Kazar Group Sp. z o.o.

Opinie o Kazar Group Sp. z o.o.

as

no w końcu zdobył tytuł "solidny pracodawca roku 2014". Cyt. ze strony Luty 2015 SOLIDNY PRACODAWCA 2014 ROKU Firma Kazar otrzymuje tytuł Solidny Pracodawca 2014 Roku zwieńczający sukces w dążeniu do bycia rzetelnym i przyjaznym pracodawcą. Wyróżnienie podsumowuje i podkreśla intensywne działania na rzecz tworzenia i przestrzegania najlepszych standardów w prowadzonej polityce personalnej. Pracownicy moga cos na ten temat powiedziec :-)

(usunięte przez administratora) Jezeli chodzi o umowę o prace to nie ma opcji żeby polaczyc to z jakimikolwiek studiami, nawet zaocznymi. Są dwa weekendy w miesiącu pracujace. Mozna wpisać sobie jakies dyspozycje wolnych dni na przyszły miesiąc natomiast dostosują sie do nich albo nie.(usunięte przez administratora) Wszystko zalezy od ilości zatrudnionych pracowników. Kwestia premii. Tu jest tak ze aby dostać premie trzeba wyrobić odpowiednia ilość sztuk. Dużo sprzedajesz to masz premie. Nie wyrobisz odpowiedniej ilości, zabraknie ci chociażby jednej sztuki to nic nie masz. Premie są takze od urargu salonu(usunięte przez administratora) . Pomimo tego ze do miesięcznego utargu przyczyniają sie tez zlecenia to im zadna premia sie nie należy. (usunięte przez administratora) Uważają ze nie maja one żadnych kwalifikacji i umiejętności i nie powieza im sie żadnych zadan. (usunięte przez administratora) Marne grosze. (usunięte przez administratora) . Ciągle kintrolowanie, wyscigi o to kto wiecej sprzeda. Jak Malo sprzedajesz to sie czepiają. Generalnie osobiście nie polecam. Pracowałam pól roku i sie wynioslam.

aa

Z tego co kojarze, to jest albo cały etat albo umowa zlecenie dla studentów

eddytkka

Witam, ile obecnie można zarobić w Kazar na początek, po jakim czasie premia? no i ile średnio wychodzi z premią? Pozdrawiam

Kierownik Sklepu

Rekrutacja z dzialem HR. Pani Blond bardzo kiepsko przygotowana. Obiecanki cacanki a glupiemu radosc. Brak konkretow. Pytanoa typilu: czy lubi Pani sprzatac!:?????!!! Co to za poziom. Opowoada o pracy tak aby zniechecic. Drugi etap jeszcze gorszy. Brak profesjonalozmu. 2.tyg szkolenia? menager? Zenada! Zaproponowano mi praca ale jak uslyszalam podstawe to sie usmialam. Niby wysokie premie ale menager musi sprzedawac... Komuna!!! Droga firmo uczcie sie uczcie bo daleko Wam do miedzynarodowych firm. Generalnie to najslabsza jakosc rekrutacji na jakiej bylam. Poziom zero!

Berak slow.przykelam oferte ale zrezygnowalam po kilku dniach. Regionalna byla bardzo zdziwiona haja

abc

Czy ktoś, może napisać jakieś konkrety dotyczące pracy i płacy na stanowisku sprzedawcy w Kazarze?! Ile zarabia się na umowę o pracę (podstawa), jak to jest z tą prywatną opieką zdrowotną, butami służbowymi, kartami multisport. Proszę o konkrety, bo nie wiem czy mam się decydować. Bo może obiecują kokosy,a nic z tego nie ma...premie też obiecują,ale na to nie patrzę,bo to i tak od miasta zależy i całej ekipy!

kk98

Jak firma sobie pościeli tak się wyśpi. A ścieli niewygodnie dlatego ludzie odchodzą w zastraszającym tempie. Zdecydowanie nie polecam. Za zakres obowiązków i robienie z siebie błazna na sklepie powinni płacić 15 zł/h. Zero motywacji do pracy bo w sieciówkach gdzie nic nie robi się poza kasowaniem klienta zarabia się niecałą złotówkę mniej. Dramat.

ana

A w jakim miescie mialas rekrutacje?

