Opinie o Zakłady Mięsne PARMA w Łukta

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Zakłady Mięsne PARMA. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Zakłady Mięsne PARMA o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Masarnie - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zakłady Mięsne PARMA w Łukta

Administrator Nowy wpis

Zakłady Mięsne PARMA prowadzi aktualnie rekrutację i z tego co wiem, to oferują 5000 PLN i Elektryk. Czy oferowane są premie? Na jakich zasadach?

A..... Nowy wpis

Ja osobiście chwałę sobie ten zakład Pan brygadzista L...super kierownicy w porządku ,płaca dobra a najważniejsze godziny pracy od 6-24. Nie mogę złego słowa powiedzieć .

Mała Nowy wpis

Ja w firmie pracuje już rok praca jest dobra zarobki też więc co tu chcieć więcej .....ja osobiście polecam pracę w tej firmie .

Rzeźnik Nowy wpis

Znam zakład i ludzi tam pracjących. Atmosfera pracy bardzo poukładana.Chce się pracować za takie pieniądze. Pozdrawiam Pana Jurka.

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Zakłady Mięsne PARMA spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
Leszno
Stefan

Zauważyłem, że kilka lat temu bardzo dużo osób zwalniało się z pracy. Ponoć powodem takiej sytuacji była " tleniona blondyna ". Co ona takiego robiła, że aż tyle osób się zwolniło? I czy wciąż tu pracuje? Jaka teraz jest atmosfera?

zdzisiek
@Stefan

O jakiej tlenionej blondynce piszesz?

Aneta
@zdzisiek

Podejrzewam że o tej z komentarza z 2015 roku. Zamiast się pytać to cofnij się do starych komentarzy i przeczytaj sam. Myślisz, że ktoś Ci przepisze jeszcze raz to samo?

Rufi

Dobrze się pracuje , atmosfera jest ok i zarobki na przyzwoitym poziomie, polecam.

kasak

ja poszukuje pracy jako technolog żywnosci czy wiecie czy posuzkują?

kocur

Teraz ten szajs w Kauflandzie sprzedają, produkty ogólnie masakra produkują...

bebe

Ludzie odchodzą, odszedł niedawno następny pracownik a paru szuka pracy. Zanim będziecie chcieli podjąć tu pracę bo patrząc na to co się dzieje to popytajcie w hurtowniach i sklepach w okolicznych miejscowościach na temat firmy i jej produktów. W hurtowniach ich nie ma a w gss -ach szczątkowe pozycje które są zastępowane firmami konkurencyjnymi. W najbliższej okolicy już ich praktycznie nie ma a za tem próbują wozić coraz dalej i dalej. Wyciągnijcie wnioski sami. Ja nie polecam. Wielki negatyw za atmosferę i produkty które są poniżej średniej rynkowej.

olo

Ciekawe jak długo będzie ich Rosjanin sponsorował skończy się kasa i jego cierpliwość to i istnienie zakładu skończy. Anglia też nie pomoże :-)

asdf

Zgadzam sie z przedmowcami! Szef i Szefowa są warci podziwu! Mało kto zbierze się na odwage aby otworzyć zakład w tak ciężkich czasach i przy takiej konkurencji! Ludzie powinni się cieszyć ze ktos pracuje na to aby oni mieli pracę! Lecz Polska to taki kraj, w którym jest pełno zazdrości i nienawiści! Pozdrawiam z całego serca Szefa i Szefową i trzymam kciuki, że biznes będzie kwitł i ze będzie widać owoce pańskiej pracy! A zdania zawistnych ludzi nie bierzcie sobie do serca bo w ędliny Państwa firmy sa wyśmienite a ktoś jest zazdrosny o to ze w tak szybkim czasie Panska firma się tak rozwija!

Ala

Dokładnie, niezrozumiałe obelgi. Jedyne co może tłumaczyć komentarze tego typu do obelgi ludzi zawistych. Szefostwu nie mogę nic zarzucić. Pracowałam tam, firma rozwija się bardzo szybko i dobrze, produkty sa świetnej jakości, może to tak bardzo przeszkadza innym ludziom?

do Ali
@Ala

Alu widać ewidentnie że jesteś podstawioną osobą, nigdy nie pracowała żadna kobieta która by już nie pracowała. Firma zatrudnia kilkanaście osób, produkcję prowadzi niecały rok bo zaczęli przed wakacjami zeszłego roku a odeszło z firmy już prawie 10 osób czyli ponad połowa nominalnego stanu załogi. Ludzie nie wytrzymują psychicznie z tą tlenioną blondyną. Wiadomo też, że są osoby które jeszcze tam pracują a szukają pracy bo już nie wytrzymują. Więc gdzie tu sens i logika w tym co piszesz podstawiona osobo. Firma totalna porażka NIE POLECAM !!!!!!!!!!

greg

Oczom nie wierze jak bardzo ludzka zawiść nie zna granic. Ludzie, którzy ciężko pracują, dają prace i naprawdę godne wynagrodzenie, wkładają w to serce i nie tolerują po prostu nie wykonywania obowiązków należących do pracownika są tak obrazani na tego typu portalu. Hejterzy są wszędzie. Właściciele to bardzo elokwentni i rzetelni ludzie, nie wiem czemu tyle jadu wypluwanego jest na szefowa, w jak chorym kraju żyjemy. Polecam jak najbardziej prace tu, jednak wiadomo, warto się przekonać na własnej skórze, do takich plotek i zawiści to społeczeństwo innych nauczyło olewac .

ktos

Moim zdaniem firma Parma jest godna poleceni, wędliny są są świeże i smaczne polecam!

BYŁY PRACOWNIK

NIE POLECAM !!!!!!!!!!

zainteresowany

Czy ktoś może mi o tej firmie coś powiedzieć. Widziałem ogłoszenie na handlowca. Jak tu jest. Jaka jest atmosfera itd. Na rynku ich nigdzie nie widziałem a opinie są trochę kiepskie dlatego chciałbym się dowiedzieć czegoś u źródeł.

Zostaw merytoryczną opinię o Zakłady Mięsne PARMA - Łukta

• Jak się pracuje w Zakłady Mięsne PARMA?

Zobacz opinie na temat firmy Zakłady Mięsne PARMA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Zakłady Mięsne PARMA?

Zakłady Mięsne PARMA