Mowi Poland S.A.

Opinie o Mowi Poland S.A.

racownik Nowy wpis13.03.2020 11:11 Mają nas w... każe pracować w dużych skupiskach ludzi bez masek itp. Powinni ząmknac zakład na 2tyg albo skrócić godz pracy do 8 anie tak jak teraz pracujemy 7dni w tyg po 11godz!!!

julia

Wszystkie zakłady pracują, na razie zamknięte są szkoły. Oczkujesz, że zamkną cały zakład? I wszyscy na zakupy pójdą albo do kina? A na wypłaty wyłoży wujek z ameryki. Ja się ciesze ze mam prace i nie zyje w strachu ze nie będę miała kasy, bo na zusy to raczej nie licze

Ludzie muszą coś jeść. takie nawoływanie do zamykania zakładów gdzie robi się żywność jest co najmniej nie na miejscu. Jak zamkną wszystkie zakłady będzie płacz że pólki sklepowe puste i nie ma co jeść.

Gosc
@Gość

Taki (usunięte przez administratora) jesteś to choć i rub na produkcji gdzie jeden stoi obok drugiego na odległość to jesteś cwany A sam jako 1 wstałeś w kolejce w biedronce.

Zakład ma nas w .... każe pracować w dużych skupiskach ludzi np produkcja bez masek od poniedziałku do niedzieli po 11h powinni zamknąć na 2tyg albo skrócić godz pracy do8 dziennie

Powinni zamknąć zakład na 2tyg albo skrócić godz pracy do 8h dziennie ale po co Panie z biura i firma muszą zarabiać kosztem zdrowia pracowników!!!! GDZIE jest sanepid itp.

Kontroler jakości

Rekrutacja z Panią, która jest menadżerem od jakości i Panem od HR. Grzecznie, ale pytania typowe, o doświadczenie, o plany na przyszłość, książkowo albo może bardziej według schematów, które są w internecie... Nie zachęciła mnie Pani od jakości do rozmowy, Pan z HR był bardziej sympatyczny, ale koniec końców pracy nie dostałam, bo stwierdzono u mnie brak wyraźnej chęci i związania się z firmą na dłużej, sorry, jak można być chętnym skoro ci oferują najniższą krajową, osobie po studiach przyrodniczych z tytułem mgr inż....

Gdzie siebie widzę za 5 lat, prośba o odegranie scenki, w której jakaś pani upuszcza na podłogę rybę, co rbię w takiej sytuacji . Dla mnie śmieszne, w szczególności, że na tym stanowisku oferowali mi najniższą krajową na okresie próbnym!!!!!!!! taka firma, a takie pieniądze?? Nie chciałabym pracowaać w takim miejscu i po 11 godzin, sorry,

Jak to jest że ochrona ma maski pracują po 8 h A pracownicy produkcji pracują po 11h w dużych skupiający firma w ten sposób naraża nas na duże ryzyko zachorowań.

BB

a jak wyglada praca w nocy przy sprzataniu??

Ggggggg

co z praca w nocy przy sprzataniu?? Jest ok??

O.n.

Czy może ktoś mi powiedzieć cokolwiek na temat pracy w Mowi na stanowisku kontrolera jakości? Czy system 2:1 nie jest męczący? Na jakie zarobki można liczyć? Jaka atmosfera wśród pracowników? Z góry dziękuję :)

Logistyka

Co się Stało z Informatykami w tej firmie ? Przeciż jakość usług IT to jakaś żenada. Logistyka sparaliżowana, produkcja i wysyłki ciągle wprowadzane w błąd !! Systemy się zawieszają. To ma być najnowocześniejsza przetwórnia łososia ??!! Naprawdę 4-5 lat temu wszystko lepiej chodziło !

Biurowa
@Logistyka

Zgadzam się! Ogólnie IT to porażka, pracownicy pierwszej linii wsparcia są tak nieprofesjonalni, smutne to jest. Reszcie wsparcia również brakuje doświadczenia (Pracownicy IT nie powinni być zamuleni jak nie powiem co i gdzie) Firma jest ogólnie ok ale Informatyka na najniższym poziomie ... Fakt lepiej to już było !

IT

Pracownicy IT nie robią tego z własnej woli, ilość pracy jest przytłaczająca i dopóki góra nic z tym nie zrobi będzie tylko gorzej. Ludzie odchodzą i odchodzić będą jeśli nic się w tej kwestii nie zmieni. Zauważcie jak firma się rozrasta a jak zmienia się IT, szczególnie I linia.

Biurowa
@IT

Kompletny brak doświadczenia: Niewykształceni, niekulturalni, nieprofesjonalni studenci na I Linii. Niewykształceni, Zamuleni, leniwi, niekulturalni, ludzie z ulicy na II Linii. Cała reszta a już szczególnie ta Twoja "Góra" to totalne DNO!