umowa o pracę lub zlecenie w zależoności kogo w danej chwili szukają. W ogłoszeniu zawsze jest napisane jaka umowa :)

ciekawska

Laski napiszcie proszę ile zarabia sprzedawca? pozdrawiam

roma
@ciekawska

niewiele ponad najnizsza krajowa (przedzial poniżej 1400 netto na umowę o prace) + premie po 3ms okresie próbnym.

bzdzinka ;*

Jak czytam te wasze komentarze, to śmiać mi się chce! Ja pracuje w Kazarze na stanowisku handlowiec już dwa i pół roku. Na pensje narzekałam tylko w martwym sezonie (styczen, luty). A tak to nie narzekam, bo są bardzo dobre na tym stanowisku w moim mieście. U mnie w salonie bardzo miła atmosfera. Na Panią koordynator B.P ja nigdy nie narzekałam. Co do mikrofali: chcecie ją, to niech zespół się złoży i kupi. No to by była przesada, żeby Prezes kupował mikrofalówki. Co do przerw, każdemu należy się te 15 minut na 8godzin pracy. A kącik socjalny jest w każdym salonie taki na ile pozwala zaplecze. Podejrzewam, ze jak byście przestali narzekać i wzieli sie za prace i za sprzedawanie jak się nalezy, to od razu byście zmienili zdanie co do wypłat. Bo w Kazarze tak naprawde ma się wypłatą taką, jaką samemu się wyrobi.

awesokim
@bzdzinka ;*

Droga Pani co do zakupu mikrofalówki to może Prezes nie powinien kupować - ale tym bardziej pracownicy!! jak nie bedą pracowali w tej firmie co maja z nia zrobic? ZAPLECZE SOCJALNE TO PODSTAWA choćby z czajnikiem - kazdy ma prawo zjesc obiad jak nalezy w trakcie 12 godz. pracy!!!

roma
@bzdzinka ;*

blad, na 8 godzin pracy należy się 30 minutowa przerwa, na 6 godz. pracy 15 min. przerwa (zgodnie z kodeksem pracy)

ciekawa

Ile zarabia kierownik oraz sprzedawca w sklepie Kazar?

ghg

ja równiez uwazam ze jjali przesadzila. pracowalam tam i wiem jak jest wiec nie wmawiaj ze aby byc kierownikiem w tej firmie trzeba miec jakies ambicje. moze i kogos satysfakcjonuje taka praca ale ja bym tam nie chciala pracowac za zadne pieniadze...

JJAli

Was się nie da czytać. Jeden komentarz " Gdyby nie zarobki to na pewno nikt by tam nie pracował.", drugi, że niska płaca. Zdecydujcie się, to są te zarobki, czy nie? Albo to, że kierownikiem jest osoba bez wykształcenia, a ty panno ze studiami pewnie po turystyce czy politologii stoisz za kasą. Kierownikiem została osoba, która miała jakiś cel i ambicje, a ty nic od życia nie chcesz tylko siedzisz i narzekasz. Ponoć cisną kierownicy. Ale w tej firmie chodzi o sprzedaż, za stanie i uśmiechanie się firma nie zarobi i nie będzie miała jak zapłacić dla pracowników. To nie jest państwowa robótka, że siedzi się godzinę i pasjansa układa. Zawsze możecie się zmówić i przestać sprzedawać, firma zacznie upadać, skończą sie pensje, pewnie jakieś profity. Handlowcem na pewno nie może być każdy i pewnie połowa z was się nie nadaje. W firmie pracuje setki osób, dlaczego w takim przypadku jest tak mało krytycznych opinii? Ponieważ chcielibyście nic nie robić i dostawać za to pieniążki.

zawsze za mało

Zawsze @Bejbe jesteś nieszczęśliwa. TAk jak @JJali pisała - chcesz to robisz, nie chcesz - nie. A ty tylko zawsze pokrzywdzona jak i pozostałe. Chcesz to zrób coś sama - a nie krytykuj innych. Łatwo jest kłamać i narzekać - trudniej samemu się spiąć i założyć działalność. A warunki socjalne ZŁE - a może jeszcze wczasy pod gruszą. Jak nic nie potrafisz to za co chcesz kasę - za to że stoisz.

aaaaaaaa

o matko..... a własnie chciałam aplikować na Warszawę Janki..... Już nie chce.... Pracowałam juz tak... w Esprit Warszawa Z.T. masakra.... Dosłownie to co opisujecie.... Terrroooooor... a zarobiłam grosze dosłownie :( Także nie chce juz KAZAR..... chyba lepszy warzywniak :)

kk

Po rozmowie kwalifikacyjnej Panie nie oddzwaniają pomimo iż wczesniej mowa o tym była. Dla mnie to wielki minus dla firmy i brak profesjonalizmu ze strony osób prowadzących rekrutację. Mam na myśli rekrutację na stanowisko handlowca/sprzedawcy do centrum "Promenada" w Warszawie. Panie rekrutujące psujecie opinię firmie.

