Opinie o Restauracja WAWELSKA w Ruda Śląska

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Restauracja WAWELSKA. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Restauracja WAWELSKA o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Restauracja WAWELSKA w Ruda Śląska

Pizza Nowy wpis

Na innych stronach brak możliwości dodania komentarza. Czyli prawda w oczy kole.

Pizza Nowy wpis

Najgorsza pizzeria jaka może być. Personel nie informuje o zmianie menu i promocjach . Szef bardzo zbyt pewny siebie. Rozmowa w celu wyjaśnienia sytuacji beznadziejna. Obsługa okropna zero podejścia do klienta. Na jednej z imprez brudne sztućce. A zamawiając kiedyś obiad niedostarczone bo ktoś zapomniał zapisać.

zawiedziona

obiad na 4 z + , deser na 3 ...zimna płyta wielka 2 !!! jestem bardzo rozczarowana taką zimną płyta ! miały być pyszne sałatki ...zamówiłam grecką i z tuńczykiem ,były 4 miski wypełnione pomidorami ,ogórkiem i sałatą a na wierzchu ledwo znalazłam tuńczyka (chyba była tylko jedna łyżka} a w sałatce po grecku ledwo posypanych 10 kosteczek fety ! miały być jajka faszerowane ,nie było ! a w menu napisane było "mięsa na zimno " A TO BYŁY 3 PASZTETY !!! Na talerzach 3 rodzaje beznadziejnej wędliny ...nikt już nie je nawet w domu takich tanich kiełbas !!! albo szefostwo do (usunięte przez administratora) albo kucharki!!! U W A G A !!! (usunięte przez administratora) !!!!

Rozbawiona
@zawiedziona

To jest portal do wystawiania opinii o pracodawcy a nie do oceniania usług gastronomicznych

Zawiedziony Nowy wpis
@Rozbawiona

We wszystkich innych miejscach możliwość wystawiania opinii jest zablokowana już.

Paulina Nowy wpis
@Zawiedziony

Zawsze o obsłudze można coś napisać, wyglądają na zadowolonych? Dostają napiwki jakieś fajne?

Zamówiłam łososia, łosoś w panierce na 3 cm, przekroiłam go na pół, woda (mrożonka) wyciekła z niego. Łosoś kompletnie niedoprawiony, na dodatek surowy.

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie Restauracja WAWELSKA? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?
Ruda Śląska
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Ruda Śląska
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Operator prasy krawędziowej
Ruda Śląska
Jt Stal Serwis Sp. z o.o.

Jedzenie oceniam na 2. Pizza bez smaku, sosy bez smaku. Nie wrócę.

Paulina
@.

2? Czemu od razu nie 0 skoro wszystko bez smaku? :/ Tobie chodzi, że niedoprawione było czy serio nic nie szło czuć?

Hanna

Dlaczego klienci zostawiają na forum pracowniczym swoje uwagi? Firma zbiera dobre opinie to konkurencja inspiruje?

Izagl

Zdecydowanie nie polecam. Nie było mi dane spróbować co serwuje ta restauracja,bo zamkniętą imprezę mieliśmy na 19.03.2020r. Ale z wiadomych powodów,musieliśmy zrezygnować. Właściciel najpierw nas poinformował,że można zrobić imprezę do 50osób...w końcu wirus "chwyta" widać tylko ta 51osobę ;-) ,po drugie miały to być 70urodziny ,więc średnią wieku na imprezie też zdecydowanie wysoka. Dn.14.03.2020r zapewnienia o zwrocie który zostanie dokonany 16.03.2020r. I na tym koniec...właściciel nie wywiązał się jak dotąd z umowy zwrotu.Zero kontaktu na smsy,nie odbiera moich telefonów. Liczyłam na uczciwość!.

Agnieszka

Dziś w nocy wróciliśmy z koncertu Igrzyska Rockowe na Górze św. Anny. Koncert był super, atmosfera również i nasze samopoczucie byłoby również....gdyby nieopatrzne zamówienie obrzydliwego jedzenia na stoisku Restauracji Wawelskiej z Rudy Śląskiej. Karczek z rożna był twardy, kiełbasa kiepskiej jakości, a żurek... smakował jak pomyje z octem. Był w kolorze sraczki, pod warstwą 1 cm wrzącego tłuszczu (żeby za szybko nie wystygł). Większość moich znajomych stwierdziło, że ta ciecz w ogóle koło żurku nie leżała. Po próbie reklamacji - obsługujący stwierdził, że sprzedało się dużo tej zupy i ON NAM JEJ NIE UZNA. Szkoda, bo nie widział wielu śmietników "podlanych żurkiem" , a stoisko z zupą na koncercie było tylko jedno - więc wiedzieliśmy, że WINNA JEST RESTAURACJA WAWELSKA. Może liczyli, że towarzystwo rozochocone nieco piwem nie zauważy, że posila się odpadkami i pomyjami ? Wróżę tej restauracji szybki upadek, jeżeli szefostwo się nie ocknie....

Edyta

W czwartek, tj. 26 maja 2016r. wybrałam się z mężem na obiad, zamówiłam dorsza, którego nie było, więc zamówiłam rosół i roladę. Rosół był prawie zimny, mąż miał zjadliwą roladę, natomiast moja była śmierdząca, stara. Poprosiliśmy kelnerkę, żeby powąchała obie rolady...odparła to kwestia innego farszu...hm.. poprosiliśmy szefową, ale się nie zjawiła.. niestety... mają szczęście, że nie powiedziałam głośno do gości restauracji żeby sobie sprawdzili czy ich też nie poczęstowaną taką starą, śmierdzącą roladą...Żenada, brak odpowiedniego załatwienia tej sprawy.. z pewnością nie skorzystam z usług restauracji... zdecydowanie odradzam....

grisza

ZAMOWILEM BAGIETKI NIEPOLECAM GDYBYM ZDARZYL DOGONIC DOSTAWCE BYLBYM O 24 ZL BOGATSZY!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Restauracja WAWELSKA - Ruda Śląska

• Jak się pracuje w Restauracja WAWELSKA?

Zobacz opinie na temat firmy Restauracja WAWELSKA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Restauracja WAWELSKA?

Restauracja WAWELSKA
1.7/5 Na podstawie 3 ocen.

Restauracja WAWELSKA