Mowi Poland S.A.

Opinie o Mowi Poland S.A.

Rybak

Brygadzista (usunięte przez administratora) najwięcej premii otrzymalem 150zl za ciezka prace i nie obijanie sie. Smieszne bo lizopupy dostaja po 300 do 500zl premii a maja luzna robote pogadaja i chodza co chwile jarać. Dramat ale cóż. Niedlugo sie zwalniam a pracuje 1.5 roku zaklad 2. Najwięcej zarobilem 2800 gdy bylo 3 na 1 najmniej 2300zl. Najbardziej mecza te 12h i parówy które nigdy nie mają czasu zastąpić a chodzą i rece w kieszeni. ... Jakies pytania?

MAX
@Rybak

Tu jest napisana prawda , to i tak nie miałeś źle bo ja pracuje na zakładzie nr 3 , moje zarobki to 1800 -2200 zł , co wy na to ... o premii zapomnijcie , chyba że plotkujecie i podpierniczacie ludzi .

moni

Z pracy w Morpolu byłam zadowolona, głównie z kasy, załapałam się jeszcze na norwegów i też było spoko a może nawet lepiej. na tyle ok, że po dwóch latach gdzie indziej myślę czy nie wrócić i właśnie szukam czy czegoś nie mają.

Freakshow

Ma ktoś numer do kadr na rekrutację?

Witam, Wdrożenie czego kolwiek przez IT 10 lat . . . Czy też macie takie wrażenie ? Pozdrawiam

Kontroler jakości

Rekrutacja z Panią, która jest menadżerem od jakości i Panem od HR. Grzecznie, ale pytania typowe, o doświadczenie, o plany na przyszłość, książkowo albo może bardziej według schematów, które są w internecie... Nie zachęciła mnie Pani od jakości do rozmowy, Pan z HR był bardziej sympatyczny, ale koniec końców pracy nie dostałam, bo stwierdzono u mnie brak wyraźnej chęci i związania się z firmą na dłużej, sorry, jak można być chętnym skoro ci oferują najniższą krajową, osobie po studiach przyrodniczych z tytułem mgr inż....

Gdzie siebie widzę za 5 lat, prośba o odegranie scenki, w której jakaś pani upuszcza na podłogę rybę, co rbię w takiej sytuacji . Dla mnie śmieszne, w szczególności, że na tym stanowisku oferowali mi najniższą krajową na okresie próbnym!!!!!!!! taka firma, a takie pieniądze?? Nie chciałabym pracowaać w takim miejscu i po 11 godzin, sorry,

Agnieszka

Witam, czy na stanowisko laborant/ kontroler jakości przyjmowane są osoby bez doświadczenia, od razu po studiach?

@Agnieszka

Dzień dobry, Pani Agnieszko, dużo zależy od zakresu wykonywanych obowiązków. W dziale Kontroli Jakości na początkowych stanowiskach nie jest wymagane doświadczenie a jedynie wykształcenie profilowe. Natomiast na stanowisku laboranta niezbędna jest, zdobyta na praktykach (np. letnich), wiedza, która jest weryfikowana w trakcie procesu rekrutacyjnego. Sam staż pracy nie jest wymagany. Firma ze swojej strony zapewnia instruktaż, szkolenie oraz wdrożenie stanowiskowe pracownika. W razie dodatkowych pytań zachęcamy do kontaktu mailowego na adres: rekrutacja@morpol.com (w tytule prosimy podać nazwę stanowiska).

