Opinie o Tiger Job Sp. z o.o. w Tarnowskie Góry

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Tiger Job Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Tiger Job Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Leśnictwo i sadownictwo - uprawa krzewów owocowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Tiger Job Sp. z o.o. w Tarnowskie Góry

Nigdy więcej, tyle w temacie, już ponad tydzień mar,zę o wypłacie

@Andrzej

Temat wypłat do temat rzeka. Opóźnienia dwu tygodniowe albo trzy tygodniowe. Trzeba się upominać o swoje. Pracownicy głodni siedzą i proszą o pieniądze ! Żadnej pomocy ze strony Bogusia ( szefa) wysyła ludzi za granicę i wypłaty z takimi opóźnieniami wstyd

Janusz

To jak tu jest teraz z warunkami pracy, bo niektórzy piszą, że właściciel się zmienił, ale widzę też komentarz, że nie. To coś się poprawiło i jest nowy szef? Piszcie bo to dla mnie ważne info.

@Patryk

ok, zawsze jakieś info. niewiele to chociaż ze 2 / 3 stówki? a później? po roku jest lepiej?

Martysia Nowy wpis

Seo specialist wisi na stronie i chyba podejmę się tej pracy. Co uważacie? Znam angielski bardzo dobrze, na poziomie komunikatywnym, firma go wymaga minimum na poziomie B2. Ja, co prawda jestem samoukiem, czy to też będzie się liczyło?

Nigdy więcej, tyle w temacie, już ponad tydzień mar,zę o wypłacie

Justyna
@Andrzej

Pierwszy raz się tak zdarzyło czy często są takie opóźnienia? Będziesz coś z tym dalej robić?

Helmuth
@Justyna

Porzućcie wszelką nadzieję, Ci którzy tam idziecie pracować. Myślę, że to jedno zdanie dla inteligentnych -wystarczy. Więcej nie napiszę, bo się boję.

@Andrzej

Dokładnie nigdy więcej i tyle w temacie....Nigdy więcej.

@Helmuth

Dokładnie, porzućcie wszelką nadzieję....Nigdy nie polecę tej firmy ... Nigdy

Były pracownik Nowy wpis

Justa Nowy wpis

Pracuje w tej firmie już długo z szefem zawsze się dogaduje nawet jesli wystapi problem na szteli zawsze pomoże go rozwuazac

Gabi Nowy wpis
@Justa

A jakiego to typu są problemy? Chciałabym wiedzieć jakiej rangi są to sytuacje i jakie kroki podejmuje szefostwo. Konflikty między pracownikami też stara się rozwiązywać? Jak komuś coś wyskoczy to idą na rękę i można z dnia na dzień wziąć dzień wolny?

Czym w Tiger Job Sp. z o.o. zachęcają przyszłych pracowników? Jakie mają dodatki?

Good

Niczym, nic dodatkowego nie daje. Nie ma nic dodatkowego w tej firmie.

@Good

A nadgodziny są płacone, o ile w ogóle można je wyrobić? A są tutaj związki zawodowe?

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Tiger Job Sp. z o.o.? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
Helmuth

dino
@Janusz

Jak dla mnie to niewiele się zmieniło.

@dino

Czyli nowy szef nie wprowadził żadnych zmian na plus? Napiszesz jak tu jest pod względem zarobków? Bo jakbym interesował się pracą to nie chciałbym zaczynać od najniższej krajowej.

Patryk
@Janusz

Na początek niewiele więcej.

@Patryk

Partner handlowy

Nie polecam pracy pracy w Tiger Job Sp. z o.o. ani współpracy handlowej, ponieważ ta firma nie reguluje swoich zobowiązań.

@Partner handlowy

Zalegają ci z kasą? Długo? Bo czasem faktury mają termin płatności do 30 dni i dlatego tyle się czeka. Jak ty to ustaliłeś?

Ona

Narzędzie pracy telefon ? Który będziesz mial/a kontrolowany z kim rozmawiasz i gdzie dzwonisz :D to napewno potrzebne narzędzie do pracy tzw. Smycz.

Justyna
@Ona

Co Ci przeszkadzają takie kontrole? Jeśli dzwonisz tylko w celach służbowych to czego się boisz?

Nowaosoba

Witam serdecznie chciałam zapytać czy nadal takie złe warunki panują w firmie? Jest tutaj może ktoś kto pracuje w biurze? Żeby mógł się wypowiedzieć?

Q
@Nowaosoba

Tak właściciel po 30 latach się zmienił

Antoni
@Q

Jak długo pracujesz już w Tiger Job i jak oceniasz warunki płacowe w tej firmie? Czy można tu liczyć na jakieś premie i dodatki kwartalne? No i tak ogólnie jak Ci się pracuje?

semenedar
@Q

Serio? Jest nowy właściciel? Poważnie? A co z Panem R?

XxxxGosia
@semenedar

Nadal jest Pan R

Ona
@Nowaosoba

Oczywiście że nadal panują fatalne warunki, nie polecam nikomu pracy w tej firmie.Oszukuja pracowników na każdym kroku NIE POLECAM !!! Zatrudniają ludzi nie znając przepisów bhp i kodeksu pracy i oczywiście ludzi mają za nic.