Amator75

Witam,potrzebuję kontaktu z osobami które pracują na maszynie do filtrowania Marel-a,mam kilka pytań Pozdrawiam

dasca

Witam, Chciałbym się zapytać ile przez miesiąc można wyciągnać na tzw. "świerzym" czy kolo 3,5-4 da rade, czy to mit i max to np. 2,5 ?

Czy nowo zatrudnione osoby otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

Tak, pierwsza umowa jest umową o pracę i zazwyczaj podpisujemy ją na 3-miesięczny okres próbny. Kolejna, dzięki pozytywnej ocenie przełożonego może być już umową na czas nieokreślony.

Wkurzona

To jest już szczyt, człowiek jest po operacji kolana jeździ załatwia rehabilitację lekarzy żeby jak najszybciej wrócić do pracy a tu co chwilę kontrolę z zakladu i trzeba się tłumaczyć co się robiło i gdzie się bylo w danym dniu i godzinie śmieszne ale prawdziwe przykład robisz zakupy proszę oświadczenie że w tym momencie robię u państwa zakupy bo coś trzeba jeść masakra

Bronisław
@Wkurzona

Jak długo przebywasz już na zwolnieniu lekarskim? Zastanawia mnie, czy wcześniej również miałaś takie kontrole, czy może wzięły się one od niedawna.

@Wkurzona

Kontrole przeprowadzane w trakcie zwolnień lekarskich są powszechnie stosowane przez pracodawców. W MOWI, kontrole są zapisane w firmowych procedurach i zasadniczo nie wywołują negatywnych emocji. Pracownicy zdają sobie sprawę, jak ważne jest, by w obszarze zwolnień nie zdarzały się nieprawidłowości, które zawsze dezorganizują i utrudniają pracę pozostałym pracownikom. Oczywiście wyjście po niezbędne zakupy czy do lekarza nie jest podstawą do zakwestionowania choroby. Rozumiemy takie sytuacje. W Pani przypadku zachęcamy też do skorzystania z oferty firmowej przychodni medycznej, zachęcamy także do kontaktu z fizjoterapeutą, który przyjmuje na terenie firmy. W kadrach i przychodni medycznej otrzyma Pani szczegółowe informacje dotyczące możliwości rehabilitacji.

Nickelodeon

Witam. Dostałam propozycje pracy w morpolu 8h i teraz pytanie moje jakie zarobki są? I na jakich działach jest praca 8h? Od 7do 15? Sądzę że od ludzi dowiem się większej prawdy

Daro
@Nickelodeon

Ja ramt pracowałem i słyszałem tylko o pracy po 11 godzin, na produkcji, magazynie itp. Dziwna oferta dla Ciebie, moze jakies sprzątanie czy coś

Nickelodeon
@Daro

Po prostu etat 8h dla matki Kobiety wychowujących dziecko mają etat matka od 7-15 i to jest normalne w każdym zakładzie t ????????

@Nickelodeon

Faktycznie mamy działy, w których pracuje się po 8h dziennie (od poniedziałku do piątku). System 8-godzinny (7-15) jest przeznaczony przede wszystkim dla rodziców, aby im umożliwić opiekę popołudniową nad dziećmi (po przedszkolu, po szkole). Pracę 8-godzinną oferujemy w etykieciarni i na plastrach. Szczegóły można sprawdzić w naszym dziale kadr i płac, dzwoniąc na numer 59 810 07 00.

Miśka

Plastry Góra 2 tys a nawet 1700 za 8 godz

Karol
@Miśka

Poza podstawową stawką wynagrodzenia obowiązują może również ewentualne świadczenia dodatkowe? Mam tu na myśli premie, bonusy bądź innego rodzaju nagrody, które sprawiłyby, że pensja stałaby się wyższa. Często zdarza się tak, że dodatki znacząco zwiększają średnią wynagrodzenia.

Miśka

Szczerze dzieje się tutaj coraz gorzej stawka wypłaty zamiast iść w górę idą w dół kierownik produkcji nie chce byśmy zarabiali brygadzisci nie robią już totalnie nic wychodzą trzy razy dziennie raz rano by dać plan drugi raz jaak jest glupkowata kontrol czystości przy każdej Lini i na koniec pracy o ile im się chce chore a najlepsze jest to że dwóch obslugantow nagle zostają liniowym a potem brygadzistami w ciągu miesiąca czy dwóch a najlepsze jest to że jeden ma wykrztalcenie gimnazjalne widać że wystarczy dobrze wlazic w tylek i donosi na innych pracuje tutaj już dość długo i szczerze za czasów wcześniejszego właściciela było sto razy lepiej pod względem finansowym i ogólnej atmosfery dlatego uciekam do milarexu gdzie ludzie naprawdę zarabiają i nikt się nie czepia ich wyplat

Alicja

@Paula czyli dojazd przez firmę zapewniany jest tylko w ściśle określonych godzinach. To pewnie cenna informacja dla osób, które takiego dojazdu by potrzebowały. Piszesz, że nie ma teraz możliwości pracy w stałych godzinach na jedną zmianę. Czy praca, którą Ci zaproponowali była dwu-, czy też trzyzmianowa? Możesz powiedzieć też na jakich stanowiskach są przyjęcia?

