Opinie o DPD w Gliwice Bojkowska 65

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy DPD. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w DPD o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o DPD w Gliwice Bojkowska 65

Nie polecam pracy w dpd w Gliwicach. Same ćpuny, 0 zasad bhp.

Edyta

Yhym serio? Pracodawca chyba nie pozwala na takie rzeczy co? I co z tymi zasadami bhp, co dokładnie jest nie tak?

Rudy

Nie polecam pracy na sortowni paczek. (usunięte przez administratora), rowek się ciągle poci jak na linii produkcyjnej. A dlaczego tak się dzieje? Bo DPD lubi oszczędzać zamiast na oko 60 osób potrzebnych w tej pracy zarudnionych na zmianę jest 40. Pozdrawiam Maślaka i nie polecam

Mikołaj
@Rudy

I co, pewnie takie obciążenie pracą nie jest odpowiednio wynagradzane znając życie? ;/

taro
@Mikołaj

A skąd wiedziałeś

Iwona

Bezczelna, nie po raz pierwszy, kurierka Asia. Jeździ m.in. w Gliwicach ul Marka, Sikory. Parkuje, mimo miejsca, tak aby lokator nie mógł wyjechać lub staje na przejściu i wyzywa niepełnosprawną osobę, która prosi, aby odjechała 2 m dalej. Siedzi w aucie, bo jeżdżą we dwie, ale się nie przesunie. Kiedyś nie wniosła mi paczki, a okazało się, że wagowo paczka miała być wniesiona. Reklamacja na nic się zdała, nawet nie odpowiedzieli.

Adrian Duda
@Iwona

Też miałem z nią do czynienia, i już nigdy więcej nie zamówię nic kurierem dpd.

Snizhana

Masakryczna dostawa przez dpd. Kurjer bez terminalu, a w smse prośba opłaty kartą. Musiałam iść do bliżajszego terminalu(( Porażka.

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie DPD? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?
Gliwice
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Gliwice
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Gliwice
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
Tomasz

Ta firma kurierska to porażka, kurier nie odbiera telefonu i przyjezdza sobie o której mu pasuje nie zważaąc na to, że ludzie chodzą do pracy i nie ma ich w domu

Romcia43
@Tomasz

Twoje rozumowanie jest takie że kurier ma przyjechać do ciebie o tej godzinie co tobie pasuje??? HA HA HA pomysł jak każdy y tak chciał to kurier by nigdy do bazy nie zjechał To nie jest koncert życzeń człowieku

Norbert
@Tomasz

Hahaha to chyba najśmieszniejsza wypowiedz jaką można przeczytać, człowieku on właśnie jest w pracy! I nie będzie chyba po nocach jeździł polecam paczkomaty

Czy w firmie DPD są regularne szkolenia pracownicze?

nie ma :)

Boda

Kurier w Rudzie Śląskiej 10 bezczelny rzuca słuchawka. Chyba powinien zmienić zawód skoro nie umie pracować z ludźmi

Psikutas

Nie będę się rozpisywać bo mi się nie chce, powiem tylko tyle, że wszystkich kurierów bym zwolnił a zatrudnił nowe, miłe osoby Pozdrawiam Psikutas

Boda
@Psikutas

Również jestem tego zdania

Tam dostaje się koszulki pracownicze ?

Jaki ubiór jest tam wymagany ?

Obserwator

Z tego co słychać na rynku usług logistycznych i kurierskich to firma DPD jest jedyną firmą która robi i ma największą rotację pracowników na szczeblu kierowniczym, tam są systematycznie zwalniani kierownicy po roku dwóch nie ważne że ma duże doświadczenie logistyczne a co najciekawsze celowo są dokonywane rekrutacje wewnętrzne kogoś przesuwają na kierownicze stanowisko a po pół roku taką osobę się zwalnia podsuwając im dwa rodzaje wypowiedzenia :) ciekawe co na to PIP?? ciekawy sposób na zwolnienie co:):) A jakich ma DPD kierowników to widać słychać na rynku. Kierownik oddziału który został przesunięty do Rudy Śląskiej nic totalnie nic i nie miał żadnego wpływu na nic żadnego merytorycznego spotkania oddziałowego, żadnego doświadczenia zarządzania administracją kadrą:):):):):):) ale teraz szybko awansował i ciekawe jak rozwinie sobie nowy Hub w Rudzie z jakimi potknięciami?? Co słychać od jakiegoś czasu i w firmach ze strefy menadżerowie zastanawiają się jak się dostał na kierownika oddziału takiej dużej firmy jak jest DPD magazynier z HL który za swoją niekompetencje arogancje i podejście do współpracowników został zwolniony z firmy HL - BRAWO DPD i BRAWO HR DPD czym się kierował HR podczas rekrutacji. To samo kierownikiem regionu to już jest porażka całkowita jak taka Pani musiała mieć duże koneksje żeby dostać się na takie stanowisko ale jednak musiała mieć plecy, jeśli ktoś słyszał jak ta pani prowadzi konwersacje to tylko boki zrywać. Nie ma osoby z jajem która by to wzięła w garść. Ale to doskonale widać po jakości i słychać na rynku usług.

