Opinie o Ampuro Sp. z o.o. w Wrocław

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Ampuro Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Ampuro Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Produkcja wyrobów i artykułów medycznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ampuro Sp. z o.o. w Wrocław

Ramirez Nowy wpis

Podpowiedzcie czy firma prowadzi aktualnie rekrutacje i jak ona przebiega?

Robert

Może dowiem się jaką umowę daje firma na początek?

Krzych Nowy wpis
@Robert

Żadnej umowy nie ma, nie ma umowy o pracę, sprzedasz odkurzacz dostajesz prowizję, nie sprzedasz klapa robisz za darmo reklamę dla Vivenso. A właściwie dla Ampuro, bo Vivenso to się nazywa ten "cudowny" odkurzacz.

gość Nowy wpis
@Robert

Musisz mieć działalność, nie licz na żadne stałe wynagrodzenie, tylko prowizja od sprzedaży i jeszcze trudno ją dostać w terminie. mają znowu nowy adres ? ktoś coś? AMPURO sp. z o.o. ul. Stanisławowska 47 54-611 Wrocław

Aneta

Nie polecam pracy w tej firmie. Właściciele są pazerni i nastawieni na swój zysk. Częste są praktyki obcinania premii. Zresztą co to za przyjemność pracować i nabierać starsze osoby na odkurzacz za 10 tysięcy? No sami powiedzcie... sprzedasz odkurzacz własnej babci za wszystkie jej oszczędności? Pomijając, że sprzęt jest tandetny? Filozofia Hyli jest jedna - wmówić klientowi, że odkurzacz jest najlepszy i żeby zapłacił za to astronomiczną cenę. I co najgorsze, znajdują kilku naiwniaków miesięcznie. Jako były pracownik zdecydowanie odradzam pracę i jakikolwiek zakup tego odkurzacza.

Chris Nowy wpis
@Aneta

JAKA HYLA NAWIEDZONA KOBIETO? CO AMPURO I VIVENSO MAJA DO CZYNIENIA Z HYLA???

Krytsyy

Ja mogę w zupełności polecić tą firmę jeśli chodzi o współprace. Rzetelna, wynagrodzenie jest zawsze na czas i klarowne warunki. Póki co nie mam im nic do zarzucenia.

logo firmy Fizjoterapeuta- Praca w szpitalu
logo firmy Dietetyk
Radziejowice-Parcel
Rsp-Gastro Sp. z o.o.
Radek

Jaka macie atmosferę w pracy?

anioł
@Radek

do d

Może ktoś podpowiedzieć jak się pracuje? Trudno jest się dostać?

@Zainteresowany

Zapraszam do kontaktu w sprawie pracy 609 502 748

Dominika

@Castello, jak przedstawiają się warunki zatrudnienia na stanowisku akwizytora, o którym w swoim wpisie wspominasz? Czy za wyrobienie nałożonych norm przez pracodawcę powinieneś otrzymać jakąś premię? A może Ampuro oferuje jakiegoś innego rodzaju benefity?

@Dominika

Pani Dominiko. Jeśli jest Pani zainteresowana pracą, to zapraszam do kontaktu z kimś kompetnentnym, bezpośrednio z firmy, bo opinie pana Castello, który nie ma najwyraźniej o tym pojęcia, nie są za bardzo wiarygodne. Proszę zadzwonić to wszystko wyjaśnię 609 502 748

Dominika

@nie vivenso, dziękuję, przyjrzałam się bliżej i zauważyłam, że Ampuro Sp. z o.o. przeobraziło się w Vivenso. Na stronie tej firmy rzeczywiście widnieje oferta pracy w charakterze przedstawiciela handlowego. Widzę również, że nie masz pozytywnej opinii o tym pracodawcy. Czy mógłbyś w kilku zdaniach opisać swoje stanowisko i całe doświadczenie z nim związane?

Castello
@Dominika

dużo szumu o nic , oferują pracę sprzedawcy odkurzaczy czyt akwizytor, jak masz sumienie wciskać kit naiwnym to jest dla ciebie praca ideał, cena odkurzacza mocno zawyżona , to taki stary pomysł na zrobienie szybkiej kaski i zawijka a ty zajeździsz auto i nie dostaniesz swojej kasy generalnie tez nie polecam

@Castello

panie Castello, widzę, że wypowiada się pan na temat, o którym najwyraźniej nie ma pan większego pojęcia ani o firmie, ani tym bardziej o samym urządzeniu, które widział pan co najwyżej na zdjęciu...

Długi

co macie wspólnego z Ritello? proszę o szczerą odpowiedź , jeśli nie stać was na szczerość to lepiej nic nie piszcie

gość
@Długi

ciekawe dlaczego nikt nie odpowiedział na to pytanie, ktoś może odpowiedzieć ?

@Długi

Nie, Ritello, to zupełnie odrębna firma.

Dawid

Czy firma potrzebuje pracowników?

@Dawid

tak jeśli jest Pan zainteresowany, proszę o telefon 609 502 748

Dominika

@gilllll, nie zlokalizowałam w sieci żadnych ofert pracy w Ampuro Sp. z o.o. Czy Twoja wiedza na temat zatrudnień pochodzi z innego źródła? Jak pracodawca patrzy na spontaniczne składanie CV? Zainteresowane osoby rozpoczęciem współpracy z firmą chętnie zapoznają się z informacjami, które zdecydujesz się pozostawić na tym wątku.

nie vivenso
@Dominika

jak to nie zlokalizowałaś? a szukałaś ? poszukaj vivenso ogłoszenie albo vivenso praca i znajdziesz pracodawca porażka

gilllll

szukają akwizytorów poprostu żeby ten ich odkurzacz sprzedawali

AMPURO sp. z o.o. VIVENSO Polska

Witam, reprezentuję firmę AMPURO sp. z o.o., która działa od 02 czerwca 2016 r. Ma siedzibę we Wrocławiu przy ul. Postępowej 5. Zajmujemy się sprzedażą marki VIVENSO, której producentem jest niemiecka firma PRO-AQUA International. Stosowane przez nas zasady etyczne zaowocowały uzyskaniem certyfikatu Firma Godna Zaufania 2017. Za to wyróżnienie jesteśmy wdzięczni naszym Klientom i Partnerom, którzy docenili, że zapraszamy do współpracy osoby życzliwe, uczciwe i komunikatywne. Oferujemy wynagrodzenie zarówno prowizyjne, jak i niepowiązane ze sprzedażą. Zainteresowanych dodatkowymi informacjami o firmie czy zasadach wspólpracy zapraszam bezpośrednio do źródła, czyli do kontaktu z AMPURO sp. z o.o. Tel. 71 727 62 84, strona internetowa www.vivenso.pl, www.facebook.com/vivenso.polska/. Jesteśmy też na Twitterze @ Vivenso i kanale You Tube.

Zostaw merytoryczną opinię o Ampuro Sp. z o.o. - Wrocław

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Ampuro Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Ampuro Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Ampuro Sp. z o.o.
1.5/5 Na podstawie 26 ocen.
  • Postępowa 5
    54-618 Wrocław