BabyCam

Opinie o BabyCam

Bylem tam i widziałem co się dzieje, brak opisanych działów na tej całej "kompletacji", szkolenia pt "musisz to umieć", kamery by wielki brat widział twoja pracę, i to co ważne jak zrobisz błąd na kompletacji i idzie zwrot to jest to odcigąne z kieszeni pracownika, śmiać mi się chciał jak szedłem rozwiązać umowę po tej właśnie informacji od brygadzisty ze oddalam sie z miejsca pracy i grozi mi art 52 kp, później po chwili rozmowy dowiedziałem że można było to inaczej załatwić :D cóż kto co woli

brygadzista
@Anonim

co za kompletne bzdury pewnie niezadowolonego obiboka , ktory chcial tylko przyjsc i podpiep...szyc pare srubek z magazynu. jestem tu bragdzista i dobrze wyobraznia cie poniosla, odkad tu jestem nie znam przypadku zeby komus pociagneli po kieszeni . Moze sie przedstawisz ? chetnie sie dowiem czy bylem twoim brygadzista i (usunięte przez administratora)na mnie takie glupoty dobrze ze w zakladzie coraz mmniej takich

Babybrigade
@brygadzista

Widać że nawet nie potrafisz pisać poprawnie po polsku "bragdzisto". Zastanawiająca jest ta ilość ogłoszeń w lokalnej prasie oraz w internecie dotyczącą rekrutacji na konkretne stanowiska w tej firmie.

Pracuś
@Anonim

Widze ze do zecZy gadarz :) napisz czy można coś ściemnić i dorobic sobie na boku w tej fabryce bo słyszałem ze kilku policja zwinęła jak przyłapali

@brygadzista

Jak jesteś brygadzistą to współczuję kultury. przedstawiać się nie muszę, Ciekawy fakt ze jest taki wysyp na olx o pracy w babycam ale nikt tam nie chce przyjść :D

@Anonim

Masz rację jest sporo ofert pracy do firmy BabyCam. Pracodawca szuka pracownika w dziale obsługi klienta z językiem angielskim, specjalisty do spraw obsługi klienta - dział sprzedaży krajowej i przedstawiciela handlowego. Według Ciebie pracownicy niechętnie zatrudniają się w firmie. Pracodawca oferuje w ogłoszeniach rekrutacyjnych atrakcyjne warunki zatrudnienia. Czy realne zasady pracy różnią się od tych przedstawianych podczas rekrutacji?

@Adam

Rozmowa rekrutacyjna odbywa się z kierownikiem który sprawdza cię pod kątem tego co robiłeś w innej firmie, Stawka jest śmieszna dlatego tam nikt nie chce przyjść. Kto chce to będzie tam pracował, ja pracowałem na kompletacji widziałem jak to wszystko nie ma ładu i składu, i do tego zmuszanie do nadgodzin już od 1 dnia pracy. umawiasz się na 8 godzin pracy, a potem się okazuje że koniecznie musisz zostać 10 bo ci brygadzista rozkazuje stanowczo z głosem, bardziej przerażające jest to jak zrobisz błąd na kompletacji i przyjdzie zwrot to leci ci z twojej kieszeni to był główny powód mojego zerwania umowy w trybie natychmiastowym to zostało też zatajone podczas rozmowy rekrutacyjnej.

Rudy
@Adam

Na przedstawiciela jaki samochód i jaki target do zrobienia? Są premie?

Helena
@Rudy

To już bardzo skonkretyzowane pytania - miejmy nadzieję, że ktoś Ci szybko odpowie. Dowiedziałam się, iż BabyCam wymaga od kandydatów na to stanowisko: bardzo dobrej znajomości branży placów zabaw i/ lub pokrewnych np. mała architektura, urządzenia outdoor fitness, boiska multisport, doświadczenia w kontaktach z klientami z sektora publicznego: placówkami oświatowymi, Urzędami Miast, Gmin, deweloperami, bazy własnych kontaktów/klientów docelowych oraz prowadzenia własnej działalności lub gotowość do jej otworzenia. Czy spełniasz te wymagania?

Gosc

Tak różnią sie

Kania

Cześć, widzę że poszukują pracownika birowego, ktoś wie jak wygląa rekrutacja?

