Kazar Group Sp. z o.o.

Opinie o Kazar Group Sp. z o.o.

Nowa

Ile zarabia Menadżer sklepu duże miasto Poznań lub Warszawa?

Pracownik menadżer
@Nowa

Stanowczo za mało jak na zakres obowiązków

Przemysław
@Pracownik menadżer

To może padną jakieś kwoty? Dobrze by się było dowiedzieć ile konkretnie można zarobić :)

Były pracownik.
@Przemysław

Kwoty na stanowisku menadżerskim są ok. Nie ma szału ale jest to „srednia”Za moich czasów, większe miasta i większe salony miały wyższe wynagrodzenia. Oczywiście dodatkowo premia, u mnie robiło to dużą robotę bo sprawy menadżerskim ogarniałam raz dwa a reszta to sprzedaż sprzedaż sprzedać

Paulina

Teraz praca tam do masakra. Nie kompetentny koordynator na Warszawę nie wiem jak inne regiony , dzwoni do swoich pupilek ( dwie menago) żeby jej powiedziały jak coś się robi. Grafiku to wigile nie ogarnia sprawdzają za nią ( przydupaski)Poprostu dramat. Ludzie z długim stażem się zwalniają i nikt nie reaguje nigdy tak nie było. Szefostwo które jest wyżej może czas się przyjrzeć temu co się dzieje czemu ludzie z takim doświadczeniem odchodzą ?

Wawa
@Paulina

Ja zdecydowanie w innej firmie chyba pracowałam - u mnie kierowniczka konkret, nie ma miejsca dla tych, którym się nie chce, a regionalna, no cóż swoją robotę musisz robić, nigdy nic złego nie usłyszałam.Miła, chociaż konkretna. Grafik zawsze dało się z kierowniczkami dogadać, chociaż wiadomo na wolne weekendy nie ma co za bardzo liczyć, ale w końcu to CH

Hmmm
@Paulina

Rzeczywiście, moze to być masakra dla ludzi, którzy chcą stać i pachnieć. Ch jest specyficzną pracą. Pracujesz z różnymi ludźmi, weekendy praktycznie wszystkie. To że tam gdzie największy ruch potrzeba najwięcej ludzi - każda marka tak funkcjonuje. "Niekompetentny " piszemy razem jak już chcemy być tacy kompetentni;)

Szukajcie czegoś innego! Nie polecam pracy w Kazarze absolutnie. Wymogi, ilość obowiązków i plany są nieadekwatne do wynagrodzenia. Codzienne tłumaczenie się z wyników, ciagle za słabo i ciagle za mało. Rotacja pracowników jest ogromna i bardzo szybko nowi pracownicy odchodzą widzieć co się dzieje, pracownicy nie radzą sobie z ilością „wymogów i procedur „ i obsługa klienta, zero zrozumienia zamiast tego ciągle pretensje. Kiedy coś zginie, ktoś coś ukradnie płaci zespół. Brak możliwości wyjścia z salonu a nawet na przerwę czy toaletę kiedy jest jeden pracownik w sklepie. Praca wykańcza fizycznie i psychicznie, czasami nawet płaczesz przychodząc z pracy. Wyjazdy do innych salonów z powodu braku personelu i brak zwrotu kosztu dojazdu, chyba ze jedziesz miejskim. Brak szkoleń ze względu na ilość obowiązków. Podsumowując, nie polecam nikomu, prestiżowa firma a warunki pracy wołają o pomstę do nieba, ogromne targety przez które zarobienie dobrej premii graniczy z cudem, jesteś handlowcem a w rzeczywistości jesteś handlowcem, magazynierem, specjalista od vm, sprzątaczką, ochroniarzem, terapeutom i osłem na którym tylko jeżdżą. Stanowcze nie za takie pieniądze.

Ola

Skoro pracownicy tak odchodzą, to może doradźcie jak można wygrać odrzucona reklamację?