Mańka

małe salony też cisną :) np Nowy Sącz i wiem, bo ta sama koordynatorka, dużo zależy od załogi i to jest prawda. W Kazarze sie pracuje z klapkami na oczach. Coś za coś premia kasa a psychika ?

Jestem porażona tymi opiniami o firmie Kazar kupuje tam buty.Po tych opiniach więcej żadnych butów nie kupie i proszę o to inne osoby.Nie można tak traktować ludzi.Panowie prezesi szanujcie pracowników bo to oni pracują na wasze pensje.

Kriss

Doro- znam kierowniczkę salonu o którym piszesz i wiem, że jest świetnym i kompetentnym managerem. Sam pracuję w galerii w której jest ten salon i często widzę, że podczas nieobecności kierowniczki pracownice mało co robią i trzeba tylko uważać, żeby się o nie nie potknąć. Sam jestem kierownikiem i nigdy nie zatrudnię szeregowych pracownic z tego salonu - chyba że zostaną polecone. Znając życie jesteś jedną z tych pracownic lub osobą, która nie została tam zatrudniona i jedyne co teraz możesz zrobić to obsmarować rzeczoną kierowniczkę. Po za tym nie musisz pracować w miejscu które Ci nie odpowiada - dobrzy pracownicy zawsze znajdą zatrudnienie. Trafiłem na to forum bo koleżanka chciała się dostać do pracy do w/w salonu i jedyne co mogę jej powiedzieć to, to żeby uważała nie na kierowniczkę, ale na szeregowy personel. Nie chcę oczywiście generalizować bo pewnie nie wszyscy pracownicy tacy są, ale czytając takie fora, nic innego nie pozostaje. Weźcie również pod uwagę, że najważniejsze zasady nie są ustalane przez kierownika salonu, a przez zarząd i "górę". Nie można zatem całej winy zwalać na kierownika, ale cóż zrobić kiedy przemawia przez ludzi zawiść. Rada dla wszystkich - jeżeli jesteście zainteresowani pracą w jakiejś firmie to po prostu idźcie tam pracować. Jeżeli okaże się, że atmosfera i warunki tam panujące są nie najlepsze - zwolnicie się, okres próbny przecież jest dla obu stron, a ślubu z nikim nie bierzecie.

kryśka

Jestem w duuuużym szoku jak czytam te komenty. Firmę tę postrzegałam jako 'coś' z wyższej półki. Sama szukam pracy i wysłałam tam swoje cv. teraz żałuję tego i oby nie odezwali się do mnie. Zdecydowanie nie kupię u nich żadnych butów!!!!!!!!!

KAZAR PRZYSZŁY MENADŻER

Witam, rozmowa kwalifikacyjna na managera to jakaś kpina. Grupowa rozmowa trwająca godzinę która nic nie wnosi. Kierowniczka regionalna i Pani z HR nie wie nawet jakiej wielkości będzie salon. Ludzie zaproszeni na rozmowę nie znający branży, rozmowy o niczym. Brak profesjonalizmu z każdym calu. Pomysł takiej formy świadczy o firmie, jakie buty taka firma. Prestiż to oni mają tylko w nazwie. Pytania niby psychologiczne które mają na celu sprawdzenie lojalności od obecnego lub ostatniego pracodawcy. Później komentarze żebyśmy się rozeszli bo będą ewentualnie telefonować. A i jeszcze komentarz że pracownicy w trakcie zmiany nie mogą przekroczyć progu sklepu.

Zostaw merytoryczną opinię o Kazar Group Sp. z o.o. - Przemyśl

• Jak się pracuje w Kazar Group Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Kazar Group Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 38.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kazar Group Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 25, z czego 3 to opinie pozytywne, 17 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Kazar Group Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Kazar Group Sp. z o.o. napisali 8 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Kazar Group Sp. z o.o.