Opinie o Agro-Perfect Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością w Bydgoszcz

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Agro-Perfect Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Agro-Perfect Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością o rekrutacji.

Branże: Uprawa zboża

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Agro-Perfect Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością w Bydgoszcz

Chce się zorientować czy w tym wspomnianym magazynie przez kogoś zatrudniają swoich pracowników czy to firma zewnętrzna jednak prowadzi? Chciałem wstępnie z ciekawości spojrzeć na ofertę pracy, ale wszędzie wiszą tylko te dla handlowców. Nawet na stronie w sekcji z karierą. Mam roczne doświadczenie i może bym się nadał?

@Kuba

cze, a na kogo miałeś rozmowę? bo ja na handlowca chce iść i ciekaw byłbym jak mam się przygotować. to taka zwykła pogadanka tylko? Chyba, że musiałeś sprzedać długopis?

Kuba Nowy wpis

Ludzie dajcie już spokój to normalne biuro i sami to oceńcie może idąc na rozmowę a nie pisząc bzdury !!! Ja jestem po rozmowie i jestem zadowolony

Bożena Nowy wpis
@Kuba

żeglarska 71? tam, gdzie jest zarejestrowanych kilkadziesiąt innych firm? buhaha

Patryk Nowy wpis
@Bożena

A czy pani Bożena orientuje się że tam jest !!! Poprostu kilka firm ??? I nie związanych z tą !!!

Patryk

Czy wy nie rozumiecie, że oni nie mogą ot tak sobie zamknąć biznes tylko MUSZĄ spłacać te miliony złotych długu? PS Zobaczcie, gdzie mają siedzibę, magazyn etc.

Natalka

A wiecie na kogo były prowadzone teraz nabory, że jedna Pani na rozmowę się zdecydowała? Jak wchodziłam w sekcje z karierą na stronie to wyskakuje mi błąd, a chciałam sprawdzić oferty, bo już kiedyś o pracy tu myślałam

I co, te długi dalej się rozwijają? Nie znam tej historii z przypadku tu jestem ale zaciekawił mnie fakt, że ktoś szukał pracy w firmie która być może jest zadłużona. A przynajmniej tak pisali. jak to się rozwinęło? Co z sytuacja pracowników?

Aplikowałeś na stanowisko Doradca techniczno-handlowy oferowane przez firmę Agro-Perfect Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością? Czy zostałeś zaproszony na rozmowę kwalifikacyjną? Czy spotkanie odbyło się w formie online, czy w siedzibie firmy? Opisz swoje wrażenia. Jaki był rezultat rozmowy?
Beata

Co z tym tematem restrukturyzacji? Był poruszany w jednym z wątków ale potem wszystko ucichło. Jakie konkretnie zmiany mogły zostać w takim razie wprowadzone? Są jakieś? Upewniam się, bo na stronie widnieją oferty pracy dla PH, czy to oznacza jakiś dalszy rozwój? zarobki są takie jak wcześniej czy może wyższe?

@Beata

rozwój w firmie, która narobiła około 5 milionów długów?

Mirosław

był wiele lat współwłaścicielem agro perfect, jego żona czy tam była żona jest teraz w ap prezesem. Pan GP chyba teraz ma jakąś mikro firemkę i wynajmuje pokoik w wirtualnym biurze. hmm... zastanawiające

Mariusz

No cóż, żegnano pracowników bardzo nieładnie, zwalniano pod byle pretekstem, przekazanie zwolnienia przez jakiegoś ciecia, a nie prezes/właściciel. Amatorka.

@Mariusz

Ale, że teraz tak nagle? Czemu? I kto inny ma takie kompetencje tutaj, żeby takie rzeczy robić?

@Kamila

mnie zwolnili w styczniu, nic nie mówiąc ostatniego dnia wręczył mi (usunięte przez administratora) pani prezes słyszałem i widziałęm podobne akcje wcześniej

Robert

Co za ściema… niby kto

@Robert

Ściema? Ja to się zastanawiam co tam w tej ukrytej treści jest. Ale co to twierdzisz, że nie było takich akcji tutaj nigdy jak on opisuje?

@Kamila

to dlaczego było kilka spraw w sądzie pracy - w olsztynie, szczecinie, bydgoszczy?!

Izabela
@Mariusz

Serio aż tyle? Wiadomo jak te sprawy się zakończyły? Masz w tym temacie jakieś informacje?

Michal

Czy ktoś odzyskał swoje pieniądze? Konkretne pytanie, czekam na konkretną odpowiedź.

Marianek

zwalniali pracowników pod byle pretekstem, zmuszali do podpisywania porozumienia, nie potrafili nawet pożegnać się ze zwalnianym pracownikiem. masakra. wstyd! milionowe długi, a zarząd na regularnych wakacjach. brak słów.

Janusz
@Marianek

nie wypłacili odpraw za wieloletnią pracę? nie znam się na tym ale myślałem że trzeba coś tam płacić. jedno co mnie dziwi, że na stronie firmy jest jeszcze napisane, że potrzebują doradcy tech-handlowego, a w krs, że działają. możliwe to by jeszcze ktoś tam pracował i by próbowali z mniejszą załogą wyjść z zadłużenia?

