OSHEE ™ Polska Sp. z o.o.

Opinie o OSHEE ™ Polska Sp. z o.o.

Nie zasoby ludzkie, a człowiek

Wiele firm zapomina, że ich pracownicy, również ci potencjalni, to również ich potencjalni klienci.

debiutant na gowork :-)

Szanowni Państwo! To jest moja pierwsza (od zawsze) internetowa (bądź jakakolwiek inna publiczna) opinia o pracodawcy (zawsze jedynie czytam opinie starając się podejść do nich obiektywnie, próbując odrzuci te "desperackie"). Natomiast napisanie jej dręczy mnie od jakiegoś czasu. Nie jestem i nie byłam pracownikiem tej firmy (i całe szczęście!), natomiast byłam kandydatem. Rozumiem, że nie każdy kandydat jest zatrudniony - tak samo, jak nie każda propozycja współpracy ze strony pracodawcy spotyka się z akceptacją warunków/oczekiwań ze strony kandydata - obie te opcje sama wielokrotnie przerabiałam. Natomiast dwukrotna -> konkretna i jednoznaczna!!! propozycja współpracy ze strony DYREKTORA (!!!???) Personalnego, po czym totalna (przepraszam za wyrażenie) "olewka" jest podstawą do wyrobienia sobie przeze mnie negatywnej i niekompetentnej opinii o danej firmie (co teraz ma wpływ również na logo tej firmy na półkach sklepowych). To jest moja opinia. A z perspektywy czasu cieszę się, że tak wyszło, gdyż dostałam bardzo atrakcyjną propozycję współpracy w innej firmie - czego również i Państwu życzę :-)

@debiutant na gowork :-)

Szanowna Pani, proces rekrutacji niesie ze sobą ryzyko nieotrzymania propozycji współpracy. Nie wiem kim Pani jest, jednakowoż propozycję współpracy materializujemy na piśmie. Pozdrawiam i życzę dalszych sukcesów w realizacji nowych wyzwań...

Taaa
@OSHEE ™ Polska Sp. z o.o.

Zaklinanie rzeczywistości. Widzę ze standardy się nie zmieniły, brak kompetencji i „prowizorka” wciąż w cenie.

Alicja
@Taaa

@Taaa Pracujesz w firmie OSHEE ™ Polska Sp. z o.o.? Komentarze na forum są podzielone i trudno jest się z nich dowiedzieć merytorycznych informacji. Jesteś w stanie nam napisać jaka atmosfera pracy panuje w tej firmie?

Taaa
@Alicja

Mowa o tym że jak gdzieś pracujesz, to się dwa lub trzy razy zastanów czy warto przejść do tej firmy. Pracowałem w Oshee pare miesięcy temu i z zewnątrz wszystko pozornie wyglada ok, jednak kariera trwa tam zwykle krótko. To nie jest typ firmy dla której pracownicy to wartość którą warto rozwijać, bardziej wykorzystać i wymienić.

DIDO
@Taaa

Faktycznie w tej firmie kariera to express :) Z tego co wiem dyrektor ds dystrybucji rynek tradycyjny po 4 m-cach już nie pracuje. Szybko poszło - non stop jest ogłoszenie na wspomniane stanowisko :(

Alicja
@DIDO

@DIDO Dziękuję za Wasze odpowiedzi. To przykre, że kariera w OSHEE ™ Polska Sp. z o.o. tak wygląda. Ludzie sami odchodzą czy pracodawca sam im dziękuje za współpracę ? Z góry dziękuję.

Misiek
@DIDO

Bingo, gratulacje dla właścicieli, znów kolejny zaciąg z Food Care. Kolejny dyrektorek który zasłynął rozdawnictwem i rozwalaniem rynku w całej Polsce. Mam nadzieję że razem ze swoim kolegą Łukaszkiem doprowadzą Was do ruiny.

Jerzy
@Misiek

Wiecie może, czym jest spowodowana tak duża rotacja na stanowisku dyrektora ds. dystrybucji? Przypuszczam, że stanowisko to jest bardzo wymagające, skoro kolejne osoby niestety nie utrzymują się, więc chętnie dowiem się czegoś więcej.

taki see
@OSHEE ™ Polska Sp. z o.o.

Jeśli pracodawca informuje o chęci podjęcia współpracy i nie dotrzymuje słowa to słabo! a jeśli złożył bym wypowiedzenie u obecnego, to co zostanę na lodzie. Zastanawiałem się nad wysłaniem do nich CV ale to przemyślę.

