Opinie o Kancelaria Prawa Gospodarczego Sp. z o.o. w Wrocław

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Kancelaria Prawa Gospodarczego Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Kancelaria Prawa Gospodarczego Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi dla firm - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kancelaria Prawa Gospodarczego Sp. z o.o. w Wrocław

Natkaklatka

Pełen profesjonalizm, bardzo polecam.

Żartujesz
@Natkaklatka

A jaką sprawę załatwili dla Ciebie? Ostatnio więcej wpisów "zadowolonych klientów" niż w ogóle pfw ma klientów. Pfw nie jest ani profesjonalne ani warte polecenia. Chyba ze chce się stracić swoje pieniądze.

Zadowolony
@Natkaklatka

Też jestem zadowolony, odzyskałem pieniądze od dłużnika w pełni a w drugiej sprawie mam wyrok europejski i czekam na 80 tyś

No to jeszcze poczekasz
@Zadowolony

Za nakaz zaplaciles to go masz. Możesz go wsadzić w ramkę i powiesic, bo PFW nie prowadzi spraw międzynarodowych tylko bierze zaliczki za nie. Przed Tobą 5 lat mydlenia oczu rzekomym "zagranicznym partnerem".

@No to jeszcze poczekasz

szczera prawda

@Zadowolony

No to sobie poczekasz :)

Gość 1

Czy ktoś z pracowników firmy może opisać jak wygląda praca, atmosfera, zarobki?

Ja mogę
@Gość 1

Zarobki minimalne, praca w negatywnej i wrogiej atmosferze pod dyktando osób o niskich kompetencjach, w ciągłym stresie i pod stałym nadzorem prezesa, który każdemu zagląda w życie prywatne. Polecam, jeśli jesteś studentem nauk społecznych i robisz magisterkę o mobbingu, albo jeśli jesteś redaktorem jakiejś telewizji chcącym zyskać gorący temat o warunkach pracy w pseudo-prawniczym światku.

@Ja mogę

Czyli nie polecasz pracy w tej kancelarii?

Gosc
@Ja mogę

A jak oceniasz pracę w dziale windykacji?

Larnaka

Nie korzystać, omijać. Ta firma to lipa. Udziałowcem jest spółka z Cypru, jeden wielki wał niemodmy już w 90'. Żadnej kasy wam nie odzyskają, a jeśli wasz dłużnik cudem się przestraszy, to i tak oni wszystko przytula na swoje konto bo tak macie zapisane w umowach. Tyle dobrego że fajne laski u nich pracują.

Bartek

To jest forum dla pracowników firmy a nie dla klientów. Mam wrażenie, że konkurencja tak mocno inspiruje żeby oczernić firmę.

Były
@Bartek

Ta firma sama pracuje na swoją opinię. Żaden były pracownik i nieliczni obecni pracownicy mogą powiedzieć cokolwiek dobrego o pfw. Wielu oszukanych pracowników i jeszcze więcej oszukanych klientów. Konkurencja nie musi robić nic, pfw samo się pogrąża.

Radca Prawny

Aktualnie rekrutuje na stanowisko radcy prawnego w dziale prawnym. Zostałem umówiony na spotkanie w siedzibie spółki. Firma ma siedzibę generalnie blisko mojego domu ale także blisko centrum miasta. Nowy budynek ładne biuro, pamięta z tego dużo listów referencyjnych na ścianach chyba kilkadziesiąt. Jako że mam już swój wiek byłem mocno zestresowany rozmową. Rynek usług prawniczych jest bardzo cieżki i nigdy nie przyszło mi do głowy ze, będę chodził na rozmowy kwalifikacyjne zawsze miałem klientów. Spotkałem się z przemiłą uśmiechniętą Panią dyrektor Działy prawnego Beatą rozmowa przebiegła naprawdę fajnie. Czekam teraz na odpowiedź.

- doświadczenie zawodowe, - specjalizacja i praktyka radcy prawnego, - dyspozycyjność, zainteresowania itd . brak pytań merytorycznych bo kto będzie radcę prawnego sprawdzał ;)

logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
Kati24

Dzięki tej kancelaria możliwe jest osiągniecie efektu najwyższej jakości obsługi prawnej oraz indywidualne, ale i wszechstronne podejście do powierzonej sprawy.Zasady wynagradzania ustalane sa indywidualnie z Tobą w formie negocjacji. Polecam

Zdziwiony

Dokładnie - kolejny wpis napisany pod dyktando zarządu.

