Opinie o Fórmanek-Mroczkowska Zofia Przedsiębiorstwo Promax w Ostrów Wielkopolski

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Fórmanek-Mroczkowska Zofia Przedsiębiorstwo Promax. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Fórmanek-Mroczkowska Zofia Przedsiębiorstwo Promax na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Fórmanek-Mroczkowska Zofia Przedsiębiorstwo Promax w Ostrów Wielkopolski

Siema. Na stronie firmy jest informacja, że zatrudnią pracownika prac budowlanych, byłbym zainteresowany wstępnie. Niestety nie odnosi się to do żadnej oferty, może ktoś zna szczegóły. Przede wszystkim chciałbym wiedzieć w jakim systemie odbywa się praca i czy zdarzają się też delegacje?

Blablacar Nowy wpis

Wyślecie swoje CV i tak wam nie odpowiedzą możecie tak czekać do śmierci nawet tam głównie zatrudniają swoje rodzinki i znajomych.

A ja pisze w imieniu taty. Jest zainteresowany pracą tutaj i znalazł dla siebie w internecie ogłoszenie na stanowisko ślusarz tokarz frezer. Ale ciekawi nas głównie pensja. Jaka jest pensja miesięczna, jeśli tata ma doświadczenie w tego typu praca około 11 lat? Chodzi mi o pensję stałą. No i czy jest pensja stała miesięczna, czy jest zależna od wyników, ilości wyrobionych norm?

Grzesiek

Są tu jeszcze takie stanowiska, jak młodszy monter? Było w 2020, jak to tu na forum pisano. Tamten, były już pracownik, był bardzo z pracy zadowolony. Podkreślał, że kasa na czas, ubezpieczenie grupowe, Multisport, premie oraz imprezy firmowe. Tak samo bardzo chwalił relacje z osobami, z którymi przyszło mu robić. Ale, jako, że miał umowę na czas określony, to okazało się, że nie będzie ona przedłużona. A to za sprawą dwóch przełożonych. Był, podobnie, jak współpracownicy, bardzo zdziwiony, gdyż nie było wcześniej uwag, do jego pracy. Można więc wiedzieć, jak wygląda kontakt pracownika z osobami najwyżej postawionymi w firmowej hierarchii? Czy w przypadku personalnych animozji lub uprzedzeń można się zgłosić do właściciela i przedstawić mu swój punkt widzenia lub zasygnalizować problem? I kiedy można otrzymać UoP na czas nieokreślony?

Agnieszka Nowy wpis
@Grzesiek

Firma poszukuje pracowników technicznych od czasu do czasu. Wartp śledzić stronę www firmy, albo po prostu wysłać swoją ofertę. Z tego co się domyslam, to koordynator o ktorym pisano w 2020 r. już nie pracuje, bo jest emerytem. Osoby zarządzające są otwarte na rozmowy.

Mnóstwo pytań i strata czasu na marne,nie potrzebują osób z doświadczeniem ,tylko (usunięte przez administratora) najwyraźniej za najniższą krajową!

Pytania o dotychczasowy przebieg zatrudnienia

logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy SPAWACZ TIG ZA GRANICA
ATN Service ApS
logo firmy Praca w DE, Lakiernik przemysłowy, 14e na rękę
DWL Job Sp. z o.o.

Aż dziwię się, że wcześniej się nie zebrałam, by tutaj napisać. Startowałam niespełna dwa lata temu do firmy Promax na stanowisko konsultanta tel. obsługi. Pamiętam, że były to czasy szalejącego covida, więc rozmowa odbyła się bodajże na Zoomie. Firma zrobiła na mnie bardzo przyjemne wrażenie, jako małe, rodzinne miejsce. Przebieg rozmowy i całe wrażenia były dla mnie bardzo pozytywne, dlatego mam duży sentyment do nich. Ponadto udzielają się społecznie. Finalnie przeszłam rekrutację i chcieli mnie zatrudnić, lecz niestety nie przyjęłam oferty na rzecz pracy w innej firmie. Mimo to bardzo miło wspominam i polecam serdecznie każdemu.

Ewelina

Czy chodziło może o premię? Bo nie wiem czy to słownik tak poprawił czy nie znam tego wyrazu po prostu. No ale jeśli dobrze zrozumiałam to na jakiej podstawie konkretniej je dzielą? Który ma najlepiej a który najgorzej i czemu? :/

Czy Fórmanek-Mroczkowska Zofia Przedsiębiorstwo Promax zapewnia kartę multisportu?

snc

Tak, firma w znacznym stopniu dofinansowuje kartę Multisport - podobnie jak opiekę medyczną, ubezpieczenie.