Szpunti

Przez dwa dni jezdzilem za darmo,zmarnowalem swoj czas ,kierownik Piotr Zaranek nie nadaje sie na kierownika????,odradzam ta ze firme znalazlem lepsza prace i lepsze wynagrodzenie.

@Szpunti

Szanowny Panie, nie wiem kim Pan jest, zatem proszę wyjaśnić zwrot "jeździłem za darmo" od kiedy i gdzie ?, będę wdzięczny za podanie personaliów abym mógł precyzyjnie odnieść się do problemu. pozdrawiam

@OSHEE ™ Polska Sp. z o.o.

Jezdzilem dwa dni z Panem Piotrem Zaranek,kierownik od spraw vaselingu,dzwigalem i nosilem towar ,najpier pakowanie busa z magazynu Legnica,pozniej wyjazd do klienta,i do godziny 19!!!! Nie dostalem ani grosza Dlatego porazka ze firma na to pozwala. Jezdzilem w czerwcu 2018 roku. Maciek Szyrner kandyta na vaselinga.

Joasia

Ile wynosi podstawa netto - na rekę ile wizyt dziennie, czy samochód można użytkować w weekendy prywatnie i ile to kosztuje, czy trzeba pokrywać koszty paliwa?

Bartek
@Joasia

Podobno nie mają tak żle, podstawa to jakieś 3000 - 3500 netto na rękę, wizyt 16 dziennie i nie płaci się za paliwo na weekendy, chyba, że ktoś ma inne info?????

Jasss
@Bartek

Karty floty nie działają w weekend - to standard

Miła
@Bartek

Podstawa 3200 brutto ale to już pracownicy ze stażem na początek 2800 . Stała opłata za eksploatacje auta -123 zł . Nie można tankować auta w weekend

Gygel
@Miła

Za kasę prywatną tez nie wolno?

Lm
@Bartek

Podstawa 3500 brutto kolego. Za samochód potracaja coś koło 100. Po połączeniu z Sonko nastapila rewolucja. Rotację mamy OGROMNA!

Szanowny Panie, pańska opinia jest pozbawiona prawdy, rotacja jest niska i nikt nie ucieka z naszej firmy, na każdy przypadek odejścia pracownika patrzymy indywidualnie, proszę zatem o refleksję na przyszłość...pozdrawiam

dedek
@OSHEE ™ Polska Sp. z o.o.

Bardzo ładnie, wymijająca odpowiedź, jak zwykle bez żadnych konkretów. Odpowiedź w stylu : - "bardzo dużo dobrego zrobiliśmy" - " a co konkretnie ? " - " bardzo dużo"...... Widzę poziom merytoryczny nic a nic się nie zmienił, jakie to przykre... Teraz widać, czemu potrzebna rotacja wśród pracowników... pozdrawiam

Firma OSHEE ™ Polska Sp. z o.o. szukała nowego pracownika na stanowisko Regionalny Kierownik Sprzedaży - branża FMCG. Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej? Po jakim czasie dostałeś odpowiedź zwrotną?

Witam pojawiło się ogłoszenie Przedstawiciel handlowy ds Sieci.. woj pomorskie. Czy mogę prosić o jakiekolwiek informacje ? Większość informacji dotyczy PH na tradycje dlatego moje pytanie o sieci.

Zuzia

Od dawna nikt nie zamieścił opinii na forum czy to dlatego, że tak dobrze się wam pracuje?

Quato

Drodzy obecni lub byli pracownicy jesteście w stanie powiedzieć coś więcej na temat Koordynatora ds. Horeca? W praktyce godziny pracy? Baza stała czy własna od zera? Narzędzia pracy? Wasze ogólne wrażenia? Z góry dzieki

Aktualność

Pytanie z czystej ciekawości Jak wyglada podział aut ze względu na stanowisko? Wiem, że PH maja a klasy( czesc widziałem ze jezdzi już najnowszym modelem z 2019 roku- czy oshee powoli wymienia flotę na nowa?) A jak np rks i wyzej?

@Tomek

Szanowny Panie, podział samochodów służbowych jest wynikiem obowiązującego w naszej firmie tzw. levellingu, tj. przyporządkowania odpowiedniej klasy samochodu do przypisanego stanowiska, wynikającego ze struktury organizacyjnej.