Pracownicy
@Morpol

Kiedy podwyżki płac dla pracowników , czujemy się oszukani , na początku 2017 zapowiedziano zmianę systemu płac które miały znacząco wpłynąć na wzrost wynagrodzeń wszystkich pracowników , później Morpol odpowiada iż na wdrożenie tego potrzebuje 10lat , czy myślicie że ludzie którzy u was pracują są ułomni albo upośledzeni , żeby dać się dalej tak wprowadzać w błąd , otóż nie . Zwracam się do zarządu o wznowienie rozmów z pracownikami nt. podwyżki płacy nominalnej Pozdrawiam

Witam mam wykształcenie srednie technik mechanik ale nigdy nie pracowalem w tym zawodzie czy warto skladać podanie na mechanika bo słyszałem w radiu że są przyjęcia

@Gość

Dzień dobry, na wspomniane przez Pana stanowisko przyjmujemy osoby również bez doświadczenia lub zaraz po szkole. Firma zapewnia niezbędny instruktaż. Jeśli ma Pan dodatkowe pytania prosimy o kontakt mailowy na adres: kadry@morpol.com Zachęcamy do złożenia CV.

Zainteresowana

Planuje złożyć cv na laboranta albo kontrolera produktów pakowanych. Jak wyglada praca w tych działach ? Godziny pracy są takie same jak np w dziale filetowania ? Jak z zarobkami?

@Zainteresowana

Dzień dobry, na wymienionych stanowiskach pracy obowiązuje system 2:1, to oznacza: 2 dni pracy po 11 h i jeden dzień przerwy. Zarobki ustalane są indywidualnie. W razie dodatkowych pytań bardzo prosimy o kontakt mailowy na adres rekrutacja@morpol.com (w tytule prosimy podać nazwę stanowiska). Aplikować można także poprzez stronę internetową: Stanowisko: Laborant http://morpol.com/pracownicy/oferty-pracy?position=48 Stanowisko: Kontroler Jakości http://morpol.com/pracownicy/oferty-pracy?position=47 Zachęcamy do kontaktu i złożenia CV.

Gosc

A jak sprawdza się Pan Bartek K jako brygadzista zwiazane z jego miejscem suszi

Alicja

@ana, w takim razie powodzenia! Koniecznie podziel się z nami swoimi wrażeniami po pierwszych dniach w pracy. Chętnie poznamy Twoją opinię.

ana

Jutro ide pierwszy dzien do pracy , jeszcze nie wiem na jaki dzial trafie , troche sie stresuje przeraża mnie ta liczba godzin

gosia

Pracuje na plastrach, i ostatnio miałam na rękę 24 złh. Można więcej ale ekipę mam w porządku na tyle, że mi szkoda się przenosić na inny dział, dużo zależy od tego na jaki dział pójdziesz na początku bo się szybko przyzwyczajasz.

Andrzej1967

(usunięte przez administratora) to założył (usunięte przez administratora), norwedzy jak przejęli po nim firmę lata temu to płakali. Jak tam pracowałem za malka i 3 lata za norwegów to bez porównania. Norwedzy sypnęli kasą i się ruszyło. Pracownicy też mają lepiej. Ja im dużo szczęścia życzę bo dużo moich znajomych dalej pracuje w morpolu.

@Andrzej1967

Nie pisz za innych ! Wszystko kosztem społeczeństwa, a co w zamian? Najniższa krajowa 13 zł za godzinę ciężkiej pracy?

Nie ma co narzekać , praca jak wszędzie a ludzie są różni , ogólnie płacą w terminie i jest ok.

gość

Dajcie spokój , może i praca ok , ale ci pseudo- brygadziści i kierownicy to katastrofa i problem , debile bez wykształcenia i przede wszystkim doświadczenia ,przyjmowani „z ulicy" po znajomości , później cwaniaczą że nie wiadomo co . Do tego wredni jak nic ,dać takim władzę to jak broń palną ślepemu i psychicznemu , mają zwykłych pracowników za nic i tyle , nie ma nic gorszego ... Pozdrawiam

Morpol to najlepsze miejsce pracy w powiecie Słupskim , dowożą do pracy za darmo , wypłaty na czas , ogólnie oceniam bardzo dobrze . Pozdrawiam

gość

Od 7 do 18 , a na rękę standardowo 13 zł /h brutto , plus premia , ale wszystko zależy na jakie stanowisko się dostaniesz , duży plus że dostajesz od razu umowę o pracę na okres próbny na 3 mieś. a nie jak gdzie indziej zlecenie ... Pozdrawiam .

