawiły.

Pracownica
@Monika

Pracuje już kilka lat. Pracodawca odprowadza regularnie wszystkie składki,pensja jest zawsze na czas.

@Monika

Dziewczyno jeżeli nie masz serca to praca dla Ciebie nie wzrusza Cię ból i cierpienie innych ludzi to z pewnością Cię przyjmą tam tak funkcjonują.

@Pracownica

Umowę masz na stałe? Do którego dnia miesiąca zawsze jest wypłata? O jakich kwotach mówimy jeśli chodzi o wynagrodzenie? No i interesuje mnie jakie są godziny pracy bo to dosyć ważne? Atmosfera też okej?

@Pracownica

To chyba praca jest w porządku skoro pracujesz tutaj już kilka lat? Jakie umiejętności są najważniejsze żeby dostać pracę jako opiekunka? Godziny są pewnie różne, macie jakieś zmiany typu dzienna i nocna, weekendy też pracujecie?

Małgorzata Karolczuk

To są bzdury co ludzie piszą o tej placówce Bardzo dziękuję dr Mikulskiemu P Marioli, lekarzom, pielęgniarkom, rehabilitacji mój syn Sebastian Karolczuk leżał prawie 2lata wielki szacunek dla pracowników Dr Mikulskiemu oddany człowiek, do mego syna ściągał specjalistów z Białegostoku Dziękuję bardzo z całego serca Pozdrawiam i polecam

Barbara Czerwińska

Jeszcze raz sie powtórzę najgorsze miejsce na ziemi doprowadzili mojego tatę do amputacji nogi bo dla księżniczek nie chciało się zadbać o to zeby nie doprowadzić do odleżyn takich ze trzeba bylo obcinac nogeA pani kierownik to powinna iść myć sedesy A nie siedzieć w biurze i pic kawke dzieki nim mój tata nie żyje A mial dopiero 62 lata ludzie uwazajcie jak oddajecie swoja rodzine bo tam szkoda nawet psa oddac

Krystyna P.

Bardzo dziękuję pracownikom Md Care w Dworakach Staskach za opiekę na moją mama Danuta P. Wyjątkowe podziękowanie należą się pani Joli J. która w z całym sercem pomagała mamie w trudnych chwilach.Cudownia serdecznością wykazały sie pani Mariola A.Dorotka i Beatka. Wszystkie panie były bardzo miłe .Dziękuję.!!!!!

Siostra chorego

Liczylismy na dobra opiekę ,rehabilitacje a rzeczywistosc okazala sie calkiem inna. Wrecz tragiczna. Zaniedbania pracownikow osrodka doprowadzily do skrajnego wyniszczenia ogranizmu z niedozywienia chorego . Ponadto stwierdzono odwodnienie,zbyt duza ilosc potasu we krwi,urosepse ,zapalenie pluc,odleżyny i wiele innych. Nie mozna tak traktowac bezbronnych , chorych ludzi.efekt wyraznych zaniedban

Zuo
@Siostra chorego

Zastanawia mnie zawsze czemu rodziny w takim razie oddają tych ludzi do ośrodków a nie zajmują się sami skoro jest tak źle?! Ja przez 10 lat opiekowałem się siostra chora mama, to było piekło ale umarła w domu a nie u obcych. Jak sami przejdziecie to, podetrzecie tylko, nie będziecie spać w nocy itp to docenicie może prace innych. Idźcie z zarzutami do rządu, który w ogóle nie finansuje takich ośrodków. Wstyd ludzie, nie zwalajcie winnych na innych skoro sami nie potraficie i nie chcecie zajmować się chora rodzina!

Krewny
@Zuo

Wstyd to zajmować się chorymi ludźmi i mieć ich w (usunięte przez administratora) droga pisząca /piszący rodziny ufają,że mają godziwą specjalistyczną opiekę taką jaką nie mogliby zapewnić w domu a co do kosztów pobytu to chyba nie są pokrywane z prywatnych środków właściciela tylko są finansowe przez rodziny i wspierane przez NFZ.

XXX
@Siostra chorego

Proszę o kontakt

justyna
@Zuo

Tak można zajmować się swoją rodziną jak się nie ma nic innego do roboty, jednak jak ktoś ma dzieci i musi pracować, nie ma rodziny do pomocy to co ma zrobić ? zostawić na 8-12 godzin osobę w łóżku w domu bo musi iść do pracy ? wynająć opiekunkę za 30-50zł za godzinę, kogo stać na takie luksusy ? chyba tylko lekarzy, prokuratorów i tego typu ludzi , bo normalny człowiek nie ma szans na to żeby zapewnić taką opiekę, żyć trzeba, samemu się utrzymać trzeba, emerytura przeważnie takich osób wynosi max do 2 tysięcy więc co można zrobić, przestać pracować, opiekować się bliską osobą popijając wodę i jedząc chleb bo na resztę nie wystarczy. A to że jest to zakład opiekuńczy i na NFZ to nie zwalnia od normalnego podejścia do pacjenta ? A skoro ludzie piszą że prywatnie za 4500 tysiąca miesięcznie jest mało lepiej to znaczy że coś jest tam nie halo ! Ludzie oddają swoich bliskich do takich domów bo PRZEWAŻNIE nie mają wyjścia !!!

KULESZA

BARDZO DOBRA OPIEKA SIOSTRA PRZREBYWA W ZAKLADZIE OPIEKUNCZYM OD LIPCA 2022 JESTESMY BARDZO ZADOWOLENI Z OPIEKI PIELEGNIAREK , SALOWYCH ORAZ LEKAZY BARDZO KOMPETETNA ZALOGA POZDRAWIAM

Mariola
@KULESZA

MOŻE KTOŚ W TO UWIERZY

Aneta
@Mariola

wyczuwam sceptyczne podejście? ale w zasadzie gdyby każdy uważał inaczej to pracownicy zakładu nie mieliby się kim tu opiekować, a jednak praca jest? Ile osób mniej więcej jest tu teraz do obsłużenia i ile jest do tego potrzebnych? Ktoś wie?

A
@Mariola

Dokładnie tak, widać, że ktoś z personelu pisał. Albo szczęśliwie nikt mu z rodziny tam się nie wykończył.

@Aneta

Sceptycznie to Pani się w głowe puknie ja doskonale wiem jak tam jest może prześlę nagranie to wtedy odechce się Pani sceptycznie wyczuwać podejście.

Zostaw merytoryczną opinię o Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "MD CARE" Sp. z o.o. - Sokoły

• Jak się pracuje w Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "MD CARE" Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "MD CARE" Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "MD CARE" Sp. z o.o.?

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "MD CARE" Sp. z o.o.