Opinie o Przedsiębiorstwo Remontowo Mechaniczne Wremgór Sp. z o.o. w Libiąż

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Przedsiębiorstwo Remontowo Mechaniczne Wremgór Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Przedsiębiorstwo Remontowo Mechaniczne Wremgór Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Naprawa i konserwacja maszyn

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Przedsiębiorstwo Remontowo Mechaniczne Wremgór Sp. z o.o. w Libiąż

On... Nowy wpis

Ogólnie... Szkoda sobie zawracać głowę taką (firmą) Żenująco małe pieniądze, zero podwyzek no chyba że ustawowe. Na hali smród, zapylenie ponad normę. Nikt kto cokolwiek umie robić nie przyjdzie pracować do tego dziadostwa. A pseudo prezesi.... To już inny rozdział. (usunięte przez administratora) GÓRNICZE NA emeryturach to największe zło. Szczególnie taki jeden zwany SYGNALISTA, Na to go.... Trzeba szczegółnie uważać, każdego pod.....

On... Nowy wpis

Ogólnie tragedia. Zimno brudno. Pie iadze b marne. Śmierdzi szkodliwymi farbami. Zero odciągów. Na święta (usunięte przez administratora) dają. Śmieszne pieniądze. A rozmowa z prezesami(pseudo) 0to farsą.

Czy rozmowa rekrutacyjna w Przedsiębiorstwo Remontowo Mechaniczne Wremgór Sp. z o.o. odbywa się również w języku angielskim?

:) Nowy wpis

Nie

...

Układziki są i bedą, Kierownik jest pijący, niewykształcony - ciężko się z nim dogadać. Polega na opini innych pracowników, też tych pijących, a oni dbają o swój interes i często pomówią kogoś a Kierownik wierzy starym ulubieńcom. Omijać emerytów i alkusów. NIE POLECAM!!!!

Czy na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Przedsiębiorstwo Remontowo Mechaniczne Wremgór Sp. z o.o. kandydat na stanowisko ŚLUSARZ ma szansę poznać swoje przyszłe zarobki? Czy można negocjować proponowaną kwotę wynagrodzenia?
Leszno
Pedro

Dobrze się pracuje ale zastanawiam się ja k obecna sytuacja może zmienić naszą firmę?

pracowałem tam kilka lat i mogę podac obiektywna ocene. Owszem sporo emerytów górniczych ale to miedzy innymi ze względu na to, że znaja sie na robocie. w gruncie rzeczy firma zajmuje sie w głównej mierze maszynami górniczymi. Młodym też nie chce sie pracować wiec nie dziwie sie ze nie przedlużają im umowy. układy z kierownictwem i lewe pieniądze to też bajka wyssana z palca. Maski, hełmy, rękawice wszystko można bez problemu dostac wieć nie wiem skad ta opinia że brak zabezpieczeń. wentylacja hali rzeczywiscie slaba

zadowolony ludzik

@były Jest okazja zarobić większe pieniądze ale niestety nie każdemu to odpowiada, ja polecam!

były

Pełny miesiąc,plus 3 soboty,30000 tysiące na rękę.Całe zło to emeryci górnicy,plus lewe pieniadze dla nich poza listą .Układy z kierownikiem,układy z prezesami.TO TEMAT DLA PiPu,i dla urzędu skarbowego Omijać z daleka i powiadamiac znajomych.SYF JAKICH MAŁO.Malowanie ,szlifowanie,zero zabezpieczen. POWIADOMIENIE DO URZEDU PRACY.

Ryszard

Opinia byłego pracownika nigdy nie jest obiektywna. Firma z dobrymi opiniami , polecam.

Spawacz
@Ryszard

Jakie zarobki na rękę dla spawaczy ?

były

Firma zarządzana przez dwóch przypadkowych amatorów.Gówniane zarobki ,a wymagania jak(usunięte przez administratora)Trzeba być desperatem żeby pracować w takim syfie.Szukają frajerów do pracy,trzeba ostrzegać innych przed zyciowym błędem.W tej firmie potrzebny jest i to szybko PIP bo ludzie pracują w fatalnych warunkach.

Naiwny

Na taką firmę jest jedno okreslenie.,h...,jakich mało,trzymać się z dala od tego gówna o ostrzegać innych.

Zarządzanie firmą tragedia,bhp tragedia,brak wentylacji,szkodliwe farby i lakiery,ogólny bałagan na hali,wszędzie walajace się blachy i inne materiały.Kierownictwo mające pracownika w (usunięte przez administratora) ałosne pieniadze na wypłaty,brak wyszczególnienia na paskach za pracę po godzinach i w soboty.Pupile kierownictwa w postaci emerytów górników.Omijać z daleka i ostrzegać innych !!!!!

na dorobku

Fatalny stan hali produkcyjnej,wszyscy pracują na kupie,malowanie ,spawanie ,szlifowanie obo siebie,.A co do Pieniędzy.....KATASTROFA!!Stawki od 10 zł,a ze starzem 10 letnim 14,50.Powodzenia,trzeba omijać z daleka.

Bardzo mizerne zarobki, brak podstawowych narzędzi jak choćby młotek, strasznie zapylona hala a do tego malowanie z pistoletów farbami epoksydowymi i innymi przemysłowymi na hali

Zostaw merytoryczną opinię o Przedsiębiorstwo Remontowo Mechaniczne Wremgór Sp. z o.o. - Libiąż

• Jak się pracuje w Przedsiębiorstwo Remontowo Mechaniczne Wremgór Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Przedsiębiorstwo Remontowo Mechaniczne Wremgór Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Przedsiębiorstwo Remontowo Mechaniczne Wremgór Sp. z o.o.
  • Górnicza 23
    32-590 Libiąż

Przedsiębiorstwo Remontowo Mechaniczne Wremgór Sp. z o.o.