AnglistkA

Ile obecnie jest na rękę za Godzinę pracy i ile godzin dziennie się pracuje od której do której?

NSZZ Solidarność Region Gdański

Jest oficjalne porozumienie między grupą pracowników Morpol S.A a związkiem zawodowym Solidarność , Region Pomorski / Gdańsk .Na podstawie obowiązujących przepisów prawnych kodeksu pracy z początkiem maja 2017 w strukturach Morpol S.A zaczyna swoją działalność Związek Solidarność . Zapraszamy do współpracy wszystkich chętnych , zgłoszenia pod nr.tel. 58 301 88 54 Pozdrawiam

@NSZZ Solidarność Region Gdański

Zarząd Regionu Gdańskiego NSZZ „Solidarność” 80-855 Gdańsk, Wały Piastowskie 24 Przewodniczący; sekretariat tel 58 308 43 52 58 301 88 54

gość

Pewnie jesteś etatowym pracownikiem tego szamba. Za najniższą krajową 13 zł/godzina, to twoje dzieci będą mogły jedynie marzyć o lodach. Związek zawodowy - tak! Ty - nie!

Pracownicy Morpol S.A

W Polsce koszty życia są coraz wyższe , a nasze zarobki na poziomie 13zł/h brutto , -nawet wliczając premie , która de facto jest zmienna i nie musi być przyznana - są zdecydowanie za niskie , wręcz śmiechu warte za tą ciężką pracę po 11/12 godzin , jeśli myślicie że zastępowanie polaków -ukraińcami to jest wyjście , to powodzenia dla kretynów z zarządu którzy tak myślą ... szkoda wam kasy na podwyżki dla rodaków ,pomyślcie zanim wydacie kase na pseudo firmę -mafię opłacaną z zakładowej kasy Morpolu do sprawdzania pracownika czy jest naprawdę chory !!! Skończy się to zbiorowym pozwem do sądu i tą sprawę macie już przegraną !!!

Faciata
@Pracownicy Morpol S.A

Załóżcie własny związek zawodowy. Brońcie swoich praw!

@Faciata

Związek zawodowy w Morpolu już wkrótce , trwają intensywne prace wraz z prawnikami z Regionu i Związkiem Solidarność w tej sprawie . Pozdrawiam

Faciata

Gniewnych zapraszamy na forum gp24 Faciata jednego kandydata - chcieliśta to mata Pozdrawiamy

Dobry pomysł! Natychmiastowa rejestracja i mogą nam na wałek skoczyć. Przyjedzie ze 100 górników i będzie wielki dym, a zarząd do wymiany. Dosyć już tej katorżniczej roboty za uwłaczające psie pieniądze! Firma nastawia człowieka przeciw człowiekowi, co powoduje nieustanne konflikty i porady lekarskie. Po trzech miesiącach pracy każdy pracownik powinien przejść badania psychiatryczne i zostać skierowany do sanatorium na koszt Morpolu. Każdy kto trafił do tego polskiego obozu pracy traktowany jest jak maszyna do pracy, jak zombie. Za urlop na żądanie - potrącenie, za należny urlop - potrącenie, za przerwy na posiłki -odliczenie czasu pracy. Gdzie tu kodeks pracy! Z tymi łajzami można rozmawiać jedynie z pozycji siły. Związek zawodowy, to właśnie ta siła!

Zostaw merytoryczną opinię o Mowi Poland S.A. - Duninowo

• Jak się pracuje w Mowi Poland S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Mowi Poland S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 79.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Mowi Poland S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 52, z czego 7 to opinie pozytywne, 12 to opinie negatywne, a 33 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Mowi Poland S.A.?

Kandydaci do pracy w Mowi Poland S.A. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Mowi Poland S.A.