Opinie o Nature S Voice Sp. z o.o. w Katowice

Nature’s Voice łącząc tradycję z nowoczesnymi rozwiązaniami realizuje produkcję oraz dystrybucję produktów, które w precyzyjny sposób pomagają ludziom w problemach zdrowotnych. Naszą firmę tworzą ludzie z wieloletnim doświadczeniem wyniesionym z branży farmaceutycznej. Nature’s Voice szuka osób ambitnych, dążących do celu, chcących związać swoje zawodowe ambicje z młodą, prężnie rozwijającą się firmą. Opis stanowiska: • handlowiec stacjonarny • kompleksowa obsługa klientów ze stałej bazy danych (telefoniczna, mailowa) • utrzymywanie dobrych relacji handlowych z obecnymi klientami oraz pozyskiwanie nowych, • praca przy komputerze (obsługa programu sprzedażowego CRM, sporządzanie ofert handlowych) Wymagania: • wykształcenie minimum średnie • znajomość obsługi komputera • mile widziane doświadczenie w sprzedaży • umiejętność efektywnego zarządzania swoim czasem • umiejętność budowania pozytywnych i stałych relacji z klientami, • umiejętność rozwiązywania problemów, • mile widziana znajomość języka angielskiego lub niemieckiego Oferujemy: • pracę na pełen etat od poniedziałku do piątku, w stałych godzinach 8:00-16:00 • umowę o pracę • świetną atmosferę • uczciwe i przyjacielskie podejście • satysfakcjonujące wynagrodzenie ( podstawa + premia) • telefon służbowy

Branże: Sklepy rybne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Nature S Voice Sp. z o.o. w Katowice

Jolka Nowy wpis

@A Skąd takie rewelacje pochodzą? Może konkurencja zaczęła inspirować?

A Nowy wpis
@Jolka

A istnieje? Z tego co wiem to nie. Jest obecnie firma-córka.

Olek Nowy wpis

Przestaliście korzystać z forum z jakiegoś powodu? Warto aplikować?

A Nowy wpis
@Olek

Firma już nie istnieje.

SrebroOregano

Niestety zarobki fatalne. Szkoleń w ogóle nie ma, chyba, że mówimy o krótkiej pogadance jednej z współpracownic. Premie nieosiągalne bo jeśli czegoś brakuje lub coś odpada (bo sklep nie przyjął jednak zamówienia, czyli nie jest to nasza wina) to można zapomnieć o tej słabej jak kawa parzona dwa razy, premii...

Krystyna
@SrebroOregano

Mam do Ciebie prośbę, żebyś napisał coś więcej na temat umowy, jaką podpisuje z pracownikami Nature S Voice. Czy można liczyć na stabilną umowę o pracę od pierwszych dni pracy? Myślę, że jest to ważny atut na rynku pracy, na który uwagę zwraca większość osób. Przed wysłaniem CV potencjalni kandydaci chętnie dowiedzą się, jakie są możliwości w tej firmie.

Srebro Oregano
@Krystyna

Witam, Firma proponuję umowę zlecenie na pierwszy miesiąc lub na trzy miesiące, kolejna umowa jest to umowa o pracę na okres 3 m-cy.

Krystyna
@Srebro Oregano

Dziękuję za informację. A przy przedłużaniu umowy jest możliwość wynegocjowania podwyżki, czy stawka pozostaje bez zmian? Proszę Cię, żebyś podzielił się z nami swoją wiedzą na ten temat. Jest to kwestia, którą wiele osób bierze pod uwagę podczas podejmowania decyzji o rozpoczęciu współpracy z daną firmą. Na pewno będą one wdzięczne za odpowiedź.

kryspin

szkoda słów....duzo obietnic a poźniej tylko telemarketing za małą kasę.Premia na papierze wyglada super-szkoda ze nie osiagalna bo zamowienia odpadają i sie nie licza do calosci sprzedazy.Mozesz dzwonic caly miesiąc,zrobic target na tzw.tablicy a potem okazuje sie ze polowa odpadla i kazdy ma to gdzies.

Aplikowałeś do firmy Nature S Voice Sp. z o.o.? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
admin

Dlaczego nikt jeszcze nie napisał opinii o firmie Nature's Voice Sp. z o.o.? Jak wyglądają zarobki i czy opłaca się zatrudniać w firmie? Napisz swoją opinię!

Zostaw merytoryczną opinię o Nature S Voice Sp. z o.o. - Katowice

Nature S Voice Sp. z o.o.
  • Staromiejska 6 lok. 10D
    40-013 Katowice

Nature S Voice Sp. z o.o.