@Janusz

Januszu biznesu:) jak nie umiesz sprawdzić KRS to lepiej idź i poszukaj szczęścia w branży poszukiwaczy skarbów… Pracowałem tam przez kilka lat i to firma która ze względu na to jak ją potraktowali klienci, którzy im noe zapłacili bez problemu mogli to bez problemów zamknąć. Zarząd jednak nie chciał tego zrobic i woleli restruktyryzacje, ktorą realizują… idź zbieraj truskawki…

Krzysztof

chyba nie wiesz, w jaki sposób można "zamknąć" firmę w formie spółki... jak masz mnóstwo długów i nie ma restrukturyzacji to masz po prostu sprawę karno-skarbową (plus cywilną z powództwa prywatnego) i grozi ci poważny wyrok. dlatego to "ratowanie" firmy... ps nie wiem, dlaczego regularnie są usuwane wpisy?! nawet dzisiaj rano widziałem spisy, których już nie ma...

Krzysztof

nie, nie mogli tak po prostu zamknąć firmy wielki znafco...

Kamila

w sumie to dalej ciekawa jestem jak sytuacja tu w firmie obecne wygląda czy ktoś wie i da znać? zasugerowano tutaj, że podobno mieli długi i ich nie spłacali, po krs widzę, że wciąż aktywni jak pół roku temu to raczej wszystko z firmą ok? Ile osób u siebie zatrudniają?

Mirosław

Czy ta "firma" nadal istnieje?

@Mirosław

W krs aktywni, a czemu pytasz?

@Kamila

ciekawe, czy wobec tego tak aktywnie spłacają swoje długi?

Lucek

śmiech nie firma, niepoważni ludzie

Sylwia

Praca w tej firmie to był koszmar. Zero szacunku dla drugiego człowieka!

Kamil
@Sylwia

Niestety, to prawda.

@Kamil

Rozumiem, że masz doświadczenie w pracy u nich, opowiesz może coś więcej? Pracujesz tu jeszcze czy już dawno się pożegnałeś z nimi?

Driver
@Sylwia

Wydaje mi się że to zależy jak pracownik odchodzi do pracy. Zawsze są wzloty i upadki jakies

Prawdziwy driver
@Driver

Żartujesz? Znasz sytuacje godnego rozstania się z pracownikiem w tej firmie? Pracowałem tam prawie 7 lat...

Bemiarz
@Prawdziwy driver

ilu tu tych kierowców nieźle widzę hehe a z tego co wiem było tak naprawdę 2. Pozdrawiam pracowników byłych i obecnych,

Izabela
@Prawdziwy driver

I jak wyglądało Twoje rozstanie z firmą?

W ogłoszeniu firmy Agro-Perfect Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością na stanowisko Koordynator jest informacja, że zarobki wynoszą 1400 PLN. Czy po okresie próbnym można liczyć na więcej?

xxxxxxxxx

ile?!

@xxxxxxxxx

Co, za dużo? Pewnie nie wiesz na co taką kwotę wydać, co nie?

Buraki

Hahah podziękuj kierownikom hahah

@Buraki

Za dylemat moralny? No teraz jest tyle możliwości za taki pieniądz, że naprawdę trudno się zdecydować. ;) A Ty na co byś ją wydał? Jakaś inwestycja w pracę może? ;p No ale po próbnym na pewno da radę więcej, co nie? Wiadomo o ile?

brutto, czy netto?

Patryk

Znowu są usuwane posty. Dlaczego? Czy firma nadal istnieje?

Kamila

Tak szybko się nabiły? :o A wiesz może ile np miesiąc temu mieli? Bo ciekawa jestem jakiegoś wykresu jak one stopniowo sobie wzrastały

Żaneta

czy ktoś z was odzyskał od tej firmy kasę? ile maja długów obecnie?

Mirosław

Ponoć chcą współpracowac z (usunięte przez administratora). Prawda to?

@Mirosław

Co za bzdura… dajcie już im spokój firma normalnie funcjonuje i to be pana G od ponad 6 lat.

Mikołaj
@Piotr

Sporo jest tu pytań o to czy firma funkcjonuje, więc to dobrze, że potwierdziłeś. Jesteś pracownikiem? Możesz napisać jak obecnie z zatrudnieniem? Potrzebują ludzi do pracy?

@Mikołaj

Istnieja ? to dlaczego nie odbieraja telefonów, maili, (usunięte przez administratora)

Zbigniew

Czy obecnie siedziba "firmy" mieści się (usunięte przez administratora)na ul. Żeglarskiej?

Majkelovik

Czy ktoś odzyskał swoje pieniądze?

Zdziwiony
@Majkelovik

Nie znam takiej osoby....

Sławomir

Współpracuje z firma ponad 3 lata i nigdy się nie zawiodłem .. a różne były przypadki ……

Ikg
@Sławomir

Wierzyciele mają inne zdanie

Zostaw merytoryczną opinię o Agro-Perfect Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w Agro-Perfect Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością?

Zobacz opinie na temat firmy Agro-Perfect Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Agro-Perfect Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością?

Agro-Perfect Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
1.4/5 Na podstawie 19 ocen.
  • ul. Żeglarska 71
    85-529 Bydgoszcz