@Kati24

Panie Mariuszu proszę przestać to już zaczyna być żenujące.

Zofia Knopkiewicz

Szczerze polecam. Fachowo i profesjonalnie dbają o moje sprawy w zakresie prawa I windykacji. Mają indywidualne I wszechstronne podejście do powierzonej im sprawy A wynagrodzenie jest ustalane ze mną w formie negocjacji. Podoba mi się to, że dają elastyczne rozwiązania A ja mogę ostatecznie zadecydować co mi odpowiada. Polecam.

Zadowolony
@Zofia Knopkiewicz

Też polecam Szczerze. Mam usługę bezpieczny portfel z kancelarii wysłałem sprawy do windykacji niestety nic nie odzyskali polubownie ale wiedziałem że tak będzie bo dałem na początku stare sprawy. teraz poszły do sądu i jest ok. Dziękuje za Wiarygodna Firmę mam w katalogu swoim i na stronie www dobry program.

Bardzo proszę, o opis, w czym ta firma komuś pomogła, błagam. Bo praktyka taka, umowa na kolanie z błędami (ma być poprawiona, a nie jest), nie dostarczona do klienta dwustronnie podpisana umowa , potem zaliczka, faktura z błędami, wypisana ręcznie, a po roku faktura za Wiarygodną Firmę, o której nikt wcześniej nie wspomniał i kasa znowu. Wykonanie usługi 0, nikt nie chce z klientem rozmawiać, na pisma z pytaniami brak odpowiedzi. Telefony nękające o zapłatę do Wiarygodnej Firmy za jakieś certyfikaty (X stawiany przez zleceniobiorcę, a nie zleceniodawcę). ITP. Mam nadzieję, że o tej firmie jeszcze usłyszymy.

@ja

Nikt nie odpowie na twoje pytanie ponieważ nie istnieje taka osoba której ta kancelaria pomogła. Jest wiele osób którym zaszkodziła. Wszystkie pozytywne wpisy tutaj pisze księgowy na polecenie prezesa albo sam prezes. Dawniej były inne osoby które miały polecenie pisać tutaj wymyślone pozytywne opinie ale te osoby już się pozwalniały. Każdy z minimalnym szacunkiem do samego siebie się zwalnia bo nazwać to miejsce dnem to jakby nic nie powiedzieć.

Dorota

Kancelaria bardzo mi pomogła ,nie mam żadnych zastrzeżeń .Polecam.

Miras

Prowadzą moja sprawę wzięli pieniądze i zero efektu a teraz wszystkie telefony wylaczone

Juliaa

Współpraca przebiegła bardzo przyjemnie, polecam. Profesjonalna firma

Wrocławianin były już pracowni

Wszystkie pozytywne komentarze napisane są pewnie przez samego szefa. Pracowałem w tej firmie długo i nie spotkałem się prawie z zadowolonym klientem. Nacisk na podpisanie umowy i zaliczkę później już tylko zbywanie i mierne działania windykacji wysyłanie listów i telefony na tym się kończy. (usunięte przez administratora) Pozdrawiam wszystkich byłych pracowników trzymajcie się.

@Wrocławianin były już pracowni

dokładnie tak - najważniejsze to pobrać od klienta zaliczkę - potem to ju z nieważne, najlepiej aby sprawy w windykacji w ogóle nie ruszyć, bo to kosztuje (usunięte przez administratora). Wciąż wydzwaniają niezadowoleni klienci, ciągle jest jakaś afera, ponieważ klienci zakłądają sprawy w sądzie żeby odzyskać swoje zainwestowane w pfw pieniądze..

SYLWIA

Super firma i co do powyższych komentarz to nie chce mi się wierzyć firam godna polecenia i mogę ją polecić z czystym sumieniem.

@SYLWIA

kłamstwa, kłamstwa, kłamstwa... Fabrykowanie pozytywnych komentarzy trwa. Żeby jeszcze za tymi komentarzami w parze szła prawda, bo ja szczerze życzę, żeby w pfw w końcu faktycznie byla profesjonalna obsługa, życzę pracownikom, żeby w końcu zaczęli dostawać swoje wypłaty, żeby klienci byli uczciwie traktowani.

