Opinie o UPRENT Sp. z.o.o. w Białystok

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie UPRENT Sp. z.o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w UPRENT Sp. z.o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja maszyn górniczych i maszyn budowniczych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o UPRENT Sp. z.o.o. w Białystok

Jakie godziny pracy obowiązują w UPRENT Sp. z.o.o.?

Odpowiedz Nowy wpis

8-15

były współpracownik Nowy wpis

organizacja słaba, jakość czy kultura pracy na niskim poziomie. jak ktoś musi to dostanie pracę, ale bardzo szybko straci motywację bo ta firma cofa pracownika w rozwoju. Pewnie niedługo niektórzy będą musieli w końcu pokazać ile są warci i zacząć pracować a inni jeszcze lepiej udawać :)

niedoszły pracownik Nowy wpis

Omijać z daleka. No nie ma co się martwić. Byłem u nich na rozmowie o pracę. W ogóle sama firma mieści się w jakimś hangarze hahahaha :D Biuro w środku jest obskurne. Polecam każdemu zobaczyć :D. Rozmowa o pracę taka że każdy ją przechodzi chyba :D, po rozmowie już od razu mam informację że jestem super itd. nic o mnie nie wiedzą nawet hehe. Trawa malowana na zielono, roztaczane wizje podboju świata i kosmosu... Było miło ale dziękuję:)

Obecny pracownik

Praca w porządku i to bardzo, a współpracownicy pomocni i koleżeńscy dzięki czemu fajna i luźna atmosfera w pracy i po pracy :-). Pensje wypłacane na czas z czym miałem w innych firmach problem, a jak się wykażesz to premia się znajdzie. Umowa o prace i stałe godziny pracy (pon-pt) czego chcieć więcej.

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w UPRENT Sp. z.o.o. się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.
Pracownik WAW

Co za bzdury! Serdecznie dziękujemy konkurencji za nieprawdziwe komentarze. Oby każdy miał możliwość pracy w takiej firmie, gdzie Szef zawsze wysłucha co masz do powiedzenia i każdy z pomysłów dalszego rozwoju czy współpracy jest rozpatrywany. Ciężka praca - owszem. Satysfakcja również. A pensje zawsze były wypłacane terminowo.

aktualny

Nie ma to jak opinie wypisywane przez konkurencje pracuje w tej firmie od początku i do tej pory ( 2 lata ) zmieniła się tylko jedna osoba a tu ponoć kilku byłych pracowników narzeka ciekawe :) Ja złego słowa nie mogę powiedzieć.

Były

Ha,Ha lizusy.

ZUS

Szukasz pracy i chcesz być pieskiem który aportuje to polecam. Jeżeli odrobinę się szanujesz to podaruj sobie prace w tej firmie. Mialem okazję pracować z tymi ludźmi i wiem że zdepczą każdego bo mają zero poszanowania dla pracowników. NIE DAJCIE SIĘ ZWIEŹĆ OBIETNICĄ I OSOBIŚCIE ODRADZAM TĘ FIRMĘ.

manitka

Niedługo wszystko się rozwiąże samo jeżeli firma będzie tak traktowała pracowników - czyli główny napęd całej tej firmy. No chyba że wszystko jedno czy będą ci czy inni.

Białystok

kierownictwo tej firmy to banda &&&&& wykorzystywanie pracowników i głodowe pensje to dzień powszedni!!

Co za bzdura. Firma normalnie funkcjonuj a ktoś jej koło tyłka robi. Wszystko jest normalnie wypłacane.O jakie zwolnienia chodzi? A to że szef tyran śmiechu warte. Z tyranami to jeszcze nie robiliście więc nie piście takich farmazonów. Pozdrawiam

Co za bzdura . Jakie zaległości w pensjach? i jakie zwolnienia ? No i szef Tyran fajnie ktoś tu jedzie.Ale widocznie nie ma innych zajęć :) Pozdrawiam.

Pensje są wypłacane z opóźnieniem. Szefostwo nieuczciwi. Wiele osób już opuścił firmę...nie polecam nikomy

Czyli jak? Nie warto? A ten cały szef w Białymstoku czy w Warszawie urzęduje? Jest miejscowym czy z Centrali?

@Zainteresowany

pewnie że warto ja już sporo pracuję i nie było nigdy problemu z niczym a szef jest z Białegostoku i To on rozkręcił firmę bo miał łeb. Co chodzi o tyranie to nie zgodzę się z tym bo przyjdzie na magazyn i normalnie gada nie jak jakiś służbista wszystkich równo traktuje nikogo nie wyróżnia

Środowisko pracy toksyczne,wulgarny,toksyczny szef-członek zarządu,praca do nocy,współpracownicy większośc "ucho szefa".Jeżeli lubisz pracę w takich warunkach to ta firma jest dla ciebie.

Zostaw merytoryczną opinię o UPRENT Sp. z.o.o. - Białystok

UPRENT Sp. z.o.o.
3.1/5 Na podstawie 17 ocen.
  • Aleje Jerozolimskie 303
    05-816 Białystok