Lidia
@snc

A są jeszcze jakieś inne benefity? :) Możliwość podwyżki, premii?

snc
@Lidia

Oczywiście, firma przyznaje premie motywacyjne uzależnione od wyników/podejścia do pracy.

Danuta
@snc

To ile mniej więcej procentowo da się dorobić do podstawy?

Mufa

Witam wszystkich, podzielę się moją opinią ponieważ pracowałem w tej firmie ponad 2 lata. A więc jeśli chodzi o warunki pracy są naprawdę na dobrym poziomie, wypłata na czas, ubezpieczenie grupowego, karta multi Sport, premia świąteczna, imprezy firmowe itd. byłem zatrudnieniony na stanowisku "młodszy monter" Bardzo chwaliłem sobie pracę na tym stanowisku, nie była ciężka ani jakoś skomplikowana. Jeśli chodzi o ludzi z którymi pracowałem, też wszystko bardzo dobrze, luźna atmosfera i ogólnie spoko klimat. A dlaczego tam już nie pracuje? A więc po ponad dwóch latach mojej kadencji kończyła mi się umowa na czas określony i byłem pewny że otrzymam umowę na stałe. Okazało się że firma nie chcę dalej ze mną współpracować, byłem bardzo zdziwiony i ludzie z którymi pracowałem również się dziwili że nie otrzymałem przedłożonej umowy. W ostatni dzień mojej pracy dowiedziałem się jaki był tego powód. A więc za sprawa tego stało dwóch moich przełożonych, którzy puścili kłamstwo że nie nadaję się do tej pracy :) koordynator który maczał w tym palcem nie ma szacunku dla innych ludzi, nie miał pojęcia jak ja pracuje i się spisuje ponieważ nie ma go nigdy na stanowisku pracy, ze starszymi chłopakami którymi pracowałem nikt na mnie nie narzekał, zawsze rzetelnie wykonywałen swoje obowiązki, przy każdej pracy wiedziałem co należy zrobić i za każdym razem solidnie to wykonywałem, tak jak wcześniej wspominałem, tutaj nie było nic skomplikowanego. Jednak słowo dwóch przełożonych ma we firmie wielkie znaczenie mimo tego że mija się z prawdą :) dlatego jak ktoś szuka na stałe zatrudnienia to nie polecam nikomu tego Stanowska w tej firmie. Pozdrawiam :)

Jarek

Podpowiedzcie czy w obecnej sytuacji jaką mamy z powodu wirusa firma prowadzi rekrutacje?

boo

Przedsiębiorstwo PROMAX to chyba jeden z lepszych pracodawców w regionie. Wypłaty zawsze na czas, dodatkowe benefity, jak premie nie są tylko wabikiem podczas rozmowy kwalifikacyjnej, a tym, co rzeczywiście widzisz na koncie. Właściciele naprawdę starają się stworzyć przyjazne warunki pracy i zwyczajnie, po ludzku, troszczą się o pracowników, co naprawdę rzadko się zdarza. Komfort i poczucie stabilności, to właściwe słowa.

Kolejny niezadowolony klient

Nie polecam za dnia wielkie opóźnienia oraz słaba prędkość.

Niezadowolony klient

Nie Polecam

Bardzo niezadowolony.
@Niezadowolony klient

Dajcie sobie spokój z tymi oszustami. internet 80/10 rzeczywista prędkość to 3/1 max w nocy po 1:00 do 5:00 jest 70/3 wiec dzięki wielkie. byle do końca umowy i spadam.

Zostaw merytoryczną opinię o Fórmanek-Mroczkowska Zofia Przedsiębiorstwo Promax - Ostrów Wielkopolski

• Jak się pracuje w Fórmanek-Mroczkowska Zofia Przedsiębiorstwo Promax?

Zobacz opinie na temat firmy Fórmanek-Mroczkowska Zofia Przedsiębiorstwo Promax tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Fórmanek-Mroczkowska Zofia Przedsiębiorstwo Promax?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Fórmanek-Mroczkowska Zofia Przedsiębiorstwo Promax?

Kandydaci do pracy w Fórmanek-Mroczkowska Zofia Przedsiębiorstwo Promax napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Fórmanek-Mroczkowska Zofia Przedsiębiorstwo Promax
  • Kaliska 17