Opinie o Dalkia Polska Solutions sp. z o.o w Łomianki

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Dalkia Polska Solutions sp. z o.o. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Dalkia Polska Solutions sp. z o.o o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy techniczni dla firm

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Dalkia Polska Solutions sp. z o.o w Łomianki

bercik

Firma znacznie zredukowała kadrę w Łomiankach (duża część sama uciekła). W oddziale w Katowicach powstał spory zespół ludzi z lokalnych firm z branży. Ogólnie likwidują starą działalność i skupiają się na energetyce. W Katowicach coś się dzieje ale w Warszawie pokończyli budowy i nic nowego nie mają.

DPSHR

Aktualne ogłoszenia publikowane są tu:https://dalkiapolska.com/pl/kariera Umowa na czas nieokreślony zawierana jest z pracownikami po przepracowaniu okresu próbnego, oczywiście jeśli ocena pracy jest pozytywna :)

Kobieta Nowy wpis

dzień dobry. widzieliśmy wczoraj z moim partnerem, że dodano ofertę dla montera instalacji sanitarnych. Została w niej wpisana umowa o pracę i również tu w komentarzach parę lat temu zostało podkreślone, że taka forma jest preferowana. To do dziś aktualne? Nie mógłby podpisać B2B?

Dzień dobry jakie zarobki przypadają projektantom? Jest teraz dostępna oferta pracy do instalacji kotłowych oraz kogeneracyjnych. Komentarzy od dłuższego czasu tu nie ma i zastanawia mnie przyczyna. zastanawiam się czy stawki mogły się podnieść od nowego roku?

DPSHR Nowy wpis

O zarobkach rozmawiamy z wybranymi kandydatami. Zachęcam do złożenia swojego CV.

Hej, dużo tam się po angielsku pracuje ogółem? Przyznam, że mnie to mocno stresuje, zwłaszcza jeśli chodzi o mowę. A w ofercie Główny specjalista ds. zakupu i logistyki paliw widziałem, że podkreślili, że oczekują żeby ten poziom B2 mieć. Dlaczego w sumie trzeba znać?

DPS HR Nowy wpis

Wymaganie znajomości języka angielskiego w przypadku ww. stanowiska bierze się m.in. z potrzeby współpracy także z kontrahentami zaganicznymi. Ponadto język przydaje sie do kontaktów z kolegami i koleżankami w centrali we Francji. Angielski nie jest jednak wykorzystywany codziennie.

Maria
@bercik

Czemu część ludzi sama uciekła? Widzieli po prostu że firma powoli zmienia profil? Czy z jakichś innych powodów? Zarobki tu na dobrym poziomie stoją?

@Maria

Bo wiedzieli o redukcji zatrudnienia, a perspektyw na lepsze nie było. Jak ktoś miał doświadczenie i dostał dobrą propozycję to uciekał sam i nie czekał na wypowiedzenie. Zarobki jak wszędzie, jedni mieli ok inni nie... Było sporo zdolnych ludzi i szanse na fajne kontrakty ale zarządzanie beznadziejne...

Weronika
@bercik

Tak piszesz w czasie przeszłym, że już nie ma nadziei? Czy Ci pracownicy, którzy byli zatrudnieni w Łomiankach dostali propozycje przejścia do drugiego oddziału? Ja wiem że to spora odległość, ale może są jakieś dodatki są na relokację?

@Weronika

Firma się cały czas rozwija - od lipca 2023 jesteśmy w nowym biurze w centrum Warszawy, prowadzimy rekrutacje, pozyskujemy klientów. Jesteśmy częścią francuskiej Grupy Dalkia, należącej do Grupy EDF (Électricité de France). Redukcja kadry wynikała ze zmiany profilu działalności Spółki.

@DPSHR

Kogo teraz szukacie i w jaki sposób zmiany własnościowe wpłynęły na styl zarządzania oraz organizowania pracy? Na ile zatrudnienie się w tej firmie może być pewne? Uzyskałbym umowę o pracę na czas nieokreślony?

DPSHR

Firma Dalkia Polska Solutions sp. z o.o w ostatnim czasie przeprowadzała rekrutację na stanowisko Projektant. Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej? Jaki rodzaj umowy oferuje pracodawca? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania w sprawie pracy.
logo firmy Serwisant Rowerowy
logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Pracownik Stoiska Mięsnego
Rzeszów
Frac Detal Sp. z o.o.

Braliście udział w procesie rekrutacji na stanowisko projektant w Dalkia Polska Solutions sp. z o.o? Napiszcie, co sądzicie o rozmowie kwalifikacyjnej/ jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna. Wasza opinia może okazać się pomocna dla innych użytkowników.

nickowski

Kolejne wypowiedzenia w Łomiankach/Warszawie. Chyba dążą do zaorania i pozostawienia tylko oddziału w Katowicach.

