Opinie o Językowa24 w Ostrów Wielkopolski

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Językowa24. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Językowa24 na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Językowa24 w Ostrów Wielkopolski

Igor Nowy wpis

A co z narzędziami pracy jakie zapewnia Firma? Macie laptopy pracownicze?

Kolejna oszukana Nowy wpis

Uwaga Magdalena K. (usunięte przez administratora) mnie na Allegro i serwis zwrócił pieniądze. Ma nowe konto tym razem o nazwie rockgirl. Adres w Toruniu

Aneta Nowy wpis

Chciałabym zwrócić uwagę Wszystkich użytkowników forum GoWork udzielających się na wątku poświęconym pracy w Językowa24, iż od niedawna oskarżenia pracowników bądź pracodawców będą weryfikowane pod względem ich prawdziwości. Miejcie to na uwadze w momencie gdy dodajecie swoje komentarze zawierające mocne zarzuty wobec drugiej strony.

Oszukany Nowy wpis

UWAGA, OSZUKANI! Magdalena K mieszka na ulicy Wybickiego 95/5 w Toruniu i to tam ukrywa się przed organami ścigania. Miłej wendetty

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w Językowa24 się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Praca w DE, Lakiernik przemysłowy, 14e na rękę
DWL Job Sp. z o.o.
logo firmy Koordynator Floty Samochodowej
Adams Group
Aneta

@OszukanaKropeczka, czy to oznacza, że firma Językowa24 nadal działa na rynku i prowadzi sprzedaż? Co miałaś na myśli, pisząc, że firma została ponownie wznowiona w 2017 r.? Czy wcześniej była zawieszona lub w likwidacji? Czy są podejmowane jakieś poważniejsze kroki wobec tej firmy? Wasze informacje są niepokojące, ale jeżeli to prawda, to mogą one ustrzec inne osoby.

Aneta

Wasze opinie na temat firmy Językowa24 są bardzo niepokojące. Czy jesteście pewni, że ta firma oszukuje ludzi? Czy ktoś zna aktualną sytuację tej firmy lub może napisać o niej coś więcej? Jak wygląda aktualny status firmy, czy ta firma ogłosiła upadłość czy jest w fazie likwidacji?

OszukanaKropeczka
@Aneta

Tak, oszukuje, sprawe swoja zglosilam na policje. Firma zostala ponownie wznowiona w 2017. Podejrzewam, ze za zle opinie albo za postepowanie karne wytoczone tej Pani. Mam nadzieje, ze uda zamknac sie ta dzialalosc na dobre.

OszukanaKropeczka

Przestroga dla wszystkich osób które mają zamiar dokonać zakupów w jezykowa24. Od stycznia nie otrzymałam swojego zamówienia. Pani M.K. albo nie odpowiadała na maile, albo tłumaczyła się, że nie może oddać pieniędzy.... Obecnie sprawa zgłoszona na policję. Mam nadzieję, że w końcu uda zamknąć się ten szemrany biznes za cyberprzestępczość. Nie polecam.

Ces16

W grudniu 2017 złożyłem i opłaciłem zamówienie na książki w www.językowa24.pl Do dzisiaj nie zostalo ono zrealizowane. Brak kontaktu: telefon nieczynny, na maile nie odpowiadają. Z komentarzy na tej stronie (szkoda, że nie przeczytałem ich przed złożeniem zamówienia), osoba prowadząca tę księgarnię to weteran cyberprzestępczości, który od lat pozostaje bezkarny. Jak to możliwe, skoro istnieje specjalny Wydział Policji do walki z cyberprzestępczością? http://www.policja.waw.pl/pl/stoleczna-policja/wydzialy-ksp/wydzial-do-walki-z-cybe/31385,Wydzial-do-walki-z-Cyberprzestepczoscia.html Postaram się u nich zasięgnąć informacji.

