Opinie o Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo - Usługowe Polipack sp.j. Irena Więckowska I Katarzyna Kolmetz w Gościcino

Firmę Polipack założyliśmy w 1992 roku w Gościcinie. Od 20 lat specjalizujemy się w produkcji wysokiej jakości opakowań z polipropylenu, polistyrenu i polietylenu do wyrobów kosmetycznych oraz farmaceutycznych o pojemności od 5ml do 8l. W tym roku uruchomiliśmy też nową technologię przetwórstwa tworzywa PET. Nasze przedsiębiorstwo charakteryzuje się wysoką dynamiką rozwoju.

Branże: Produkcja opakowań plastikowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo - Usługowe Polipack sp.j. Irena Więckowska I Katarzyna Kolmetz w Gościcino

Złożenie wypowiedzenia to była najlepiej podjęta decyzja podczas pracy w tej firmie. Pracowałam w kilku różnych firmach, lecz w żadnej z nich nie było źle tak, jak tutaj. Urlop? Zapomnij o tym, firma rozplanuje go za Ciebie tak, że będziesz musiał dodatkowo odrabiać po godzinach lub w weekendy. Nie wynika to z braku umiejętności rozporządzenia dniami wolnymi, firma planuje wiecej wolnego niż posiadasz.. Szacunek do drugiej osoby jest niezbyt często spotykany, prędzej spotkasz się z nieprawdziwymi plotkami na swój temat, które nawet dochodzą do Ciebie po zwolnieniu od osób postronnych nie mających wcale związku z firmą. Atmosfera nie jest zbyt przyjemna. Wiem, że sami tworzymy atmosferę w pracy, więc niech nikt nie próbuje mnie uświadamiać, ale(usunięte przez administratora) miodu nie zrobisz. Mam wrażenie, że niektóre zatrudnione osoby na dane stanowisko nie mają pojęcia, na czym ma polegać ich praca. Więc jeśli chcesz się tutaj zatrudnić - zastanów się jeszcze dwa razy czy aby na pewno wytrzymasz psychicznie atmosferę która tutaj panuje, zniszczyła ona niejednego twardego pracownika..

Arkadiusz.Skoczke@o2.pl

Firma chwali się tym ze zatrudnia ludzi na stałe, brak zamówień ludzie zostali pozwalniani gdzie teraz nagle firma poszukuje do pracy, ale cóż oszczędności najlepiej szukać w ludziach. Prawda taka ze jak nie podlizujesz się lidera i kierownika masz najgorzej. Nie doceniają pracowników którzy starają się i sumiennie wykonują powierzone zadania. Współczuje ludzia pracującym tam i przyszłym co będą tam pracować. A oprócz tego firma zarządza 3/4 twoim własnym urlopem. Zastanowiłabym się dwa razy za nim ktos złoży tam swoje CV. Pracownik

Justyna Nowy wpis

dzień dobry, chłopak interesuje się pracą jako ustawiacz maszyn. posiada już doświadczenie z innego zakładu. Piszą, że to nabory ze względu na rozwój. możecie więc opisać atmosferę na samym dziale i to czy jest dużo roboty?

Były Pracownik Nowy wpis

Złożenie wypowiedzenia było najlepszą decyzją w życiu. Pracownika produkcji w tej firmie wgl nie traktuje się z szacunkiem. Ciągły brak rąk do pracy, a co za tym idzie - dostajesz 4 a nawet czasem 5 maszyn i radź sobie. Cały Twój urlop planuje Ci firma. Np jeśli w środę wypada święto to w resztę dni trzeba wypisać urlop. Nie polecam pracy tam nawet największemu wrogowi. Zastanów się trzy razy zanim złożysz tam swoje CV.

Pytaniex

Pytanie/a Czy jest przerwa w trakcie pracy, ile trwa? Czy weekendy są wolne? Czy są nadgodziny? Czy nadal są organizowane integracje, o których mowa w starszych postach? Czy da się zarobić więcej niż najniższa na produkcji lub magazynie?

Momo Nowy wpis
@Pytaniex

Firma ma najlepszy socjal jaki moze byc wycieczki, kolonie dla dzieci, zajęcia dla dzieci, dni pizzy, poczęstunek w pracy kręgle imprezy integracyjne w karnawale nigdzie tak nie miałam jak tutaj . Mi pasuje ze długie weekndy mam wolne majowki, miedzy świętami bynajmniej nie musze siedzieć w wigilię w pracy jak nie którzy a co do reszty urlopu idzie sie dogadać. Pomimo ze czasem jest ciężko to uważam ze na dzisiejsze realia panujące wsrod pracodawców uwazam ze jest dobrze

@Momo

Witam ,w te wymienione dni, które zostały podkreślone jako wolne to cala firma jest zamknięta? zastanawiam się co w przypadku gdyby ktoś chciał wyrobić sobie nadgodziny, miałby na to szanse?