Zabrze
@Obserwator

To ładna jazda w dpd????????????????

hl
@Obserwator

nowy kierownik były magazynier z HL Wczoraj wywali kierownika magazynu dziś juz na pracuj ogłoszenie tylko po to żeby i tak wcisnąć swojego. (usunięte przez administratora)

bojkowska
@Obserwator

robi czystki ten z HL dyspley, z poprzedniej roboty go wywalili zobaczymy jak długo tutaj posiedzi, ktoś mu zaraz cos podłoży i poleci dostanie dwa wypowiedzenia do wyboru

@Obserwator

Jak tam ten magazynier sprawuje się u was na stanowisku kierowniczym? Po wprowadzał już swoich ludzi pozwalniał??

Rodzina

No co się dziwisz? Przecież DPD to rodzinna firma jest. Od samej góry przecież ;-)

@Obserwator

HR kierują się swoim widzimisię stąd zatrudnianie mobbingowca albo młodego lalusia, co nie pojęcia o pracy w kurierce, za to jest mistrzem spychoterapii, ale wygląd spodobał się siostrom shreka. Nawet w warszawie mają z tego ubaw.

Magazynier

Lada dzień wprowadzi swojego znajomka na kierownika magazynu. Odpowiednia rekrutacja zrobiona już dawno przez HR, mającą doświadczenie w takich wyborach.

@Kurier

I co tam w Gliwicach? Magazynier z HL szaleje, a siostrom shreka to się pewnie podoba?(usunięte przez administratora)

Wkurzony
@Obserwator

zarząd DPD niedługo się dowie jak KO Gliwice rozwali cały oddział w Gliwicach i serwis kurierski. Ale i dobrze niech Zarząd się dowie jak szanować ludzi i na jakich ludzi stawiają. Przecież już go z innej firmy magazynu go wywalili i za co! tu jest tak samo. Kurierzy Dajemy Wypowiedzenia??

@Wkurzony

Można by było tak zrobić z tym gościem nie idzie już wytrzymać, zastraszanie mobbing jak nie wiem. Co ten Zarząd DPD najlepszego zrobił zamieniając kierowników na kogoś takiego, co za polityka firmy (usunięte przez administratora) Py taka praca

Mirek

Dostałem dzisiaj telefon od kobiety z jakiegoś biura odnośnie pracy na magazynie DPD. Przecież to jawne (usunięte przez administratora) w biały dzień. 13ZL NETTO NA RĘKĘ i umowa zlecenie. Od razu odmówiłem, pracuje na magazynie i chciałem zmienić na coś lepszego, ale tego to się nie spodziewałem.

kriss

Nie chciałbym uogólniać,ale kurier obsługujący Pilchowice potwierdza to co piszą powyżej - arogancja,brak kontaktu z odbiorcą,jednym słowem kurier to panisko na którego trzeba czekać jak na księdza po kolędzie.Nie mają obowiązku - wg.kuriera - powiadamiania o dostawie,nie robią nic ,by dostarczyć przesyłkę w sytuacji gdy chwilowo nie ma odbiorcy.Nie odbierają telefonów,jednym słowem odradzam współpracę z takimi kurierami.

Kacper

Trzeba mieć koszulkę z ich logo?

Ola

Jestem bardzo zadowolona z wykonanej pracy kuriera. Nie zastał mnie w domu,(sobota) zawiózł przesyłkę do pkt. pickup ale gdy skontaktowałam się z nim, bez zbędnych tłumaczeń obiecał ją odebrać z punktu i przywieźć do mieszkania w poniedziałek. Był, bez przypominania się pamiętał. Dostarczył duży i ciężki bojler, był bardzo miły, sympatyczny, chyba bardzo lubi tę pracę. Nr. paczki 266659356W 101 616 M 1326-POZ

Jacek

Jak liczone są tu przerwy dla kurierów?

Kot

Najgorsza furma kurierska w Polsce.Kurier nie dzwoni, utrudnia odbiór paczki,złośliwość jakiej świat nie widział. Nigdy więcej nie zamówię przesyłkę z tej firmy.Odradzam wszystkim.Infolinia ma to wszystko gdzieś. (usunięte przez administratora)

klaudiiiqq

Nie POLECAM TEJ FIRMY !!! KURIER NIE POTRAFI ZADZWONIĆ A NAWET ZASTUKAC DO DRZWI ZE MA PACZKĘ .. NAJLEPIEJ ODWIEZC NA ODDZIAŁ I DAĆ NA MAGAZYN . . BRAWA DLA FIRMY

Asia

Kurierzy niesympatyczni a w szczególności pani która jeździ po Gieraltowicach nie polecam tej firmy nikomu człowiek w domu czeka za przesyłką a ona twierdzi że drugi raz nie dowozi to powinni się określać o której będą przecież człowiek też pracuje

PHU BAJTEL

Kurierzy, z tej firmy są bardzo uprzejmi i pomocni. Sama przyjemność we współpracy. Szczególnie słowa rekomendacji dla pana Janusza!!! Nominacje na pracownika roku.

Zostaw merytoryczną opinię o DPD - Gliwice

• Jak się pracuje w DPD?

Zobacz opinie na temat firmy DPD tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w DPD?

DPD