Czy Tiger Job Sp. z o.o. organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

HR Dzial

Co do szkoleń to w okresie covidu były zdalne, a teraz pojawiają się już szkolenia w formie wyjazdowej. Generalnie nie można narzekać.

Law

Płatności 690 009. 574

Robert

Witam. Pracuje dla tej firmy. Czytając te opinie byłem nie zbyt chętny do wyjazdu. Opinie ludzi którzy przyjechali się napić i bawić nie są obiektywne. Z czystym sumieniem mogę polecić tą agencje. Pozdrawiam ????

@Robert

Faktycznie opiniami można się czasami niepotrzebnie zrazić :P Rozumiem, że pracownicy, którzy są chętni do pracy i mają motywację będą zadowoleni, tak? :)

Jacek

Jestem zdolnym pracownikiem, nie boję się ciężkiej pracy

Q
@Jacek

Idealnie Nadasz się do pracy za miskę ryżu i garści mądrości właściciela

wanda

Jeśli ktoś chce się przyjąć do tajger dżops to musi przynieść ze sobą na rozmowę kwalifikacyjną karmę dla kundli. Wiem bo pracowałam :)

Zzz

Nie polecam tej agencji Szef piszący bajki i wmawiający Ci rzeczy które nigdy nie miały miejsca ( chyba rozdwojenie jaźni )

Ciekawa
@Zzz

Możesz powiedzieć coś więcej? Bo właśnie się wybieram z nimi

Julita
@Zzz

O wartości danej firmy nie świadczy jedynie sam jej Szef - warto o tym pamiętać. Co więcej - nie powinieneś, mimo wszystko, pisać o Nim w tak nieprzychylny sposób. Znamy już Twoje zdanie o osobie, która kieruje firmą Tiger Job i dlatego teraz chętnie poznamy ogólne warunki zatrudnienia, jakie oferuje. Czy oprócz pensji podstawowej są jakieś dodatki do niej?

rapek
@Zzz

Zgadza się, przeżyłem to "na własnej skórze". Powyższa opinia jest w 100% prawdziwa

zgadzam się w 100% z opinią ZZZ

Xyx

Czy Tiger job posiada oferty pracy w DE dla kobiet inne niż opieka?

Nie polecam pracy biurowej w TIGER JOB w siedzibie w Tarnowskich Górach. Duża rotacja pracowników mówi sama za siebie. Powodów na niekorzyść pracodawcy jest bardzo wiele. Jeśli zatem chcesz oszczędzić sobie niepotrzebnych stresów nie aplikuj na żadne stanowisko biurowe w tej firmie!!!

Mila

Pracowałeś/las w tej firmie ? Można prosić o więcej szczegółów bo właśnie aplikowałam i teraz się zastanawiam czy dobrze zrobiłam

Ola

Trochę jestem zaskoczona komentarzami.Jeden od osoby,która tam nigdy nie pracowała,a drugi chyba wiem od kogo i muszę powiedzieć,że odradzam każdemu Pracodawcy takiego pracownika jak nick- katastrofa.Ja akurat od 8 miesięcy pracuję w Tiger Job i powiem szczerze,że stres porównywalny do każdej innej pracy,duża różnorodność i wszystkie ustalenia respektowane.Naprawdę nie mam zastrzeżeń.

popieram w 100%

rapek

Zgadzam się z tą opinią w 100%. Nie polecanm nikomu pracy w tej firmie

Kamil

Witam :) czy pracował ktoś na kontrakcie w Niemczech w Dortmundzie jako pracownik zieleni? Jeśli tak bardzo proszę o podzielenie się opinią. Pozdrawiam

@Kamil

Praca jest ok. Jest kilka ekip 3-4 osobowych. Dużym plusem jest mieszkanie. Jest sporo miejsca i praktycznie pod pracą. Kasa na czas. Kontakt z firmą dobry. Ciężko coś zarzucić

Józek

Powiedzcie czy firma organizuje wyjazdy do pracy mimo panującej pandemii?

Mateusz

@rapek już po rozmowie możesz to stwierdzić ? Co się wydarzyło?

@Mateusz

Byłem na rozmowie kwalifikacyjnej. Wypadłem dobrze, jednak potem jeszcze kilkakrotnie szef do mnie dzwonił i przy okazji zmieniał zdanie, „mieszając” „kombinując”. Przykład pierwszy: jak dzwonił przed rozmową, kiedy jeszcze byłem w Niemczech, wówczas dał pewne obietnice. Na spotkaniu rekrutacyjnym zmienił zdanie, wypierając się wszystkiego. Uczciwy i lojalny pracodawca jest słowny i nigdy tak nie czyni. To jeden z kilku przykładów, nie chcę tu przytaczać więcej. Ja omijam tę firmę szerokim łukiem, ale wiem, że czasami trzeba „się przejechać”, aby się dowiedzieć, że ktoś ostrzegał. Wszystkiego dobrego życzę

Zostaw merytoryczną opinię o Tiger Job Sp. z o.o. - Tarnowskie Góry

• Jak się pracuje w Tiger Job Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Tiger Job Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Tiger Job Sp. z o.o.?

Tiger Job Sp. z o.o.
2.5/5 Na podstawie 76 ocen.

Tiger Job Sp. z o.o.