@Kania

Jeśli wciąż jesteś zainteresowana pracą w firmie BabyCam, to wciąż masz szansę aplikować. Firma obecnie poszukuje osób do pracy na 3 stanowiska: przedstawiciela handlowego, specjalistę do spraw obsługi klienta w dziale sprzedaży krajowej oraz pracownika w dziale obsługi klienta z językiem angielskim. Czy któreś z nich szczególnie Cię interesuje? Pracodawca oferuje zatrudnienie na pełny etat na okres próbny, a po nim - zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę z możliwością awansu i dalszego rozwoju zawodowego.

Babymama
@Karolina

A na jakie warunki finansowe można liczyć? Bo zastanawiam się czy warto tracić czas zarówno właścicielom jak i sobie.

ona
@Babymama

1900 do ręki w biurze:(

@ona

Zawsze jednak pamiętajmy, że kwestia związana z wysokością wynagrodzenia, pozostaje tą indywidualną. Ale dobrze, że zechciałaś nam o tym powiedzieć. Sama jesteś zatrudniona w BabyCam? A czy kwota, o której nadmieniłaś, wzrasta tam wraz ze stażem pracy? Może z czasem pracodawca ten oferuje jakieś podwyżki? Napisz nam coś na ten temat.

Lalunia

Byłam na rozmowie o pracę miesiąc temu i do tej pory nie doczekałam się odpowiedzi czy tak czy nie pomimo kilku telefonów z mojej strony o jej wynik. Niepoważne podejście.

Ktoś

Pracowałem przez dlurzszy czas , praca wporzo w prawdzie udało mi się znaleźdz lepsza robotę obok domu i zmieniłem Babycam ale polecam . Jak ktoś chce pracuje i. Nie ściemnia to i kasa jest lepsza i możliwość awansu i rozwoju

BabyCam prowadziła rekrutację na stanowisko PRACE MONTERSKIE. Dostałeś zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną? Jakie warunki oferuje pracodawca? Opowiedz o przebiegu spotkania z rekruterem.
Trzy Koła

Nie polecam współpracy z nimi. Dostałem zlecenie związane z ich główną stroną, podesłałem kilka wersji i po ostatniej przestali odpowiadać, wszędzie głucho, pieniędzy nie ma. Gdyby to była większa wartość dostaliby zaproszenie do sądu. Moje sugestie dla BabyCam: Niech ruszą tyłek i zwrócą chociaż za włożoną pracę.

@Branstein, Czy możesz przytoczyć jakąś konkretną sytuację na poparcie swojej opinii? Negatywne opinie wymagają uzasadnienia, może warto było porozmawiać o podwyżce z przełożonym? Czy jako pracownik dawałeś z siebie 100% w czasie każdego dnia pracy? Każda z Waszych opinii może przekonać niezdecydowane osoby do aplikacji lub rezygnacji z aplikacji do firmy BabyCam. Wszystko w waszych rękach.

Bc
@Anna

Pracodawca tak traktuje pracowników a teraz liczycie na ciepłe słowa? Wiele ludzi już przez to odeszło

abc
@Anna

@Anna, powaznie gowork juz ma tak slaba poczytalnosc ze administratorzy serwisu musza sami zamieszczac takie wpisy ?

Branstein

Dopóki będą traktować ludzi jak śmieci to nie będą liczyć na to że będą tu pracować ludzie doświadczeni. Ot tak mentalność polskiego przedsiębiorcy by się nachapac dla siebie a pracownikowi dać grosze. Tak jest w kilku zakładach w Łowiczu.

Pracowałem ponad 2 lata .Praca w firmie bardzo w porządku , jak się jest kumatym gościem da się radę. Atmosfera trochę gorsza przez to że żeby mieć.lepiej, trZeba donosic. Największym dziadem w firmie jest (usunięte przez administratora), człowiek konfident bez szacunku i bez honoru. Trochę smutne jest że taki dziad ma tam jak pączek w maśle , a szefowie którzy wydają się mądrymi ludzi , wierzą mu we wszystko i robią co im każe jak by mieli klapki na oczach. Więcej rozmowy z pracownikami i.będzie lepiej.

Krzysiek

Jeżeli masz ty chorób to się podpisuj pod tym co piszesz. I czym Ci zaszkodziło możemy się spotkać i porozmawiać.