Paula
@Alicja

Nie wiem czy nie zapewniają dojazdu ze Słupska, ale z tego co pamiętam to chyba nie, przynajmniej z mojej miejscowości nie ma takiego dojazdu. Przyjmują albo na regularny czas pracy czyli 11 godzin albo na 8 godzin na dwie zmiany, a na jakie stanowiska to nie wiem. Podejrzewam, że na świeży, tam wiecznie kogoś potrzebują. Albo i na inne działy, nie wiem, nie zostałam o tym poinformowana. Ja przyjęłam się w Strzelinku, na 8 godzin jedna zmiana, może jakiś wielkich kokosów nie zbije ale będę mieć wolne weekendy i czas dla dziecka ;)

Asia G
@Paula

Super Dobra Praca - Godziwe zarobki. Mili Brygadziści. Dziękuje tym osobą KTÓRZY wybudowali i modernizują Morpol. Mój Brygadzista Damian jest bardzo sympatyczny. Troche nerwówki mają panie na pakowaniu. Ale kochani to jest praca. Pracuje od 8 miesiecy w Duninowie, jestem zadowolona, tu pracują ludzie z różnym wykształceniem i o różnych zawodach NA RÓŻNYCH DZIAŁACH łączy ich jedno dobro firmy i klijentów . Morpol to dobry wybór Polecam

Ola
@Paula

Jak w Strzelinku praca ? Jaka zaloga i kierownictwo ?

ustka
@Asia G

co za bzdury piszesz(usunięte przez administratora)y dlatego tak piszesz bo ciebie wkręcił na lekką prace

Elem

Może ktoś napisac na temat "kontroler towarów paczkowanych" wiem że 11h, 2na1 bądź 3na1. Chodzi mi mniej więcej czy ciężka praca i jaka stawka :)

Kobieta
@Elem

Tam do pracy chodzi się tylko w ostateczności, stawki są niskie za pracę ciężką jak dla kobiet. Praca non stop stojąca. Kobiety pracują po 11h plus dojazd, żeby zarobić 2tys. bo stawki godzinowe są niskie. Praca ciężka, w chłodzie, bo ryba jest z chłodni i mimo, że na hali jest 14stopni, ale dotykasz lodowatą rybę, która jest produktem szybko psującym się. Cieplej jest na paczkowaniu ryby, ale tam praca akordowa, musisz nadążyć żeby rybę zebrać z taśmy i poukładać na tackę. No i niestety ten charakterystyczny smród łososi konserwowanych jakimś substancjami, tłusta podłoga, na której łatwo poślizgnąć się.

1233454657-0000000

witam, mam pytanie. Czy przyjmują do pracy do sprzątania?

Łysy

Chcę iść tam do pracy na stanowisko operator Wózka Widłowego. Mam małe pytanie. Jaka jest stawka za godzinę pracy i jak godzinowo. Czy są może dwie zmiany?

Były Pracownik

Strasznie mi sie nie podobają godziny pracy od 7 do 18 zgodnie z umową mamy po 8 godzin pracy 40 godzin tygodniowo jedno z drógim się kłóci. Z tego co słyszałem od pracowników niektórzy pracują po 5 a nawet 6 dni w tygodniu od 7 do 18 a nieraz nawet i dłużej To teraz pytanie do Administracji jakim prawem Brygadziści przetrzymują nas wbrew woli do 18 skoro w umowie widnieje jasno 8 godzinn? To jedna strona medalu praca po godzinie 18... opoznione autobusy przez inne działy? Ukraina robi sobie co chce a Polacy to tylko pionki na szachownicy!!!

lol
@Były Pracownik

Widząc jak piszesz to ciesz się, że chociaż tam cię przyjęli analfabeto.

Zostaw merytoryczną opinię o Mowi Poland S.A. - Duninowo

• Jak się pracuje w Mowi Poland S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Mowi Poland S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 79.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Mowi Poland S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 52, z czego 7 to opinie pozytywne, 12 to opinie negatywne, a 33 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Mowi Poland S.A.?

Kandydaci do pracy w Mowi Poland S.A. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Mowi Poland S.A.