Zapytanie o średni wiek pracowników mnie zaciekawiło. Myślicie, że to zależne będzie od działu? W biurze na przykład jak to się rozkłada? Ze strony firmowej wiem, że pracują osoby od 20 do 66 roku życia z czego 60% to kobiety. Ale jak wcześniej wspomniałam interesuje mnie konkret odnośnie biura, opowiecie o pracy w nim?

Firma Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo - Usługowe Polipack sp.j. Irena Więckowska I Katarzyna Kolmetz szukała nowego pracownika na stanowisko Export specialist. Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej? Po jakim czasie dostałeś odpowiedź zwrotną?
logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.
Leszno
Velvet

Dzień dobry, czy istnieje coś takiego jak autokar pracowniczy? Z Wejherowa np? Czy macie premie? Jaki jest średni wiek pracowników? Pozdrawiam i liczę na odpowiedź :)

Z jakich powodów pracownicy kończą współpracę z Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo - Usługowe Polipack sp.j. Irena Więckowska I Katarzyna Kolmetz? Czy sami rezygnują ze współpracy, czy są zwalniani?

A pierwsza część zapytania? Także zdaje się być istotna. Co należy do najczęstszych powodów? I czy bywa tak ze trudno o to by pracodawca sam zrezygnował z pracownika?

Arkadiusz.Skoczke@o2.pl

Słuchajcie jak to jest z tymi urlopami chociażby? faktycznie do dziś ciężko jest samemu go sobie rozplanować? W ogóle mówią to teraz na rozmowie już na starcie? Czego jeszcze o warunkach można się dowiedzieć? jak tak patrzę po opisach z ostatnich komentarzy to zastanawia mnie bieżący poziom rotacji, opiszecie go? I czy w ogóle są tu osoby, które mimo wszystko pracują dłużej?

Zzz

Nic się nie zmieniło co do urlopów. Nikt tobie nie powie, że sami urlop tobie zaplanują bo teoretycznie nie mogą. Rotacja na produkcji jest naprawdę spora. Naprawdę szkoda czasu i nerwów.

@Zzz

Nawet na tymczasowy postój nie ma sensu według Ciebie na te produkcje iść? Tutaj i tak z niej nie ma gdzie awansować? to po ile średnio ludzie się zatrudniają?

A co w takim razie należy teraz do tych bieżących oczekiwań firmy? objaśnisz w szczegółach? Zaskakujące jest to, że oceniasz prace raczej źle a jesteś tu od czterech lat. co potem? Masz szanse żeby wyżej się wspiąć i dlatego? Jakie są awanse?

Miał ktoś ostatnio zwrotkę z rozmowy? Widzę, że ktoś pytał o terminy po lecz bez odzewu. A nie dają przypadkiem znać od razu po zakończeniu? Lubię mieć jasność a mnie i tak o prace na produkcji chodzi, jest oferta w zakładce z karierą. Co na takiej rozmowie u mnie w ogóle sprawdza? I jakie są szanse na jakieś awanse i rozwój?

Anna 85-anna

Jak długo czeka się na odpowiedź czy cie zatrudnia ????

jaka jest perspektywa zarobkowa w aktualnym okresie? opisana została atmosfera a jeden Pan na forum sugerował firmowy rozwój. prócz tego ograniczenia urlopowego jest jeszcze jakieś inne do przytoczenia czy to raczej już wszystko?

Ile jest zmian w Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo - Usługowe Polipack sp.j. Irena Więckowska I Katarzyna Kolmetz?

Kacper

Witam serdecznie .Chciał bym aplikować na stanowisko magazyniera ,mam kilku letnie doświaczenie w pracy na magazynie ,kurs na wózek widłowy.Proszę o informacje na jakie wynagrodzenie mogę liczyć w firmie Polipach i czy jest możliwość nadgodzin.

Magdalena
@Kacper

Może napisz do nich maila bezpośrednio? Myślę, że tak dostaniesz najszybciej odpowiedź.