@Ola

Jeśli reklamacja jest bezzasadna nie masz szans, Kazar to nie instytucja charytatywna, ale jeśli zasadna, to nie ma problemów - nigdy. Wszystko jest uznawane w Kazar. Chyba, że zniszczyłeś towar i udajesz głupa, to wiadomo, nie są frajerami i nic nie uzyskasz :) zużyte buty i trzeba oddać? czy się znudziły?

art
@Ola

to zależy jaka reklamacja, oczywiście jeżeli wada jest ewidentna to własny rzeczoznawca obuwia, następnie rzecznik praw konsumenta i ewentualnie sąd - pamiętajmy ze firma korzysta również z opinii rzeczoznawców, ale są to tylko opinie i nie musimy się z nimi zgadzać, możemy przedstawić opinię naszego i najlepiej żeby był to również biegły sądowy z tej dziedziny. Podstawa przestrzegać wszelkich terminów, reklamować możemy z tytułu gwarancji lub rękojmi

Cześć, orientuje się ktoś jak wygląda praca w Przemyskiej siedzibie firmy? Stanowisko luźno powiązane z e commerce, logistyką i magazyniem? Atmosfera w miarę? Od jakiej stawki się zaczyna?

Kierownik Sklepu

Rekrutacja z dzialem HR. Pani Blond bardzo kiepsko przygotowana. Obiecanki cacanki a glupiemu radosc. Brak konkretow. Pytanoa typilu: czy lubi Pani sprzatac!:?????!!! Co to za poziom. Opowoada o pracy tak aby zniechecic. Drugi etap jeszcze gorszy. Brak profesjonalozmu. 2.tyg szkolenia? menager? Zenada! Zaproponowano mi praca ale jak uslyszalam podstawe to sie usmialam. Niby wysokie premie ale menager musi sprzedawac... Komuna!!! Droga firmo uczcie sie uczcie bo daleko Wam do miedzynarodowych firm. Generalnie to najslabsza jakosc rekrutacji na jakiej bylam. Poziom zero!

Berak slow.przykelam oferte ale zrezygnowalam po kilku dniach. Regionalna byla bardzo zdziwiona haja

Chwilowy

Ja byłam chwilowym pracownikiem w Arkadii W-wa. Dla mnie masakra brak szacunku i poniżanie pracowników przez Menadżera. Podziękowałam, za takie pieniądze takie traktowanie to skandal.

Oczekiwania na najwyższym poziomie, a pensja najniższa krajowa. Po kilku latach pracy brak podwyżki, obowiązków coraz więcej, a pieniądze niższe niż na kasie w mięsnym na rogu. Kasa za to płynie szerokim strumieniem, ale do Warszawki dla pseudo dyrektorów i ich logowane zabawki. Szukam pracy i jak tylko coś innego znajdę żegnam bez żalu. Szkoda bo ludzie fajni. E.

Kamila

Nie polecam! Pracowałam w firmie prawie 3 lata i od 2 lat warunki są tam coraz gorsze, karty multisportu nie ma już od ponad roku czasu, jak firma stwierdziła” nie maja na to pieniędzy” (usunięte przez administratora)jeśli nie podejdziesz w ciągu 1 minuty do klienta to jest wielka afera, zawsze trzeba się tłumaczyć na koniec dnia, dlaczego wynik nie został zrobiony, bo po prostu nie rozumieją, że nawet nie było klientów w sklepie. Zalety to jedynie finanse, jeśli jesteś na wysokim stanowisku i faktycznie pracujesz w galerii, gdzie ludzie kupują. A najgorsza to już jest jakoś obuwia i kolekcje sprzed 5 lat, aż wstyd przed klientem, buty potrafią się rozklejać po 3 miesiącach, a firma je od razu uznaje.

Pat
@Kamila

Kamila zgadzam się. Warunki coraz gorsze obowiązków coraz więcej a kasa cały czas ta sama. U nas to był wieczny problem z ludźmi przychodzili i odchodzili. Ciagle jedna osoba na zmianie ani iść na przerwę ani do WC. Myśle ze to nie wina firmy tylko ludzi którzy teraz tym kierują. Wydaje im się ze sterowanie z za biurka to odpowiedziałam funkcja. Zamiast zakasać rękawy i przyjechać do takiego salonu na wsparcie, kiedyś tak wyglądała praca koordynatora. Niestety brak wiedzy tych osób doprowadza do ciągłych rotacji a odchodzą naprawdę dobrzy pracownicy ale cóż.