Asd-_^

Witam serdecznie forumowiczów. Widzę ze ile ludzi, tyle opinii, natomiast prosił bym o rzeczowa odpowiedz dotycząca stanowiska Trade Marketing Managera; jakie uposażenie / narzędzia na w/w stanowisku, orientacyjna stawka wynagrodzenia...? Z góry serdecznie dziękuje za informacje.

Asd-_^

Dziękuje za odpowiedz. Ciężkiej pracy się nie boje, a zdeterminowany jestem aby coś w swojej karierze zmienić... Pytanie jak dam pracodawca podchodzi do kwestii płacy - wysyłając aplikacje podałem raczej zaporową stawkę - a mino wszystko... ;-) uposażają na w/w w wóz służbowy?

adkjg
@Asd-_^

na pewno nie, ale może się dogadasz i ci dadzą... chociaż w oshee to tylko dyrektorzy jeżdzą mercami :>

Krzysztof
@adkjg

Myślisz, że osoby bez doświadczenia zawodowego również mogą ubiegać się o pracę w firmie OSHEE na stanowisku trade marketing managera? Czy może pracodawca przychylniej patrzy na osoby, które mają doświadczenie zawodowe na podobnym, bądź takim samym stanowisku? Odpowiedz, proszę.

@Asd-_^

Szanowna Pani/e rekrutacja na to stanowisko została obsadzona w ramach awansu wewnętrznego. Pozdrawiam

Bbbb

Cześć, więc ktoś coś więcej o pracy na stanowisku R&D nad Quality Manager? Jakie zarobki, jaka atmosfera w dziale? Czy ktoś z tego stanowiska nagle się zwolnił czy został zwolniony i dlaczego? Cokolwiek...

@Bbbb

Szanowna Pani/e zachęcam do zapoznania się z opisem stanowiska zamieszczonym na LinkedIn i przesłania C.V. OSHEE czeka na profesjonalistów pełnych pasji. Pozdrawiam...

Pawel

Koordynator rynku horeca Czy jest to samo stanowisko co przedstawiciel handlowy?

kasia
@Pawel

wlasnie interesuje sie ta oferta pracy, moge wiecej szczegolow ? jakie zarobki ?

Celina

Jak wygląda kwestia rekrutacji teraz?

g
@Celina

zwalnia sie etat na Radom i okolice

Berti
@g

Na jakie stanowisko?

@Celina

Szanowna Pani/e pragnę poinformować, że rekrutacja na to stanowisko została zakończona. O kolejnych będziemy informować na bieżąco.

Mona

W końcu ktoś w prawdziwych i nie przekoloryzowanych słowach ukazuje warunki panujące w strukturze oshee „panie Życzliwy” wielkie brawa !!!! Napisane jest 100% prawdy . Firma wyciska max z pracownika a nic w zamian nie oferuje .... mamy czasy pracowników , wiec ich szanujmy. Jesli spółka nie postawi na ludzi to polegnie , z tego co wiem to już nikt nie chce wysyłać CV do oshee ( na żadne stanowiska ) Ci co przychodzą to albo DESPERACI albo Ci którzy chcą „ pobujać „ się prestiżowym autem . Słowo dyrektorów nic nie znaczy ... nawet oni traktowani są jak złom

Mona
@Mona

Wiele wartościowych ludzi zostało zwolnionych lub sami odeszli , dziś z niektórymi mam kontakt i robią „kariery” (z naciskiem na to słowo)w różnych koncernach i wiedzie im się na prawdę dobrze , są doceniani i dobrze traktowani a pracodawca korzysta z ich doświadczenia i wiedzy za godne wynagrodzenia. (usunięte przez administratora)

Szpunti

Firma porażka i tyle na temat. Moje sugestie dla OSHEE: Zmiana kierownika Piotr Z. Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Lepsze podejście do pracowników

Pytający?

Dziękuję za wypowiedzi na forum, miałem wysyłać na PH w pomorskim, odpuszczam sobie.

Krzysztof
@Pytający?

Czy na Twoją decyzję miały wpływ tylko i wyłącznie opinie na forum gowork.pl, czy może również wśród znajomych czerpałeś informację o tym, jak wygląda praca w firmie OSHEE? Masz jakieś informacje, które nie zostały umieszczone na forum?