Justyna

Polecam firmę. Profesjonalne podejście.

Ciekawie
@Justyna

Co takiego profesjonalnego jest w tej firmie? Bo jakoś żaden z klientów i żaden z pracowników nie podziela tej opinii. Powiedz co tam takiego jest co zmusiło Cie do tego komentarza? Zagrożono ci że nie dostaniesz wypłaty jeśli nie dasz pozytywnego komentarza?

ByłyJuzPrwcownik

W żadnej uczciwej firmie nie przeszło by żeby pracownik pracował BEZ UMOWY i to kilka dni. O umowę w Pfw trzeba się prosić, ciągle słyszysz zapewnienia że "jutro już będzie". Ostatecznie pracujesz bez umowy, tracisz czas a po czasie wylatujesz bez zapłaty, bez szansy na dochodzenie swoich pieniędzy, bo niby gdzie umowa? Tragedia!

Kancelaria Prawa Gospodarczego PFW zapewnia obsługę Twoich spraw przez profesjonalnych specjalistów w zakresie zarówno prawa jak i windykacji, co daje niepowtarzalny zakres usług. Zespół radców prawnych i prawników oparty o różne kompetencje, pozwala sumować ich doświadczenia zawodowe w celu wspólnego rozwiązania problemu. Dzięki temu możliwe jest osiągniecie efektu najwyższej jakości obsługi prawnej oraz indywidualne, ale i wszechstronne podejście do powierzonej sprawy.

Ssssss
@Anna

Poważnie? Jakie regułki prosto od M.P. Panie Mariuszu- milczenie jest złotem. Niech pan już z siebie nie robi idioty.

Co to za żarty Monieta wypisuje,no dajcie spokój.... Przecież ta firma to jeden wielki żart. Po miesiącu mojej pracy maniek nie wstydził się nazwać przy mnie pracowników z rocznym stażem "mięsem armatnim"... Mam z nim nagrane rozmowy, także służę pomocą przyszłej wędlinie...

@Paweł

Ba! Podpisze się nazwiskiem- Kiciński.

Jako Klient w 100% polecam!

Ex
@Marek

Kolejny komentarz pracownika pfw na rozkaz szefostwa, które nawet nie jest zorientowane że go work to strona do komentowania miejsca pracy i pracodawcy. Ich niewiedza jest dużo większa. Nie wiedzą też jak uczciwie współpracować z klientami, jak uczciwie zatrudniać pracowników. Dziesiątki spraw w sądzie pracy, sprawy pozakładane przez oszukanych klientów, setki zasadnych zgloszen do pip. A oni myślą że jak sami sobie napiszą pozytywny komentarz w internecie to będzie dobrze. To tylko pokazuje poziom na jakim działają.

konrad193

Polecam usługi tej firmy. Profesjonalne podejście do każdego i negocjacje indywidualne

Emilia

Jestem mega zadowolona z profesjonalizmu pracowników kancelarii.Pomogli w szybki sposob polecam.

Ex
@Emilia

To jest strasznie słabe. Przede wszystkim go work to portal dla pracowników i tutaj niespodzianka - ŻADEN pracownik nie poleca tego miejsca. Pracownicy są wykorzystywani, mobbingowani i nie otrzymują wynagrodzenia często całymi miesiącami! Czy to jest profesjonalizm?

Natalia32

Ta kancelaria pomogła mi rozwiązać problem z windykacją. Osoby pracujące wykazały się dużym profesjonalizmem. Polecam tą Kancelarie z całego serca.

Zdziwiony
@Natalia32

Osoby które pomogły w Pani sprawie same nie dostały wypłaty za swoją pracę. To nie jest profesjonalizm tylko wielką ściema, w tej kancelarii uprawia się wyzysk, mobbing a klienci miesiącami muszą upominać się o swoje pieniądze.

Zostaw merytoryczną opinię o Kancelaria Prawa Gospodarczego Sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w Kancelaria Prawa Gospodarczego Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Kancelaria Prawa Gospodarczego Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 17.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kancelaria Prawa Gospodarczego Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 11, z czego 1 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Kancelaria Prawa Gospodarczego Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Kancelaria Prawa Gospodarczego Sp. z o.o. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Kancelaria Prawa Gospodarczego Sp. z o.o.
3.1/5 Na podstawie 438 ocen.

Kancelaria Prawa Gospodarczego Sp. z o.o.