3 i grafik lubi się zmieniać

Al Bundy

Bardzo łatwo się krytykuje, piętnuje to co złe, poucza co mogło by być lepiej. Pewnie że zdarzają się potknięcia, trudniejsze momenty, ale obiektywnie mówiąc firma Polipack jest wzorem do naśladowania a działania właściciela powinny być drogowskazem dla innych przedsiębiorców, którzy chcą robić biznes w naszej Polskiej rzeczywistość. Trzeba być wyjątkowym ignorantem aby tego nie widzieć. Rozumiem, że wyrażona opinia, jest napisana pod wpływem emocji, lub co gorsza wynika z bardzo wąskiego patrzenia na świat. Proponuje więcej od siebie wymagać czytać książki, przestać słuchać disco polo, pracować nad sobą, poznawać świat i ludzi, uprawiać sport, a nie ciągle biadolić jak jest źle i czemu mam tak mało, przecież należy mi się więcej i więcej i więcej .......

Nie wiem
@Al Bundy

@Al Bundy To znaczy,że łamanie praw pracowniczych jest czymś godnym do naśladowania? Jakim cudem czytanie książek czy gust muzyczny ma zmienić moje podejście do pracy w której nie obowiązuje kodeks pracy? Na prawdę nie wiem co autor tej wypowiedzi miał na myśli.

@Nie wiem

Skąd o stwierdzenie o łamaniu KP? A przynajmniej chciałabym dopytać czy to miałoby być aktualne? Widziałam sporo nowych opinii tutaj i nie wynika z nich, żeby miało coś niepokojącego się w firmie dziać. Praca aktualnie jak tu jest zorganizowana?

Jacek

Witam serdecznie ,proszę o informację na jakie zarobki może liczyć magazynier z doświadczeniem .

@Jacek

czy długość doświadczenia nie jest u znacząca? będzie rozbieżność między rokiem a np., pięcioma latami? tutaj jakieś dodatkowe uprawnienia są potrzebne?

Jacek
@Olga

Olga bardzo dziękuje za odpowiedź .Trochę jest dla mnie nie zrozumiała.Moje pytanie brzmi na jakie wynagrodzenie może liczyć na początek pracy w Polipacku magazynier z doświadczeniem okolo 10 letnim w pracy na magazynach z uprawnieniami Udt na wózki widłowe.Wiem że na ta chwilę nie szukają na magazyn ale firma się rozbudowuje i ma bardzo dobre opinie więc jeśli zarobek by był godny to na pewno warto by było spróbować tam podjąć praca . Proszę o jakiekolwiek informacje .Z góry dziękuje .

Ktoś

Musisz zostawać po godzinach jak się nie wyrobisz z robotą nawet jeśli coś się wydarzyło nie z Twojej winy i nie wolno dyskutować. Oczywiście to ile zostajesz to zależy co się wydarzyło i to już nie jest liczone jako czas pracy. Ciągle straszą i terroryzują. Zakaz telefonów i jakichkolwiek rozmów z kimkolwiek. Jak chcesz siku to trzeba to zaplanować odpowiednio wcześnie bo z produkcji nie możesz zejść jak masz potrzebę. Dramat jeśli chodzi o wdrożenie nowych pracowników z powodu p. M.Z. widać jak się cieszy kiedy ktoś nie daje rady i płacze. Urlop planują sami, a resztę wolnego jaką każą ci wziąć to musisz wypisać bezpłatny. Ubustwiają osoby, które kablują tak więc jedno drugie podp...ala. Premie jak są przyznawane to tylko wg szefowej znanym kryteriom i nie wolno pytać bo może ktoś chciałby postarać się o premię, ale nie ma opcji, że ktoś ci coś powie. Wydaje mi się,że są przyznawane wg kryteriów "lubię -nie lubię". Socjalu świątecznego nie uraczysz. No chyba,że jesteś lizusem i chodzisz na kijki nording walking. Jedyne na plus to pensja, ale musisz się liczyć z tym, że będziesz musiał chodzić na zebrania w czasie wolnym i w sumie jakby to przeliczyć to w sumie pensja wcale nie jest jakaś powalająca. Słowo "szacunek" nie jest dla nikogo zrozumiałe w tej firmie. Oferują katering pracownikom, a i tak większość nosi swoje jedzenie bo to co serwują ocieka tłuszczem i majonezem. Niby fajnie, ale co z tego jak niewiele osób korzysta. Współczuję nowej właścicielce przejmować taki (usunięte przez administratora) Nie polecam.

Xxx
@Ktoś

Nie postarałeś/aś się pisząc tą opinię. Po pierwsze catering to jest poczęstunek a nie żeby się nażreć, po drugie nikt nie broni iść Ci do kibla-bzdura, po trzecie nie ma nakazu chodzenia na zebrania po czwarte (usunięte przez administratora) to się zapisz na kijki, po piąte planuj urlop tak, żebyś nie musiał/ła wypisywać bezpłatnego urlopu na koniec roku, po szóste pracuj uczciwie a nie będziesz zostawać po godzinach po siódme, jeżeli dzieje Ci się krzywda zwolni się-proste.

