Opinie o Bartex Sp. z o.o. w Żagań

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Bartex Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Bartex Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja wyrobów tekstylnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Bartex Sp. z o.o. w Żagań

Beata

Pracuję w firmie Bartex od 9 lat z czego się bardzo cieszę że mogę pracować z tam zgranym zespołem w tak fantastycznej atmosferze. Firma rozwija się bardzo dynamicznie, są inwestycję w coraz to nowsze technologie co ułatwia Nam wszystkim pracę. Szefostwo i dyrekcja dbają o wszystkich pracowników oraz o atmosferę. Każdy nowy pracownik może liczyć na wsparcie kierownictwa oraz innych pracowników. Polecam !

Ela

Praca nie należy do najlżejszych, ale można się przyzwyczaić. Wraz z doświadczeniem wszystko idzie sprawniej. Jestem zatrudniona w firmie już od 13 lat i pracę wykonywałam u różnych kierowników. To co na pewno jest ważne to zespół - ten w którym pracuję jest bardzo zgrany. Panie w kadrach zawsze są pomocne i wyjaśniają cierpliwie jak wypełniać dokumenty. Szefowa dba o pracowników niezależnie od narodowości. Miło uczestniczyć w tym, jak firma się rozwija i ciekawa jestem co jeszcze przed nami.

Na szczęście były Nowy wpis

Praca sama w sobie nie jest zła ale kierownictwo dramat ????z taką bezczelnością i (usunięte przez administratora) w życiu się nie spotkałam , zdecydowanie nie polecam!!

Bernadeta Nowy wpis

Współpracuję z firmą Bartex od lat i bardzo polecam. To Polska firma, jestem pod wrażeniem ich profesjonalizmu i zaangażowania właścicieli firmy i pracowników. Wzajemnie się doceniają i szanują, myśle, że to jest ten sekret????Sama firma bardzo nowoczesna. Robi mega wrażenie.

Jak długo trwa proces awansu w Bartex Sp. z o.o.?

Beata

Czym zaskoczyła Cię rozmowa kwalifikacyjna w Bartex Sp. z o.o. na stanowisko Zatrudnię na stanowisko steward / stewardessa w pociągu EIP? Daj znać innym kandydatom, co sądzisz o procesie rekrutacyjnym.

Jak w Bartex Sp. z o.o. wyglądają możliwości ewentualnego awansu na wyższe stanowiska?

Andro

Firma jakoś prosperuje pracownicy niektóre dobrze pracują ale się zwalniają bo pieniądze słabe I przez kierowników. kierownicy większość do zmiany nadają się do zamiatania a nie prowadzenia zespołu stare pracowniky są traktowane bardzo Źle są wyzywane ale nowe też są wyzywane bo po 3 godiny potrebne robite normu teraz bardzo duże się zwolniło starych i nowych pracowników same hindusy które Ne majo wyboru i tam pracują ale i one uciekają nas Ukraińców też już tam mało a Polaków jest z 10 na całą firmę (pracownik) . Kierownik jak zrobite błąd to jest dobre a jak pracownik to już armagedon jak jest problem produkcyjny to wszystkie umywają ręce i idzie na pracownika kierownik jest od picia kawy i pilnowania żeby ktoś normu zrobite a jak potrebno pomocy w maszyny to sam nie wiedzę jak to działa dużo zamówień z germani żaden kierownik nie rozmawate w język german and English nie polecam firmu pracowate tam 3 lata o 3 za duży.

Czy w Bartex Sp. z o.o. zawierane są umowy zlecenie w okresie próbnym?

Joanna Nowy wpis

Umowa zlecenie, a umowa o pracę (w tym na okres próbny) to zupełnie inne umowy. Proszę o kontakt z naszymi kadrami. Jeśli są Państwo zainteresowani pracą - tam na pewno zostaną rozwiane wątpliwości :)

Wieloletni pracownik

Firma jak firma ciągle się rozwija , pewnie są lepsze ale są I gorsze , jak każdy zakład ma swoje plusy I minusy . Wypłaty zawsze są na czas , elastyczne godziny pracy , możliwość doboru stanowiska ( w zależności od umiejętności), można skorzystać z wyjazdów rehabilitacyjnych ( osobiście polecam ), przyjazny dla obcokrajowców. Zarobki może nie są rewelacyjne ale też nienajgorsze .

Ewela

Wiele słyszy się złych opinii o tej Firmie, ale moim zdaniem większość z tych negatywnych komentarzy są wyssne z palca. Jeżeli ktoś chce i mu zależy na pracy to będzie pracował i się dostosuje, ten kto nie chce pracować to zawsze będzie miał jakąś wymówkę i będzie wymyślał. Firma naprawdę z miesiąca na miesiąc nabiera rozpędu i zmienia się na lepsze. Kierownictwo bardzo przyjazne z każdym, bez problemu można się dogadać. Wysłuchają, pomogą. Najbardziej cenię zakład za elastyczność i za ludzi. Plusem pracy w Bartex jest praca na pierwszą zmianę oraz wolne weekendy.