Pat

Dla mnie to (usunięte przez administratora). Za 2800 jesteś sama na salonie przez 8 ha nawet nie możesz iść do WC ani na przerwę (Warszawa)Koordynator ma to w nosie steruje tylko tabelkami zamiast sama zakasać rękawy. Ciągła rotacja i brak personelu to norma . Ale widzę ze nikogo to nie interesuje ze ludzie nagminnie odchodzą.

Abc

Cześć, Jakieś opinie o salonach Kazar w Rzeszowie? Zastanawiam się czy aplikować

Witam, Zastanawiam się nad pracą jako Brand Menadżer. Czy ktoś mógłby mi napisać jak ta praca wygląda od podszewki? I na jakie wynagrodzenie można liczyć, bo nie wiem czy sobie głowę zawracać. Z góry bardzo dziękuję

Cześć, czy prawdą jest że atmosfera i kultura pracy w sklepie, zależy od części Polski? Zastanawiam się nad pracą ale nie wiem czym to może być spowodowane, ktoś już poniżej wspomniał o tym a chce poznać szczegóły przed ewentualnym podjęciem pracy w firmie Kazar?

Nie polecam najgorszemu wrogowi, poważnie. Cieszę się że nie jestem już pracownikiem tej firmy,zwlaszcza przez ostatni rok, praca niszczy i fizycznie i psychicznie, odrabianie godzin, kombinowanie na każdym kroku, broń boże mieć swoje zdanie i wyrażać swoje opinie to Cię zjedzą. Wcześniejsze komentarze są jak najbardziej prawdziwe, maile z tłumaczeniami co się wydarzyło itp. Trzeba mieć naprawdę nerwy ze stali żeby nie dać wyprowadzić się z równowagi. Szczerze to podziwiam ludzi którzy tam wytrzymują ale również z tego co mi wiadomo wszystko zależy również od regionu.

Benefity są, owszem, ale moim zdaniem raczej tylko rekompensatą za bardzo niskie zarobki. Mało kto tam chce przychodzić i bardzo dużo ludzi szybko odchodzi, szczególnie tych pozytywniejszych. Nie jest to również w żadnym stopniu praca rozwojowa. (usunięte przez administratora)Nadgodzin prawie nigdy nie uznają, no ale trzeba je robić. Nie polecam, chyba już lepiej będzie w biedrze.

@Anonim

Moi Drodzy,czytam te Wasze żale i myślę sobie,że jestem na innej planecie.Powiem szczerze,chciałam sie czegoś dowiedzieć o Waszej firmie i może nawet aplikować.Przepracowałam 18 lat w ubezpieczeniach jako samozatrudniona,a Wy się żalicie,że małe pensje przy tych benefitach?popróbujcie popracować miesiąc na swoim,czyli: znaleźć klientów którzy chcą się lub coś ubezpieczyć. Musi ich być tylu by starczyło na pełny ZUS (1431,48 zł),księgową (150 zł),paliwo do samochodu,no bo czymś do klienta trzeba dojechać (około 150 zł-mam hybrydę). No nie mówię,że telefonu też nie mam od firmy,strój również swój!!!A muszę się przyznać,że bardzo zawsze dbam o oswój wygląd. Ma być elegancko, bo 'jak Cię widzą tak Cię piszą'. Jak sami widzicie wcale nie jest łatwo,ale bardzo lubię swój zawód i dopóki klienci chcą ze mną współpracować dotąd będę im pomagać.Tak,wcale się nie pomyliłam.Sprzedaż ubezpieczeń to doradzanie,ale też odradzanie.Bo nie zawsze to co dobre mojemu bratu musi być dobre dla mnie.Więc moi drodzy nie ma co marudzić,tylko brać się do pracy.Pozdrawiam Was wszystkich serdecznie,tym bardziej,że w Waszym sklepie (Rzeszów) jestem częstą klientką.

nn
@Anna

Chyba sobie pani żartuje. Pensja jak na tyle obowiązków jest śmieszna Plany są wysokie, a premie słabe. Żeby dostać lepszą wypłatę trzeba zrobić swój plan (kilkadziesiąt tysięcy) oraz plan sklepu. To jeden. A dwa, przynajmniej robi pani na siebie. Zresztą, jak pani nie pasuje to zapraszamy do kazara. Ciekawe czy też byłaby pani taka mądra. Jak na taką firmę zarobki i traktowanie pracownika pozostawiają wiele do życzenia. Osoby, które nie dadzą sobie wejść na głowę i choć trochę się cenią szybko odchodzą. Zresztą w większości sklepów tak jest. Ja jak mam się męczyć za najniższą krajową to wolę iść na swoje. Zresztą, wszędzie trzeba pozyskiwać klientów, nie tylko w ubezpieczeniach czy w sklepie. Więc niech pani nie marudzi, tylko bierze się do pracy