Eva

2 października złożyłam zamówienia na kwotę 377,00 zł. Do dnia dzisiejszego tj. 29 listopad nie otrzymałam ani przesyłki ani nie zostały zwrócone środki pieniężne za niezrealizowane zamówienie. Pani Magdalena po raz kolejny obiecała, że przesyłka dojdzie, że już wysłana itd. Zdecydowanie nie polecam. Ja już mam przygotowane dokumenty ażeby złożyć zawiadomienie do prokuratury. Czekam jeszcze do jutra.

Eva
@Eva

W końcu po wysłaniu kilkunastu maili paczka dotarła. Oczywiście z zamówionych pięciu pozycji, nie ma dwóch. Pieniądze za niezrealizowane w całości zamówienie jeszcze nie zostały zwrócone.

Luc
@Eva

Dzień dobry, czy zgosila Pani sprawę do prokuratury? Również wybieram się tam w związku z działalnością Ksiegarniajezykowa24.pl. Sytuacja taka sama - brak kontaktu, brak zwrotu pieniędzy. Zwykłe złodziejstwo.

Klient

Na Owsianej to jest urząd pocztowy, w którym korzysta ze skrzynki pocztowej.

Edyta z Zielonej Góry

Rozumiem.Dziękuję za informację.

Klient

Uważajcie, bo właścicielka księgarni jezykowa24.pl zaczyna kolejną działalność na stronie ejezykowa.pl Jest to ta sama księgarnia, która widniała wcześniej w Internecie jako eurotalk.com.pl Właścicielka firmy Magdalena Kozyra to naciągaczka i oszustka. Poczytajcie o jej sklepach internetowych (jezykowa24.pl, legsbook.pl, blackgirl.pl ) na http://m.opineo.pl/opinie/jezykowa24-pl lub na innych stronach.

K

Zwykli oszuści!!! Aktualnie walczę o zwrot środków za towar, którego nigdy nie otrzymałam!!! Jak ta kobieta jeszcze prowadzi biznesy w ogóle???

D.
@K

No właśnie, oszukuje ludzi od lat, a wciąż jest bezkarna. Dlaczego nic z tym nie można zrobić?

kiki

dzięki za ostrzeżenie; chciałem kupić kusr językowy, ale pani nie umiała odpowiedzieć na bardzo konkretne pytanie; wysłałem e-maila w formacie *docx, ale okazało się że ma stary program Word 1997... *doc; telefonu nie znajdziesz, a odpowiedzi są dziwne...

AG

M. Kozyra to to oszustka. Wyznacza długie terminy realizacji, żeby zbyt szybko nie reagowano. Zamówiłam program w lipcu tego roku . Do tej pory nie widać programu, a tym bardziej faktury. Sprawę kieruję do organów ścigania - skarbowego i policji. Jeśli ktoś chce się przyłączyć, żeby wyeliminować "małą szkodliwość" - kontakt ag500027200@wp.pl.

Kati
@AG

Witam. Ja się chętnie przyłączę jeśli sprawa nadal aktualna. Nienawidzę oszustów, a ta kobieta nim właśnie jest. Takie procedery trzeba dusić w zarodku i tępić jak to tylko możliwe.

Chudi
@Kati

Czy rozwiązała Pani problem z tą oszustką? Bo ja aktualnie taki mam..

Oszukany
@Chudi

Poszukaj wszystkich możliwych informacji na temat właścicielki w internecie. Zbierz wszystkie możliwe adresy, strony internetowe -jezykowa24.pl, blackgirl.pl, legsbook.pl, eurotalk.com.pl, wydrukuj korespondencję mailową i idź na policję, zgłoś kradzież. Z reguły osoby, które to robią, odzyskują pieniądze. Właścicielka po kontakcie policji najczęściej oddaje pieniądze. Szuka jej policja w całym kraju. Poszukaj w internecie ile osób już oszukała. Powodzenia.

Anna K.

