Opinie o DSS TRANS TOMASZÓW MAZOWIECKI ZŁODZIEJ I OSZUST!! w Tomaszów Mazowiecki

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie DSS TRANS TOMASZÓW MAZOWIECKI ZŁODZIEJ I OSZUST!!. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w DSS TRANS TOMASZÓW MAZOWIECKI ZŁODZIEJ I OSZUST!! o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o DSS TRANS TOMASZÓW MAZOWIECKI ZŁODZIEJ I OSZUST!! w Tomaszów Mazowiecki

Pedro Nowy wpis

A firma w ogóle funkcjonuje, tak trudno znaleźć jakiekolwiek informacje o firmie???

Kontakt 500 467 204. Nowy wpis

Kontakt 500 467 204.

zainteresowany Nowy wpis

Podpowiedzcie czy firma w ogóle działa? Trudno znaleźć bieżące informacje

zainteresowany Nowy wpis

Witam, co dzieje się z firmą DSS TRANS TOMASZÓW MAZOWIECKI? Serio jest tak źle jak piszecie? @łukasz, piszesz, że jest ok, ale w sumie wpisy są sprzed roku. Jak jest teraz?

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie DSS TRANS TOMASZÓW MAZOWIECKI ZŁODZIEJ I OSZUST!!, to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
logo firmy Audytor w banku (tylko dla firm)
QualitySite
logo firmy Export Key Account Manager (HoReCa)
Tomaszów Mazowiecki
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Kierowca kat. C
Profesjonalny kierowca
logo firmy Hydraulik wyjazd OD ZARAZ - atrakcyjne warunki
CDMD SHL Sp. z o.o.
łukasz

Witam.Pracodawca rzetelny, kasa zawsze na czas..pracowałem tam ponad rok czasu i nigdy niemiałem nieprzyjemnosci jak kolega WALECZNY.....daje 5* pozdrawiam

WALECZNY

WITAM. PROSZĘ PAŃSTWA. PISZĘ TU PONIEWAŻ CHCĘ OSTRZEC I DLATEGO DUŻYMI LITERAMI... PROSZĘ UWAŻAĆ NA STEFAŃSKICH TO ZŁODZIEJE I OSZUŚCI!!!WYKORZYSTA LI MNIE I OSZUKALI FINANSOWO. BEZPODSTAWNIE MNIE OSKARŻYLI O KRADZIEŻ ICH NARZĘDZI, A POTEM SZYBKO WYCOFALI OSKARŻENIE NA POLICJI KIEDY POKAZAŁEM IM, ŻE MAM DOWODY PRZECIWKO NIM... MASAKRA!ON ZABLOKOWAŁ MNIE I MOJĄ ŻONĘ NA FB ALE SĄ INNE MOŻLIWOŚCI... NAWET NIE POMYŚLAŁ BYM O TYM, ŻE MOŻE BYĆ TAKIM FAŁSZYWYM CZŁOWIEKIEM. A TAK PIĘKNIE MÓWIŁ PRZED PRZYJĘCIEM DO PRACY. I ZWLEKAŁ Z PRZYJĘCIEM PONAD JEDEN MIESIĄC CO JUŻ POWINNO MI DAĆ DO MYŚLENIA. PRZYJMUJĄC SIĘ DO NICH CZYLI DSS TRANS Z TOMASZOWA MAZOWIECKIEGO DO PRACY JAKO KIEROWCA ZAWODOWY.. PROSZĘ PAŃSTWA PRZEPRACOWAŁEM U NICH 200H W CIĄGU 19 DNI. WYNAGRODZENIE MIAŁO BYĆ W PEŁNEJ KWOCIE, A NIE JEDNEJ 1/4!ZA WIELOGODZINNĄ CIĘŻKĄ PRACĘ. ZAJMOWAŁEM SIĘ TEŻ NAPRAWĄ JEGO AUTA DODAM, ŻE ZŁOMA KAZAŁ MI SPAĆ PODCZAS MROZU W AUCIE W NIE OGRZEWANEJ KABINIE!ITD ITD. DLATEGO SIĘ ZWOLNIŁEM PO MIESIĄCU OD NICH Z PRACY BOJĄC O ZDROWIE I ŻYCIE MOJE I INNYCH UŻYTKOWNIKÓW RUCHU. JEŻDŻĄC TAKIM ZŁOMEM, KTÓRE NAWET LEGALNIE NIE PRZESZŁO PRZEGLĄDU TECHNICZNEGO W TOMASZOWIE MAZOWIECKIM!WIĘC MIAŁO ZAŁATWIONY PRZEGLĄD TECHNICZNY CO UDOWODNIĘ. PRZECIEŻ TO AUTO CIĘŻAROWE WAŻY CZĘSTO PO 40 TON A ONI MAJĄ TO GDZIEŚ JAZDA Z BARDZO DUŻYMI LUZAMI W UKŁADZIE KIEROWNICZYM NIESPRAWNE HAMULCE.. ITD ITD MASAKRA ZŁODZIEJE I OSZUŚCI! PROSZĘ NA NICH UWAŻAĆ JAKO RODZINA I ZNAJOMI, BO TEŻ WAS MOGĄ OSZUKAĆ I WYKORZYSTAĆ. JA TAK TEGO NIE ZOSTAWIĘ. JUŻ WYNAJĄŁEM PRAWNIKA I POSTARAM SIĘ BY ODPOWIEDZIELI ZA TO JAKIMI SĄ OSZUSTAMI I ZŁODZIEJAMI NA CO MAM DOWODY... W POSTACI NAGRAŃ AUDIO !ZŁODZIEJE ZŁODZIEJE ZŁODZIEJE DZIĘKUJĘ ZA UWAGĘ I JESZCZE RAZ PRZESTRZEGAM.

Zostaw merytoryczną opinię o DSS TRANS TOMASZÓW MAZOWIECKI ZŁODZIEJ I OSZUST!! - Tomaszów Mazowiecki

• Jak się pracuje w DSS TRANS TOMASZÓW MAZOWIECKI ZŁODZIEJ I OSZUST!!?

Zobacz opinie na temat firmy DSS TRANS TOMASZÓW MAZOWIECKI ZŁODZIEJ I OSZUST!! tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w DSS TRANS TOMASZÓW MAZOWIECKI ZŁODZIEJ I OSZUST!!?

DSS TRANS TOMASZÓW MAZOWIECKI ZŁODZIEJ I OSZUST!!

DSS TRANS TOMASZÓW MAZOWIECKI ZŁODZIEJ I OSZUST!!