A
@Anna

Z niewolnika nie ma pracownika! Szanujmy się

JDG
@Anna

Porównywanie samozatrudnienia z (usunięte przez administratora)z 12 miesięcznym rozliczeniem godzin i zrównoważonym czasem pracy, gdzie menadżerowie maja co najmniej tysiąc złotych więcej żeby dobrze poganiali jest co najmniej nie na miejscu. Ogarnij się (usunięte przez administratora)zamiast takie farmazony wypisywać. A jak Ci tak źle i jesteś taka zaaferowana firemka pt. "K", to zawies (usunięte przez administratora)i zatrudnij się w swoim ulubionym sklepie. Popracuj rok i pogadamy. Pozdrawiam.

@Anonim

Według Ciebie oferowane przez pracodawcę benefity są jedynie próbą rekompensaty za bardzo niskie wynagrodzenie, zatem bardzo proszę, abyś napisał więcej konkretnych informacji. Na jakim stanowisku pracy jesteś zatrudniony w Kazar i ile wynosiły Twoje zarobki?

handlowiec z krwi i kości
@Anna

Kobieto - co Ty porównujesz? Jaką marżę masz na ubezpieczeniach a jaka jest na butach robionych masowo wiadomo jak, wiadomo gdzie i wiadomo z jakich materiałów? Gdybyś miała na ubezpieczeniu taką marżę jak na butach ma pan K. to byś sama sobie sieć salonów z ubezpieczeniami zrobiła w galeriach handlowych, zatrudniła byś pracowników i płaciła zapewne podobne pensje jak tutaj. Nie porównuj sytuacji ekspedientki sklepu obuwniczego do własnej działalności gospodarczej. Masz taki plan na swoje życie, one mają inny. Jest prawo pracy i sieci handlowe w różny sposób dbają o swoich pracowników, ale najważniejsze jest przyzwoite wynagrodzenie i szacunek do człowieka niezależnie czy zarabia 3k czy 30k miesięcznie. Jak masz czelność pouczać pracownice salonu jak pewnie sama zostawiasz jednorazowo kwotę, na którą dana dziewczyna musi zapieprzać cały miesiąc? Trochę empatii.

Czy wypłacają dodatkowe nagrody w Kazar Footwear Sp. z o.o.?

AleAleksandra

Nagrody? Ciągle powtarzają ze mamy się cieszyć ze etatów na 0,8 nie obniżyli.

@AleAleksandra

Aleksandro, czy jesteś zaskoczona, że w obecnej sytuacji nie ma nagród? Większość pracowników cieszy się, że ma pracę. Wiele osób z innych firm straciło zatrudnienie.

rozbawiona
@Małgorzata

Chyba firma dostala ladna dotacje na tych pracownikow,wiec moze to firma powinna sie cieszyc,ze ich nie zwolnila?A kto w tym czasie dba o salony?To co to za firma,ktora taka laske robi,ze "ciesz sie,ze cie nie zwolnilismy".Serio????Pani Malgorzato,czy moze pani regionalno?

Gwiki

Chyba pani regionalno Magdaleno xd

Hdvh

Nie, tylko najnizsza krajowa, premia tylko jesli wyrobisz plany, ustalone tak aby ich nie zrobic.

@rozbawiona

Nie jestem regionalną, ale pracownikiem. Dotacje? Były, ale na pewno nie zrekompensują strat

@Małgorzata

Na pewno rekompensata dla nich jest taka że w maju mamy do wypracowania 208 godzin, w kwietniu nie pozwalali przychodzić do pracy a teraz trzeba odrobić godziny! PIP musi sie za to wziąść

@AleAleksandra

:) czyli żaden pracownik na pensję nie zarobił, a ma płacone? Też bym posiedziała w domu za pensję, nawet jeśli w kolejnym miesiącu musiałbym po pracować 1.5 etatu.

