Opinie o Glamour Salon Fryzjerski Katarzyna Gawor w Rzeszotary

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Glamour Salon Fryzjerski Katarzyna Gawor. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Glamour Salon Fryzjerski Katarzyna Gawor o rekrutacji.

Branże: Usługi dla firm - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Glamour Salon Fryzjerski Katarzyna Gawor w Rzeszotary

Administrator Nowy wpis

Firma Glamour Salon Fryzjerski Katarzyna Gawor poszukiwała ostatnio pracowników na stanowisko asystent osoby niepełnosprawnej. Czy dalej można tam aplikować?

Mjb Nowy wpis

Pierwszy raz w moim życiu po nałożeniu koloru skóra piekła mnie okrutnie. Pozostawały mi jasno brązowe placki na skórze głowy. Absolutnie odradzam ten "salon"

Adam Nowy wpis

Czy salon zatrudnia także barberow ?

Agnieszka Nowy wpis

Agnieszka ślosarczyk i Barbara ślosarczyk 2soby

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Glamour Salon Fryzjerski Katarzyna Gawor? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant Rowerowy
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
E.Ton

Wspaniały salon, świetna atmosfera, cudowne Panie fryzjerki które robią wymarzone fryzury. Odkąd trafiłam do Glamour nigdy więcej nie oddam swoich wlosow nikomu innemu. Polecam wszystkim

Asiula

Przychodząc pierwszy raz do salonu miałam obawę, że znów ktoś mi zrobi żółty kolor rozjaśniaczem .....ale zaryzykowałam i nie żałuje.....Dość że pierwszy raz miałam farbę a nie rozjaśniacz to kolor wyszedł przepiękni,e taki jak chciałam ! Co najlepsze za super kwotę.....Pani Kasia jest bardzo uzdolnioną fryzjerką ! Lepiej nie mogłam trafić ! Kolor perfekcyjny ! Widać że Pani Kasia zna się na fachu . Oprócz koloru pomogła mi dobrać fryzurę do mojej twarzy.....rzadko się już to zdarza :( Wszystko Pani Kasia mi wytłumaczyła co będzie po kolei robione. Podejście perfekcyjne ! Polecam każdemu wymagającemu klientowi :) Na pewno jeszcze wrócę.

Kami

Czytam i własnym oczom nie wierzę. Szefowa zawsze profesjonalna. Nigdy nie zdażyło mi się czekać na wykonanieusługi dłużej niż 5minut. Zawsze obsługiwana jestem w miłej i sympatycznej atmosferze. Do tego dziewczęta zawsze sobie pomagają i czuję sie niejako VIP będąc obsługiwana przez dwie a czasami nawet trzy Panie. Nie wiem skąd tak złośliwy i niesprawiedliwy komentarz. Nasuwa sie tylko jedna mało przyjemna myśl iż zazdrosna konkurencja zamiast inwestycji w ciągły rozwój kopie dołki pod mocno stojącymi firmami. Żałosne. A Pani Kasi i wszystkim dziewczętom życzę dalej sukcesów branżowych i wielu zadowolonych klientów jak do tej pory!

Katarzyna Wysocka

Salon fryzjerski na bardzo wysokim poziomie. Załoga ba bieżąco szkolona. Podążają za trendami oraz posiadają ogrom wiedzy fryzjerskiej. Pisanie o braku kultury ze strony szefowej lub personelu jest wysoce nie sprawiedliwe i co najmniej nie stosowne. Salon charakteryzuje wysoka kultura i bardzo grzeczny stosunek między personelem jak i również względem klientów. Ceny są adekwatnie dobrane do rodzaju uslug. Jesli ktos oczekuje darmowych uslug lub niskich cen to proponuję zapoznac sie z obecnym rynkiem usług. Uważam ze wystawianie negatywnych opini tylko po to aby zaistnieć wśród internautów jest żenujące i bardzo prymitywne. Moja opinia jest oparta na korzystaniu z uslug tego salonu od kilkunastu lat. Z czystym sumieniem polecam i gwarantuje pełne zadowolenie.

Pszczółka

Bardzo mila i sympatyczna admosfera , miło wraca sie do salomu. Ze spokojem siada sie na stanowisu wiedzac ze bede w pełni zadowolona ????

MariaSS

Jestem zachwycona profesjonalizmem i szeroką wiedzą fryzjerską Pani Kasi. Bardzo długo szukałam fryzjera przez duże F. Każda koloryzacja i stylizacja w salonie Glamour jest trafiona w punkt dla mojej osoby. Człowiek przychodzi i wie że jest w dobrych rękach. Zawsze otrzymam cenne porady i wskazówki co do codziennej pielęgnacji włosów. Wkońcu udało sie komuś uzyskać wymarzonyy przeze mnie odcien blondu. Do tego szeroka oferta kosmetykow oraz farb z których zawsze mozna wybrać coś dla siebie i przy każdej kolejnej wizycie dokonać zmian dla ciekawych i fajnych efektów. Bardzo dziękuję całej załodze za sprawna obsługę i zawsze pyszna kawkę:)

A.K.

Super profesjonalna obsługa klienta. Salon fryzjerski Pani Katarzyny spełnia wszystkie moje oczekiwania.

KGa
@A.K.

Dziękujemy

Mrs debora

UWAGA !!!!! Nie pracuj tam atmosfera okropna. Najgorszy fryzjer u jakiego byłam. Za ścięcie 1 mm włosów i odświeżenie koloru czyt. wcale nie nałożenie farby 150 zł. Szefowa nie miła, załoga niekulturalna. Wyprosili mnie z poczekalni dla klientów ze względu na wizytację urzędnika Państwowego " żeby Panu nie przeszkadzać ". W tym salonie nie klient się liczy tylko wysokie mniemanie o sobie fryzjerek i szefowej. Szefowa zamiast sama załatwiać sprawy szepcze biednej dziewczynie, że ma nas wyprosić w momencie kiedy kulturalnie po cichu przeglądałyśmy gazety razem z Mamą i z pewnością naszą rozmową nie przeszkadza "Panu Bogu" z Urzędu. Jedyna grzeczna osoba to zastraszona fryzjerka, której się ręce trzęsły kiedy szefowa wydawała jej "rozkazy" po cichu do ucha, które wymagały bezczelności w stosunku do klienta. Moje sugestie dla Glamour Salon Fryzjerski Katarzyna Gawor: Zmiana nastawienia do klienta i załogi i kurs dobrego wychowania. Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Pracodawca powinien okazywać więcej szacunku wobec klienta i załogi.

Zostaw merytoryczną opinię o Glamour Salon Fryzjerski Katarzyna Gawor - Rzeszotary

• Jak się pracuje w Glamour Salon Fryzjerski Katarzyna Gawor?

Zobacz opinie na temat firmy Glamour Salon Fryzjerski Katarzyna Gawor tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Glamour Salon Fryzjerski Katarzyna Gawor?

Glamour Salon Fryzjerski Katarzyna Gawor
4.5/5 Na podstawie 2 ocen.
  • Pod Dębiną 23
    32-040 Rzeszotary