Lidia

@dosu, czy każdego miesiąca pracując w firmie OSHEE na stanowisku przedstawiciela handlowego można bez problemu osiągnąć takie wyniki, aby móc ubiegać się o premię? Jak ocenisz poziom wymagań, które firma stawia przed zatrudnionymi pracownikami? Wypowiedz się na ten temat.

Lidia

@Zombi, możesz przedstawić, czy często dochodzi do nagłych zwolnień pracowników, którzy pracują w firmie OSHEE? Szefostwo firmy argumentuje takie zwolnienia w jakiś sposób? Napisałeś również, że zarobki są przeciętne, czy możesz przybliżyć konkretnie jakie one są? @Były, jak możesz to dodaj do swojej wypowiedzi, jakie warunki należy spełnić, aby każdego miesiąca móc otrzymać premię za pracę w firmie OSHEE? Są jakieś konkretne kryteria przydziału premii, czy może jest ona udzielana na podstawie oceny kierownictwa?

Zombi
@Lidia

Bardzo często dochodzi do nagłych zwolnień i w żaden sposób nie są one argumentowane , wynika to z widzimisie RKS , Dyrektora lub prezesa... przykre , bo w dzisiejszych czasach ciężko o dobrego pracownika a tu takich w żaden sposób się nie docenia - niektóre osoby przeżywały szok w związku ze zwolnieniem... dawaly z siebie maks a tu kwit i mega rozczarowanie . Zarobki bez premi około 2200 brutto , z premia między 2800-3500 . Są regiony gdzie pH pracuje pół roku i raz zrobił plan .... są one dzielone brzydko mówiąc „ na pałe „ jak Cię szef lubi to może da Ci niski plan jak nie to masz bardzo wysoki , nie ma w tym zadnej merytoryki .

dosu
@Zombi

Co za ściema, jestem obecnie PH w oshee(już ponad 2 lata). Podstawa u wszystkich PH jest miedzy 3500-4000 brutto (2500-2850 na rękę). Z premią 3500+ na rękę. Co do RKS ciężko mi się wypowiedzieć bo znam jednego.

Lidia

@Zombi, dziękuję za Twoją kolejną aktywność w wątku. Możesz napisać, czy za osoby, które są zwalniane z dnia na dzień firma OSHEE od razu zatrudnia nowych pracowników? Czy raczej obowiązki byłego pracownika dzielone są na osoby, które w dalszym ciągu są zatrudnione w firmie? Przedstaw, jak to wygląda.

Lidia

@Bartek, skąd posiadasz takie informacje odnośnie pracy w firmie OSHEE? Czy sam miałeś okazję pracować w tej firmie? W swoim komentarzu wspomniałeś o tym, że "nie płaci się za paliwo na weekendy" czyli jak można z tego zrozumieć pracownik może użytkować auto służbowe w weekendy? Napisz, proszę, jak wygląda ta kwestia.

Pedro
@Lidia

Kurcze ludzie co wy z tym korzystaniem z służbowego auta w weekend ? Miałem w dwu firmach służbówkę, ale na "grzybki", urlop itp " to do głowy by ni przyszło jechać służbówką z powodu kilku kwestii. Dwie podstawowe : po 5 dniach mam dość wnętrza tego auta, skądinąd ładnego, a dwa co w sytuacji stłuczki? Po co takie problemy sobie robić ?

Gabi
@Pedro

To zależy od firmy, jeżeli samochód jest do wykorzystania w celach prywatnych - to można nim jeździć i nie ma z tym problemu. Jest to jeden z benefitów. W przypadku stłuczki - tak, jak w przypadku każdej innej stłuczki. Winę ponosi osoba, która spowodowała stłuczkę.

Gabriella
@Pedro

Pedro, proszę cię nie zaśmiecaj forum łaskawie swoimi wywodami, skoro nic nie wnoszą do tematu związanego z Oshee, gwiazd tutaj zdecydowanie nie potrzeba...

Były
@Lidia

Pracownik może użytkować auto w weekendy - płacisz stała opłatę raz w miesiącu za użytkowanie auta 123 zł ( ta kwota potrącana jest z pensji ) jedyne co to nie możesz tankować w weekend . Jak masz w planie jeździć to musisz zatankować w piątek

Zostaw merytoryczną opinię o OSHEE ™ Polska Sp. z o.o. - Kraków

• Jak się pracuje w OSHEE ™ Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy OSHEE ™ Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 55.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w OSHEE ™ Polska Sp. z o.o.?

OSHEE ™ Polska Sp. z o.o.