Opinie o Sklep Maćko w Ostrów Wielkopolski

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Sklep Maćko. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Sklep Maćko o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Sklep Maćko w Ostrów Wielkopolski

Kasia Nowy wpis

Ile teraz się zarabia na start na rękę w Maćko ?

Ania Nowy wpis

Ile zarabia tutaj sprzedawca? I jaka umowa?

Xxx Nowy wpis
@Ania

Umowa o pracę. Zarobki ok 2100 na rękę.

Pola Nowy wpis

Mam nadzieję, że dobrze wam sie pracuje. Cisza na forum!!

Klient

A tak (usunięte przez administratora) kierowniczki jak na gorzycach to nie ma nigdzie!!!podziwiam dziewczyny jak tam wytrzymują. ..

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Sklep Maćko. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Praca w DE, Lakiernik przemysłowy, 14e na rękę
DWL Job Sp. z o.o.
logo firmy Koordynator Floty Samochodowej
Adams Group
Julia

@klient, Twoja opinia wygląda na opinię wyrażoną przez konsumenta, z drugiej strony poruszasz tematy, o których nawet stały bywalec sklepu nie powinien wiedzieć. Czy czasem nie jesteś aktualnym lub byłym pracownikiem Sklepu Maćko? Może chciałbyś napisać wprost o wadach i zaletach pracy w tym miejscu. Może inni pracownicy będą innego zdania?

klient
@Julia

Byłem klientem Maćko, nie jestem pracownikiem ani nim nie byłem. Wyraziłem swoją opinię z obserwacji i doświadczenia. Jeśli ci chodzi o mięso to powiem wprost nie jednokrotnie kupiłem tam śmierdzące mięso, a mielone trafiło mi się z czosnkiem, wędliny mają zdrapane daty bo jak stoję przy ladzie to widzę. Więc nie wiem o co ci chodzi.

Mikołaj
@klient

Czy od twojej ostatniej negatywnej opinii nadal odwiedzasz sklep Maćko? Czy asortyment mięsny uległ poprawie? Opinie klientów są istotne i pozwalają również lepiej poznać firmę, pomimo tego, że forum GoWork.pl jest w pierwszej kolejności forum o rynku pracy.

klient

w sklepach Maćko sprzedaje się kilkudniowe śmierdzące mięso nie wspomnę że jak się nie sprzeda to jest mielone z przyprawami. W ladzie z wędlinami spleśniała kiełbasa, wędliny sprzedawane po terminie ze zdrapanymi datami. Szef wydziera się na pracowników że na całym sklepie słychać, chodząc tam na zakupy czułem się niezręcznie. Wielka pani menadżer świeci tyłkiem przed dostawcami a nie umie dodać 2+2 już wiem jak niektóre panie sięgają po awans. Ale mniejsza o to ogólnie sklepy Maćko to jeden wielki (usunięte przez administratora) miałem okazję być we wszystkich sklepach i się przekonać nie dość że ceny się nie zgadzają to jeszcze z łaską się jest obsłużonym.

MaćkoZBOGDAŃCA

Witam, w Sieroszewicach w sklepie przy dziale mięsnym z łaska trzeba czekać aż ktoś Cię obsłuży po czym nie obsłużony dwukrotnie wyszłem z tego Sklepu. Nikomu nie polecam tego sklepu

Klient

Dziś w Gorzycach Wielkich zakupiłem płat sledziowy smażony w słoiku cena 10.99 taka była cena przy produkcie kod kreskowy tez się zgadzał z ceną niestety przy kasie okazało się ze cena jest 11.99 wiec powiedziałem ze tam jest inna cena wiec pani zabrała ten słoik i poszła do półki z tym towarem i stwierdziła że faktycznie jest różnica w cenie ale nie może sprzedać w cenie niższej i odłożyła go na półkę wiec zabrałem ten słoik porobilem zdjęcia wziąłem paragon i zglosze to odpowiednim instytucja To nie pierwszy taki przypadek w tym sklepie kto się spotkał tez z takim przypadkiem to niech opisze Dość robienia z klientów w bombuko

Klientka

Personel słabo wykwalifikowany nie zna słowa.... tara .... Gdzie w pracy o takiej branży to podstawa.

Hot-Dogi są ze starej parówki,za 3,99 i nie tylko

....

nie polecam nikomu współpracy z właścicielem sklepu , wykorzystuje ludzi, twierdzi ze nic nie robią chociaż ludzie zapieprzą jak mrówki . do tego jeden wielki bród jest w tym sklepie.

jan kowalski

To co wyprawia właściciel jest niepojęte.Wykorzystuje pracowników na maksa.Tam powinna być kontrola z PIP,SANEPIDU i US o ZUSIE nawet nie wspomnę

kierowniczka
@jan kowalski

Czy można wiedzieć w jaki sposób wykorzystuje. Ja pracowałam przez trzy lata i gdyby nie decyzja o wyjeździe do męża bardzo chętnie nadal bym pracowała. Wypłata była zawsze na czas, a to że właściciel był wymagający i starał się o jak najlepszy standart obsługi to nic złego bo dzięki temu miałam wyższą pensję. Bardzo polecam tę pracę i życzę powodzenia właścicielowi.

Zostaw merytoryczną opinię o Sklep Maćko - Ostrów Wielkopolski

Sklep Maćko