Arkadiusz

Jakiś czas temu pojawiło się ogłoszenie na stanowisko Głównego specjalisty ds. ofertowania dla branży budowlanej. Czy stanowisko dotyczy inwestycji tylko w rejonie lub w samej Warszawie (bo rozumiem, że biuro główne jest w Łomiankach ale będzie w Warszawie)? Czy należy spodziewać się wielu wyjazdów/delegacji? Czy firma zapewnia samochód służbowy jeżeli wyjazdy są na dalsze odległości? Czy pod pojęciem pracy hybrydowej należy rozumieć możliwość uzgodnienia z Przełożonym dni pracy zdalnej - czy jest to narzucone odgórnie - np. dwa lub trzy konkretne dni w tygodniu? Czy praca odbywa się w środowisku międzynarodowym - np. konieczność konsultowania projektów z kolegami z innych krajów (w ramach EDF)? Czy istnieje system premiowy i przedmiotowe stawisko podlega pod ten system? Jaka jest proponowana później ścieżka kariery - czy to stanowisko w ogóle ma taką ścieżkę? Jak realizowany jest work-life balance - czy na coś takiego zwraca się uwagę? Proszę odpowiedź DPS HR albo kogoś kompetentnego. Dzięki.

Grażyna

Patrząc na stronę firmy gdzie znalazłam oferty pracy, przyznam szczerze ze warunki fajnie brzmią. Czy wiecie jak wygląda proces rekrutacji na automatyka? Ile ma etapów?

@Grażyna

Dzień dobry, to są zwykle 2 rozmowy rekrutacyjne.

Witam. Szukam nowej robótki, wobec tego wszedłem na to forum. Wydaje mi się, że odszukam rzetelne informacje o pracodawcach z okolic Łomianek. Proszę, dajcie znać jaka jest atmosfera pracy w firmie Dalkia Polska Solutions sp. z o.o? Czy firma zapewnia jakieś świadczenia pozapłacowe? Czy są tanie albo darmowe obiady? Lub inny sposób na jedzenie tanich posiłków w pracy? Pozdrawiam Andrzej

@Andrzej

Dzień dobry, nie oferujemy darmowych obiadów ale dobre wynagrodzenie :) Ważna uwaga - w połowie 2023 r. przeprowadzamy się do Warszawy.

Jaki rodzaj umowy preferowany jest w Dalkia Polska Solutions sp. z o.o?

DPS HR

Dzień dobry, preferowana jest umowa o pracę.

ciekawy

Kilka suchych faktów: według sprawozdań finansowych za 2020 i 2019 mieli spore straty - odpowiednio 1,6 mln zł i 2,1 mln zł. Widać też redukcję ilości pracowników.

Elżbieta
@ciekawy

pracujesz tam? czy tylko interesujesz się tą firmą? myślę, że pandemia zrobiła swoje. Nie orientujesz się jak wygląda praca na stanowisku kontrolera finansowego?

Sylwia

Widzę, że firma się rozwija (dużo aktywnych rekrutacji), a szukam pracodawcy, którego w obecnych czasach mogę być pewna. Interesuje mnie oferta Kosztorysanta HVAC, wiecie może dlaczego stanowisko się zwolniło? Czy ktoś dostał awans, czy został zwolniony?

Jarosław

Firma ma dość krótki staż pracy ale ciągle sie rozwija. Dbanie o pracowników dało firmie wyróżnienie dobrego pracodawcy.

Radek
@Jarosław

Uważajcie na tę firmę, potrafią po okresie próbnym nie przedlużają umowy i wtedy zostajecie bez pracy. Rotacja duża też o czymś świadczy. Nie licz na podwyżkę, lepiej na początku sobie wynegocjuj odpowiednio wysoką pensję. Bonusów brak.

Godc123

Pracowalam tam zaraz po studiach przez rok, 5 lat temu. Teraz to już zapewne zupełnie inna firma. Pamiętam bardzo dobra luźna atmosferę, mało stresu i obowiązków, słabe zarobki i niedoświadczony zespół projektowy

Anita

Czy jest jakiś powód, że od dawna nikt nie pisze? Tak dobrze się pracuje?

admin

Chcesz opowiedzieć innym jak pracowało ci się w firmie Matex Controls Sp. z o.o.? Zapraszamy na nasze forum.

peterson
@admin

Szukam opinii o pracy w branży HVAC w tej firmie. Pracuję 14 lat w branży, w firmach instalacyjnych i u generalnych, a nigdy o tej firmie nie słyszałem. Szukają teraz do pracy i ciekawi mnie czy jak każda polska firma płacą słabo i pod stołem?

Były pracownik matexcontrols
@peterson

na początku nie licz na zbyt dużo. Później również raczej nie będzie kokosów. Atmosfera w firmie jest bardzo przyjazna, ludzie bardzo pomocni. Nadgodziny to norma na stanowiskach kierowniczych. Plusem jest łatwość przepływu z jednego działu do drugiego gdy zwolni się miejsce. Ocena ogólna: średnia.

Zostaw merytoryczną opinię o Dalkia Polska Solutions sp. z o.o - Łomianki

• Jak się pracuje w Dalkia Polska Solutions sp. z o.o?

Zobacz opinie na temat firmy Dalkia Polska Solutions sp. z o.o tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

Dalkia Polska Solutions sp. z o.o
2.8/5 Na podstawie 4 ocen.
  • Kolejowa 49
    05-092 Łomianki