Nikt
@Ewela

Długo tam nie pracujesz wolne weekendy nie dla każdego jesteś na takim stanowisku że możesz więcej kierownictwo jakie, tam tylko kawę piją jedyny lus że możesz załatwić beznawet problemu wolne . Nawet ciebie zmusili do wystawienia pozytywnej opini

E.
@Nikt

Czuje ze wypowiada się była pracownica :) Jestem wolnym człowiekiem, nikt mnie nie zmusił do napisania opinii. Pracuje 3 lata, więc mogę się śmiało wypowiedzieć. Wolne weekendy to standard. Ktoś chce dorobić, to wyłącznie jego sprawa.

Agata

Jestem na pokładzie firmy od ponad pięciu lat. Ze względu na specyfikację mojego stanowiska pracy, początki nie należały do najłatwiejszych. Wystarczyło jednak zaangażowanie i chęci do nauki. Firma zapewniła mi wszystkie niezbędne narzędzia do rozwoju, dostałam ogromne wsparcie od kadry zarządzającej jak i samych pracowników. Bartex ciągle się rozwija- inwestuje w nowe technologie, maszyny, usprawnienia produkcji. Ważne dla mnie, jako pracownika jest to, że ten rozwój również czuję. Uczestniczę w szkoleniach, kursach-poszerzam swoją wiedzę i umiejętności. Polecam!

Pracownik 1

Wypłata zawsze na czas, a praca jak praca swoje trzeba zrobić, zawsze wiadomo co robimy, nie trzeba chodzić i szukać. Kierownicy zawsze dostępni dla pracownika, pomieszczenia socjalne zadbane i sprzątane w ciągu dnia.

W firmie pracuję 10 lat. Praca przebiega w przyjaznej atmosferze. Zespół jest dobrze zgrany . Możliwość rozwoju poprzez uczestnictwo w szkoleniach. Szczerze polecam firmę.

Vlad

Przyjazna atmosfera i pomocna ekipa. Polecam

Hafciareczka :)

Do Firmy Bartex przyszłam tylko na chwilę a pracuję już 13 rok. Jestem bardzo zadowolona z tej pracy, mam bardzo dobry kontakt z kierownictwem jak i z pracownikami. Firma pozwala mi rozwinąć się zawodowo organizując szkolenia .Inwestycja Szefostwa w nowe maszyny pozwala mi zwiększać moje umiejętności zawodowe.

Sasha

Ponad 7 lat pracuje w firmie. Bardzo przyjazna atmosfera w pracy. Kierownictwo oraz szefostwo otwarci i przyjemni. Najlepsze dla mnie jak dla pracownika to rozwój i nowoczesność jakie zapewnia firma. Polecam jak najbardziej

Monia

Moja opinia jest raczej dobra, pracuję tu rok i wszystko jest w porządku. Praca zorganizowana i wymagająca. Jak masz umiejętności szycia to sobie poradzisz. Kierowniczka miła i zorganizowana. Polecam.

Od kiedy tu pracuję firma bardzo się rozwinęła. Zarobki jak na nasz region wcale nie są najgorsze, jak ktoś ma fach w ręku to potrafi wyciągnąć dobre pieniądze. Na firmie pozmieniało się z czystością i organizacją. Na plus na pewno to, że pracodawca wziął się za organizację imprez dla pracowników.

Luki

Ogólna ocena firmy jest pozytywna, szybko się rozwija i inwestuje w nowe technologie. Ciągły rozwój i zaangażowanie wpływają na dobrą pozycję firmy na rynku.

Maciek

Byłem pracownikiem przez krótki okres, i bardzo żałuje ze przepracowałem tam tylko 3 miesiące, bo mógłbym tam zostać już na zawsze. Atmosfera w pracy SUPER, takiej Kadry ze świecą szukać. Z czystym sumieniem wszystkim mogę polecić prace :)

Ela

subiektywna opinia

Pracuję w tej firmie od 2 lat i zamierzam jeszcze trochę popracować ;) Nowoczesne budynki, przyzwoite warunki pracy, dwa razy w tygodniu dostęp do lekarza - to coś co przyciąga do firmy Bartex. Pozytywne nastawienie szefowej, stopniowo wprowadzane udogodnienia dla pracowników, integracyjne wyjazdy pracownicze - to czynniki, dla których wiele osób pracuje tu niemalże od początku. Atmosferę tworzą ludzie - normalne jest więc, że w poszczególnych zespołach jest ona różna. Jeśli poprosisz o pomoc, zawsze znajdzie się ktoś życzliwy kto wytłumaczy i poda pomocną dłoń ;) Duże zróżnicowanie narodowościowe faktycznie jest. Tylko czy to źle? Jeśli ktoś szuka problemów, to z pewnością je znajdzie... Ja widzę tu możliwość poznania innych kultur i nawiązanie ciekawych znajomości.

Zostaw merytoryczną opinię o Bartex Sp. z o.o. - Żagań

• Jak się pracuje w Bartex Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Bartex Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 14.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Bartex Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 14, z czego 13 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Bartex Sp. z o.o.
3.4/5 Na podstawie 5 ocen.
  • Skarbowa 15
    68-100 Żagań