Opinie o Polimex Sp. z o.o. sp.k. w Łódź

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Polimex Sp. z o.o. sp.k.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Polimex Sp. z o.o. sp.k. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja przędzy z wełny, bawełny i włókien chemicznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Polimex Sp. z o.o. sp.k. w Łódź

Zakupowiec Nowy wpis

W Polimex spędziłem prawie 2 lata, na górze w Dziale Zakupów. Atmosfera w firmie, szczególnie w dziale, w którym pracowałem bardzo pozytywna. Kierownicy pomocni, zaangażowani, obiektywni - współpracownicy zarówno z Działu Zakupów jak i Działu Sprzedaży podobnie - pomagają przy wdrożeniu i późniejszej pracy. Współpraca z Księgowością czy P.Lidią - klasa. Pracownicy z Hali, Wysyłki czy Magazynu - można się spokojnie dogadać, jeżeli są tylko ku temu chęci. Z P.Prezesem wielu okazji do rozmów nie miałem lecz zawsze były konkretne, rzeczowe i z szacunkiem. Wypłata zawsze na czas, w całości na umowie, bez potrąceń. Urlop pełny, nigdy nie doświadczyłem odmowy. Jest gdzie zaparkować, zjeść, zaplecze ładne, nowe, biura czyste, jest klimatyzacja. Nie zostałem zwolniony, odszedłem z powodów rodzinnych. Czy bym wrócił? Pewnie tak, gdybym nie zmienił branży i charakteru pracy. Dobrze wspominam ten czas, przede wszystkim współpracowników, którzy są ZESPOŁEM a nie jednostkami, które patrzą jak Ci zaszkodzić na boku. Zdrówka dla wszystkich :)

Iza Nowy wpis
@Zakupowiec

Dobrze się czyta takie wyczerpujące komentarze. Chciałabym dopytać o wynagrodzenie. Piszesz że w terminie - to mnie cieszy. A można dobrze zarobić? Jest konkurencyjne?

Zakupowiec Nowy wpis
@Iza

Według mnie jest podobnie jak w 'zakupach' w innych firmach w Łodzi (przewinąłem się przez 3). Narzekanie na zarobki jest dziwnym zjawiskiem - przecież to my godzimy się na nie przy podpisaniu umowy :) Myślę, że dużo zależy od Twojego doświadczenia, wrażenia z rozmowy kwalifikacyjnej i przede wszystkim Twoich oczekiwań finansowych przedstawionych w rozmowie 'wstępnej' telefonicznej i potem w firmie z kadrą.

Ryszard

Czas pandemii nie jest odpowiedni na wyjazdy integracyjne. Natomiast warto powiedzieć , że firma to dobry pracodawca godny polecenia.

Ktoś
@Ryszard

Dobry pracodawca? To grudzień a nie kwiecień. Prima aprilis za niedługo.

Karol Nowy wpis
@Ryszard

Dobry pracodawca. Ha ha ha. No może dla dyrektorów i kierowników ale zwykły pracownik hali jest tu nikim.

Czy organizowane są wyjazdy, imprezy, spotkania integracyjne w Polimex Sp. z o.o. sp.k.?

Ktoś

Jakie wyjazdy? Spotkania integracyjne? Chyba, że zarząd i dyrekcja bo zwykły pracownik może liczyć co najwyżej na marne wynagrodzenie i wieczne pretensje. Zero szacunku i dbania o pracownika.

Kuba

@Była A to niby z jakiego powodu? Może trzeba dodać więcej informacji? Chyba, że to wpis konkurencji?

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Polimex Sp. z o.o. sp.k.? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
Leszno
Maja

Jakie mają wymagania?

Lidia

@nobodyone a na jakim stanowisku w firmie Polimex pracowałeś? Kiedy dokładniej miało to miejsce? Czasami perspektywa czasu potrafi dużo zmienić w warunkach pracy, jak i generalnej ocenie pracodawcy. Sugerujesz, że firma nie przestrzegała zasad BHP - jakie naruszenia więc zaobserwowałeś?

Nobodyone
@Lidia

Spadające belki materiału pod nogi klientów i wózki w opłakanym stanie brak wystarczającego oświetlenia!!!

Majka

Proszę o informacje dotyczące stanowiska kasjerki w Polimxie . Zrobki,obowiązki ? Dzięki

nobodyone

Pracowałem w Rzgowie tragedia zero organizacji ,kierownik to tylko nadawał się by patrzeć w monitory i tylko to robił. (usunięte przez administratora),wynagrodzenie bez komentarza i jeszcze w sobotę trzeba było sprzątać myjką elektryczną bo firmy nie stać na serwis sprzątający nie polecam tej firmy .

suepr

Hej, a wiecie jaka aktualnie panuje atmosfera u nich? Dzięki

Xccr

A ja zamiaruje podjąć tam prace :) praca każda jak inna plusy i minusy są wszedzie. Na pewno nie jest to praca gdzie sie przeżuca tony kilo dziennie wiec zaden problem. Dla mnie pierwsze wrazenie po rozmowie z kierownictwem jest jak najbardziej na tak.

sylwestrowicz

w skali 1-10 daję MINUS 100 !

mister y

Ten, kto napisał tę opinię wprowadza w błąd osoby poszukujące pracę. Zarobki są poniżej jakiejkolwiek krytyki, zmieniają warunki motywacji na niekorzyść pracownika tym samym skutecznie demotywując do pracy. Stosunek do pracownika jest skandaliczny. Ten, kto pracował z POLIMEX-e uodpornił się na wszystkie zagrywki ze strony pracodawcy. Pozdrawiam,

Mister X

anna - 2011-05-19 04:21:29 PRACUJĘ KILKA LAT W TEJ FIRMIE, SĄ PLUSY I SĄ MINUSY, JAK WSZĘDZIE. WIĘCEJ PLUSÓW WIĘC NADAL TU PRACUJĘ Serial komediowy pt. "Polimex" miałby lepszą oglądalność od 13 posterunku. Pozdrawiam! i Trzymajcie się z daleka!!

anna

Teresa

"pensje także nienajgorsze?" Czy to jest ironia? :)

ktoś

Kto pisał tą wcześniejszą opinie? ktoś z zarządu? Jedno słowo nasuwa się na firmę polimex.net - POMYŁKA!

Zostaw merytoryczną opinię o Polimex Sp. z o.o. sp.k. - Łódź

• Jak się pracuje w Polimex Sp. z o.o. sp.k.?

Zobacz opinie na temat firmy Polimex Sp. z o.o. sp.k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Polimex Sp. z o.o. sp.k.
1.7/5 Na podstawie 3 ocen.
  • Św. Teresy Od Dzieciątka Jezus 91C
    91-341 Łódź