@Małgorzata

Nie zarobil bo nie dano takiej możliwości. Zasady ustalone z góry bez kontaktu z pracownikami. Przychodzenie co drugi dzień, pracownicy z chęcią przychodziliby codziennie. Jedyny opcja na nadrobienie godzin to urlop! Na co bardzo namawiają regionalni!

janka
@AleAleksandra

powinni wszystkich za tych galerii zwolnic i zamknąć te galerie, po co to komu. niech ludzie zaczną z rodzinami spędzać czas, a nie po galeriach biegać.

Kkkkk

Witam. Pracuje w firmie od 5 lat. Są plusy i minusy jak wszędzie. Przepracowałam w handlu wiele lat i proszę mi wierzyć że jeżeli chodzi o warunki pracy to firma KAZAR na tym rynku oferuje super warunki. Myślę że często negatywne opinie piszą osobe które albo wgl nie pracowały w handlu albo to wgl pierwsza praca. Bardzo mało pracodawców oferuje ubezpieczenie, pakiet medyczny, mutlisport z tak małą dopłatą od pracownika (dopłata zależy od dochodu), zniżki dla pracowników również są bardzo atrakcyjne. Z ZFŚS również korzystamy dwa razy w roku. A atmosfera w pracy no cóż zależy od zespołu. W zasadzie tworzymy ją sami. Mam to szczęście że pracuje z super ekipą. Regionalny M, mogę na niego liczyć. Uśmiechnięty i przede wszystkim komunikatywny. Pozdrawiam

jeszcze pracownika
@Kkkkk

(usunięte przez administratora) ciekawe czy siec sprzedazy zapytana o te warunki potwierdzi twoej slowa. Pracuje w krakowie i niestety niczego nie potwierdze z twoich slow

nick

nie jest to prawda

Kkkkk
@jeszcze pracownika

Ale czego nie potwierdzasz? Nie rozumiem. Nie korzystasz z pakietów medycznych, nie wypisujesz wniosków o pieniądze z ZFŚS?

jeszcze pracownica
@Kkkkk

widze ze usuwanie komentarzy trwa w najlepsze. poznikaly te o (usunięte przez administratora) i braku szacunku. Kazar publikuje tylko te opinie ktore sa dla niego wygodne. ciekawe co na to GoWork - gdzie ta niezaleznosc

A
@jeszcze pracownica

usuwają, usuwają.

gd
@Kkkkk

Bardzo mało pracodawców oferuje benefit itp, ewidentnie nie masz pojęcia co się dzieje obecnie na rynku pracy. Najpierw trzeba pogłębić wiedzę na ten temat.

Patrycja
@jeszcze pracownika

Oczywiście że potwierdzi bo jak sie komuś nie chce pracować to wlasnie wylewa swoje żale tutaj pod anonimową nazwą :) i pisze jak to jest zle i beznadziejnie ale na święta profity to sie nie odmówiło wziac prawda ? Żenada ... dla tych którzy wlasnie w taki sposób postanawiają się pożegnać z jakakolwiek firmą . Ja pracuje rok i nie narzekam !!!

Klaudia B
@Kkkkk

albo osoby które zostały zwolnione za niewykonywanie swoich obowiązków, Pracuje w Kazarze już ponad 3 lata (Szczecin) i zdecydowanie potwierdzam Twoją wypowiedź

Laura
@Kkkkk

Pracuję w tej firmie i nigdy nie za oferowano mi pakietu medycznego, o strój służbowy musiałam się wykłócić, obuwie służbowe musiałam nosić prywatne. Obiad jesc w smierdzącym buciorami magazynie na kolanie, bo wyjsc nie wolno. Regionalny nie potrafi mowic "dzień dobry", umniejsza pracownikom, podcina skrzydła i blokuje rozwoj - byle nikt nie wyszedł na mądrzejszego. Zatrudniacie niekompetentnych regionalnych, brak im podstawowej wiedzy do zarządzania personelem.

@Kkkkk

ja również się nie zgodzę. teraz wszystkie firmy, a przynajmniej te, gdzie ja aplikowałam oferują prywatną opiekę medyczną, karty multisport, kino. moim zdaniem średnie warunki i można znaleźć lepsze.

fffff
@Laura

To jesteś (usunięte przez administratora) Ma ci w tyłek wciskać benefity. Napisz do działu HR dostaniesz opieke, karte sportowa itp.