Odradzam jakiekolwiek interesy z Panią Magdaleną Kozyrą - księgarnia Językowa 24.pl. Kupiłam tam 2 słowniki, których nigdzie indziej nie było, za sumę ponad 300 zł. Faktury za produkty nie otrzymałam. Zamiast zamówionego słownika angielskiego, otrzymałam 2 inne słowniki, których nie zamawiałam. Słownik niemiecki otrzymałam natomiast w podartym, zniszczonym opakowaniu. Pani ma 3 różne adresy - dodzwoniłam się do niej z trudem, na telefon napisany na paczce, napisałam też e- mail. Wyraziłam opinię negatywną - zobaczymy, jakie będą efekty.

agathhonor@gmail.com

ja jak na razie czekam 1 miesiąc. co prawda czas realizacji kursu szwedzkiego to ok.25 dni. więc jeśli dobrze pójdzie, za kolejny miesiąc może się doczekam.

Sol

Ja też kupiłam pewną rzecz w sklepie blackgirl i czekam ponad miesiąc na towar.To jakaś porażka.Nigdy więcej tam nic nie zamòwie.Szczerze odradzam.

asia_j12

do detektyw - kiepskim jest Pan detektywem, skoro podaje NIEPRAWDZIWE informacje. Pod adresem w Lesznie, na Jeziorkowskiej jest mieszkanie prywatne!!! Pani Kozyra celowo podaje ten adres, żeby utrudnić oszukanym przez siebie osobom dochodzenie sprawiedliwości. Firma ZAREJESTROWANA jest w Ostrowie Wielkopolskim, ul WOLNOŚCI 50/17. Proszę sprawdzić w CEIDG: https://prod.ceidg.gov.pl/CEIDG/ceidg.public.ui/SearchDetails.aspx?Id=199e7e7e-01a6-4442-85f2-4023f0239fab

detektyw

UWAGA!!!!! właścicielką sklepu jest Magdalena Kozyra telefon: 607 127 958, 724 442 744 firma zarejstrowana w mieszkaniu adres: ul. B.Jeziorkowskiej 2b/7 64-100 Leszno NIP: 6222523026 prócz księgarni ma kilka firm zarejestrowanych na siebie np: Blackgirl.pl równiez na facebooku ślijcie wiadomości i dawajcie opinie na jej profilu 1. Zgłaszam sprawę na policję jeśli wszyscy to zrobimy będzie o jednego oszusta mniej w tym kraju, w GRUPIE SIŁA!!!! 2. Mnie oszukała na 170 zł

Magda
@detektyw

WYŁUDZACZE !!! Ja czekam od 5.12.16 i nadal NIC ( żądalam już kilkukrotnie podania terminu wysyłki, nr listu przewozowego, a później już zwrotu wpłaconej kwoty), puściłam także dzisiaj negatywną opinię opisując całą zaistniałą sytuację (wyłudzono odemnie 158 pln), ale nie popuszczę i zgłoszę ten proceder dalej ponieważ nie toleruję takich złodzieji!

Kati
@Magda

Witam. ja również zostałam oszukana przez Panią Kozyrę. Kupiłam u niej książkę, której nie otrzymałam. Nie odpowiada na maile, ignoruje telefony. Zgłaszam sprawę do kontroli skarbowej.

Kupujący

Uważajcie na tę "księgarnię" internetową. To oszuści !!! Sprzedają ksiązki ale tak naprawdę wyłudzają jedynie pieniądze bo ani ksiązek nie ma ani kontaktu. Oczywiście czują się bezkarni bo szkodliwość małego czynu nie zobowiązuje policji do "pościgu" za takimi przestępcami. NIE KUPUJCIE W TEJ "KSIĘGARNI" tylko stracicie pieniądze i czas oraz nerwy . Tu negatywne opinie http://www.opineo.pl/opinie/jezykowa24-pl#opinie PS Księgarnia ta próbuje sprzedawać na innych stronach szczególnie kursy EURO TALK , których nie ma.

Zostaw merytoryczną opinię o Językowa24 - Ostrów Wielkopolski

Językowa24