@Xxx

Również podpisuję się pod komentarzem @Xxx - zwolnij się - proste. Skoro atmosfera jest taka zła może postaraj się i będzie lepsza :)

Obrażona
@Ktoś

Nie zgadzam się z tym co napisałaś/eś. Po godzinach, to nikt nie zostaje. Niejednokrotnie szefowa mówiła, że przebieranie/sortowanie ma się odbywać po pracy, ale jakoś nikt tego nie robi, a ona też nie wyciąga konsekwencji. A może w końcu powinna. Kto straszy i terroryzuje? I czym? Telefony – to jest praca na produkcji, a nie w ORANGE czy w „panienkach na telefon”. Musisz zadzwonić, to zrób to w przerwie, a jeżeli czekasz na info, np. od lekarza, to zgłoś kierownikowi i działaj na legalu. Byłaś/eś szkolona/y przez p. MZ? Jeżeli nie, a koleżanka opowiadała, to podziel to przez dwa. Opowieści z drugiej ręki są często przekoloryzowane. Urlop – wiele jest firm, które mają z góry narzucony letni urlop. Bezpłatny biorą ci, co nie potrafią zagospodarować reszty. Premia jest uznaniowa – pracuj uczciwie, a na pewno ją dostaniesz. Nordic walking – super, że ludzie mają pasje! Ty jej nie masz? To przykre. Zacznij coś robić, to nie będziesz miała/miał czasu na wypisywanie głupot. Catering, to forma poczęstunku. Możesz skorzystać, albo nie. Jakoś tym co zjadają po trzy bułki ociekający majonez nie przeszkadza. A ja polecam – praca jest fajna i większość ludzi też. Wszędzie się trafiają narzekający. A jak się nie podoba, to przecież czasy nakazu pracy dawno się skończyły. Można założyć własną firmę i zacząć zatrudniać ludzi, którzy zawsze będą zadowoleni ze swojego pracodawcy.

Witam. Nie jest tak kolorowo. Prawo pracy, jeżeli chodzi o urlop łamane na porządku dziennym. W grudniu niektóre osoby mają rozplanowane przez firmę ponad 20 dni. Resztę trzeba odrabiać. Premia to jak szefowej czapka stoi. Atmosfera mega słaba. Szefowej się nie sprzeciwia (taka polityka). Zarobki w miarę, ale cała reszta nie jest tego warta.

Podpisuję się pod komentarzem Xxx. Zwolnij się - proste. Pamiętaj, że sam/sama tworzysz atmosferę.

Olga

czy ktoś ma może jakąś opinię na temat praktyk? widzę ofertą na stronie zapraszają do praktyki studenckiej oraz zawodowej i się zastanawiam, bo za dużo szczegółów nie ma odnośnie tego. Ktoś przybliży temat? można na koniec liczyć na zatrudnienie?

Xxxx

Witam czy w firmie polipack można dogadać się co do godzin pracujących, ze względu na odbiór dzieci z przedszkola?

Ile trwa proces rekrutacyjny od wysłania CV do decyzji?? Mniej więcej oczywiście

XYZ

Wszystko super ale. Coraz więcej dziwnych procedur (czyli więcej obowiązków)za te same pieniądze. Przyjmują ludzi do zakładu w Kościerzynie nie informując wcześniej, że zakład się zamyka za rok. Jest to nie odpowiedzialne podejście bo poprostu ktoś mógł uważać iż sobie polepszamy rzucając dotychczasowe zajęcie. Praca na hali w trybie trzyzmianowym. Kadrowa twierdzi, że to praca przy komputerze i zaklejanie kartonów. (usunięte przez administratora), szkoda czasu.

@XYZ

Aha... Tzn., no rozumiem jakby co jakiś czas się podeszło na halę w czymś pomóc ale Ty poważnie opisujesz to w formie etatu? To ja ciekawa jestem jakie obowiązki są wpisane w umowę, skoro piszesz o pracy przy komputerze?

Zostaw merytoryczną opinię o Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo - Usługowe Polipack sp.j. Irena Więckowska I Katarzyna Kolmetz - Gościcino

• Jak się pracuje w Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo - Usługowe Polipack sp.j. Irena Więckowska I Katarzyna Kolmetz?

Zobacz opinie na temat firmy Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo - Usługowe Polipack sp.j. Irena Więckowska I Katarzyna Kolmetz tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo - Usługowe Polipack sp.j. Irena Więckowska I Katarzyna Kolmetz?

3.5/5 Na podstawie 44 ocen.
  • Handlowa 21
    84-241 Gościcino