Krzysiek
@Krzysiek

I czy mam to zgłosić tam gdzie trzeba

Robol

Witam, odradzam wszystkim pracę w BabyCam, szefowie i kierownictwo traktują pracowników jak śmieci, stanowcze nie.

@Noooooo Czy możesz napisać coś więcej o atmosferze w firmie BabyCam? Jeżeli nie dogadywałeś się z konkretnym pracownikiem, może warto było szczerze porozmawiać? Dobre kontakty między pracownikami są trwałą wartością w firmie. Czy wiesz jakie wynagrodzenie oferuje ta firma osobom z doświadczeniem? Na jakie stanowiska warto aplikować? Opinie na forum GoWork.pl pomagają kandydatom w podjęciu ważnych decyzji związanych z pracą.

Irek

BabyCam to bardzo dobry pracodawca. Zastanawiam się dlaczego byli pracownicy piszą negatywne opinie? Może nie potrafili pracować?

Noooooo
@Irek

Może nie potrafili pracować, a może nie dało się współpracować z pewną osobą...

Praca jak na fizyczną nie jest ciężka. Zarobki bez szału ale zawsze na czas. Szkoda tylko ze w firmie tolerowani są konfidenci którzy liżą tyłki szefom . Psują atmosferę w pracy a zarząd i kierownictwo to tolerują ( K.K)

Okularnik

Praca nie jest zła dopóki nie wpadnie "kierownik" w Dariusz. Idiota nie ma Pojęcia o niczym jedyne co to jest do rządzenia i wymyślają obowiązkowych nadgodzin. Drugiego da się znieść nie jest najgorszy z szefami ciężko się dogadać ale istnieje możliwość dogadania się. Najgorsza jednak jest organizacją pracy biura bo malarnia slusarnia montaż i cnc są dobrze zgrabne że sobą. Dało by radę tam pracować gdyby więcej płacili 11zl/h to o wiele za mało na to co wymagają kierownicy i szefowie.

mik

nie ma gorszego dziadostwa od babysram w Łowiczu

Ten zakład to tragedia!!!! Nie życzę nikomu tam pracować.... Zero szacunku dla pracownika....

pr

pracuje sie wporzo , trzeba tylko robic swoje

Obserwator
@pr

Czy to ten co liże 4 litery?

nieh zaczna od kierownika

Wit

co za narod '' Za to można nieźle ściemniać :-). Atmosfera – naprawdę spoko, ale tylko wtedy jak Pietrucha nie lata po hali ;-P. '' "nie można wyjść zapalić " ''bylo ok sciemniac i palic jak ktos chcial dal rade " nie pracowalem tam nigdy ani nie pracuje ale mam nadzieje ze szybko wymienia ten sklad bo patrze na ich rozwoj i kibicuje od kilku lat a trzymac takich ludzi moze doporowadzic tylko do powtorki historji firmy Marel

byly

pracowalem tam kilka miechow jak byli w synteksie , bylo ok sciemniac i palic jak ktos chcial dal rade , teraz znajomy muwi ze pilnuja, wyplata sie zgadzala i prawie zawsze naczas

Rudy

Dla osób które nie daj Boże myślą o pracy w tej firmie: Firma porażka.... Obóz pracy kamery na każdym kroku do tego zatrudniona osoba która przez 8 godz chodzi po hali i patrzy każdemu na ręce, robi sobie notatki zachodzi od tylu naprawd (usunięte przez administratora) Nie można na chwilę stanąć nie można wyjść zapalić nie można się napić ( stołówka zamknięta aż do przerwy) no i atmosfera masakra... Na każdym kroku podpierdalacz który lata do jednego z szefów i donosi. No masakra. A właściciele nie szanują na tym zakładzie ani jednego pracownika. Traktują każdego jaj śmiecia nic nie wartego! Kto tam trafi przekona się na własnej skórze jak to jest w tej firmie. To nadaje się do tv!!!!

Obserwator
@Rudy

Ukryta kamera i do uwagi wysłac.

Zostaw merytoryczną opinię o BabyCam - Łowicz

• Jak się pracuje w BabyCam?

Zobacz opinie na temat firmy BabyCam tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 40.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w BabyCam?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 27, z czego 13 to opinie pozytywne, 11 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

BabyCam