Nacik
@Kkkkk

jeśli masz na myśli Pana M.Ł to albo coś się zmieniło w jego glowie, albo nie wiesz co znaczy naprawdę fajny i normalny regionalny.

rozbawiona
@Kkkkk

Ewidentnie widac,ze komentarz pisany,przez jakas regionalna lub regionalnego.Jak ktos chce miec prace i zycie prywatne,to napewno nie ta firma.Ta firma niszczy psychicznie.Robia zrzuty z kamer,a potem wysmiewaja pracownikow.Jak wejdziesz do pracy,to prog salonu mozesz opuscic dopiero po zakonczeniu pracy!Zapomnij o sniadaniu,to bedziesz glodny,chyba ze ze strachem do sklepu pobiegniesz.Przychodzisz na popoludnie i nagle sie okazuje,ze firma wpadla na pomysl,ze dzis zrobia sobie wyprzedaz i siedzisz kilka dodatkowych godzin,za ktore nie wyplaca.Kiedys trzeba bylo je odbierac od 7do 8 i tak az wykorzystasz,bo kiedys przychodzilo sie do pracy na 7 i sprzatalo do 9.Z placa i warunkami z socjalu nie bylo zle,ale nie rekompensowalo to jak traktowano ludzi.

Czy pracownicy w Kazar Footwear Sp. z o.o. dogadują się między sobą?

Alutka

to zależy od ekipy, w mojej byl dramat z komunikacją. Nie bylo tez mowy o jakiejkolwiek zamianie. Uż wzięłam na pogrzeb partnera, ponieważ nie przysługiwał mi dzien wolny z tego tytułu a potem przez miesiąc wysłuchiwałam, że ktoś musiał pracować za mnie i jak zamierzam ta sytuacje rozwiązać.

Kacper

Czy firma jest wypłacalna ?

@Kacper

tak, nigdy nie dostałam wypłaty po terminie, wszystko na czas lub przed czasem.

Askier

I po co było usuwać wpisy o pożyczce z PFR?Firma ma problemy i znika z galerii handlowych. Życzę powodzenia funkcjonując tylko.w necie... Szkoda tylko ludzi na dole

Maria
@Askier

Firma Kazar nigdzie nie znika. Jeśli Rząd zamknie galerie, to na pewno pomyślą o innych lokalizacjach, bo ciężko utrzymać pracowników, gdy przychody to zero zł, a koszty wiadomo nie znikają wraz zamknięciem galerii. A o co chodzi z tą pożyczką z PFR? myślałam, że każda firma dostała? jakaś to ma być tajemnica? Niby wszystkie salony otwarte, a pracownicy mówią, ze dostają wypłaty co do dnia... dziwne plotki

Lestat

Czy w dobie kryzysu epidemiologicznego firma Kazar zachowuje umowy z pracownikami, czy rozwiązuje w trybie natychmiastowym? Kierownik powiedzial mi, że za przepracowane w marcu 2 tygodnie dostanę zero zlotych. Koszmar

@lestat
@Lestat

Pozwalniali ludzi. Omijaj ich szerokim łukiem

Kaliope

Ale po co ta informacja tutaj? Czy to kogoś zachęci do podjęcia pracy? Firma tego typu informacje przekazuje pracownikom, mamy tego świadomość.

Askier
@Kaliope

Ale dlaczego potencjalny pracownik ma tego nie wiedzieć? Dlaczego informacja ma tylko zachęcić? Tylko pozytywne informacje mają się tutaj pojawiać bo tak chce Kaliope? Dlaczego chcesz to ukryć skoro to informacja jawna?

@askier
@Askier

Bo Kaliope to pracownik dzialu HR ktorego zadaniem jest odwracanie kota ogonem. To juz nie pierwszy wpis tego typu.

Zostaw merytoryczną opinię o Kazar Group Sp. z o.o. - Przemyśl

• Jak się pracuje w Kazar Group Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Kazar Group Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 38.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kazar Group Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 25, z czego 3 to opinie pozytywne, 17 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Kazar Group Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Kazar Group Sp. z o.o. napisali 8 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Kazar Group Sp. z o.o.