Opinie o Trouw Nutrition Polska Sp. z o.o. w Mińsk Mazowiecki

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Trouw Nutrition Polska Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Trouw Nutrition Polska Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Chów i hodowla zwierząt - produkcja paszy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Trouw Nutrition Polska Sp. z o.o. w Mińsk Mazowiecki

Jadzia Nowy wpis

Jestem ciekawa tego, że wymagany jest angielski na poziomie b2/c1 na posadzie junior marketing specialist. On jest po to, że klienci są anglojęzyczni? Czy chodzi też o komunikację w firmie, bo pracownicy nie mówią po polsku? Bo wiecie, co innego rozmawiać przy kawie z inną osobą z biura, a co innego rozmawiać biznesowo z klientem.

Damian Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 52 dni.

Witam. A czy taka kontrola o której piszecie niżej zdarza się w dziale marketingu do którego poszukują specjalisty? Czy też trzeba się ze wszystkiego spowiadać? Widziałem zakres obowiązków i jest bardzo duży (grafiki, konferencje, tłumaczenia, płatne kampanie ) To są 4 odrębne stanowiska. Czy można też liczyć na pracę w trybie hybrydowym? Jak to u Was wygląda, podpowiecie czy warto?

Czy pracodawca Trouw Nutrition Polska Sp. z o.o. motywuje w jakiś sposób swoich pracowników?

Pracownik Nowy wpis

Na jakim stanowisku interssuje Cię informacja?

Czy może ktoś podzielić się wrażeniami z pracy w firmie Trouw Nutrition Polska Sp. z o.o.?

@pracownik

Jeżeli chcesz być doradcą w dziale sprzedaży to przygotuj się na systemy kontroli pracy, oceny roczne i długą drogę awansu. Na plus: jeżeli chcesz to się dużo nauczysz od innych a i produkty są dobrej jakości, czyli rzadko masz reklamacje. Opieka medyczna, samochód także do użytku w wakacje, premia świąteczna i coroczna podwyżka o ok. 5%. Szkolenia z technik sprzedaży. Na minus: dużo kontroli i spowiadania, duża nieufność do pracownika. Trudno wypracować premię, porzeczka wysoka i stawiana z kwartału na kwartał +15-20%. Brak dofinansowania do urlopu, nauki języków, wyjazdów zagranicznych, uczestniczenia w konferencjach (tylko dla wybranych).

Trouw Nutrition Polska Sp. z o.o. prowadziła rekrutację na stanowisko Kontroler Finansowy. Dostałeś zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną? Jakie warunki oferuje pracodawca? Opowiedz o przebiegu spotkania z rekruterem.
logo firmy Operator maszyn CNC
Rzeszów
Smithstown Polska Sp. z o.o.

Czy firma Trouw Nutrition Polska Sp. z o.o. w całości finansuje szkolenia dla pracowników?

ABC

Szkolenia na obsługę wózków, suwnice itp są finansowane przez firmę. Firma wspiera osoby zaangażowane. Jeśli potrafisz uargumentować potrzebę zdobycia dodatkowej wiedzy/umiejętności to jest szansa na otrzymanie dofinansowania.

Kaktus

Tak jest tam dobrze że co roku przyjęcia do pracy tak gdzie nie ma ludzi to robisz raz na Grodzisku a drugi tydzień w Kutnie zucany jesteś jak pies na wygnaniu żenada omijajcie takom smierdzocom firmę z daleka

Helena

Już kiedyś ktoś pisał, że zarobki są super w firmie, to tym bardziej chciałabym się dowiedzieć, ile aktualnie proponują. Lepiej niż w okolicznych firmach? Może jest tutaj ktoś dobrze zorientowany.

Jakie warunki trzeba spełnić, by zostać członkiem zespołu Trouw Nutrition Polska Sp. z o.o.?

Pracownik TNP

A na jakie stanowisko aplikujesz? Wymagania są zależne od zadań jakie są z nim związane.

Lukasz

Najgorsza firma na całym Grodzisku pracownicy robione co chcom a potem kategorycznie som zwolnieni nie polecam jak najdalej ot takiej firmy

Irek

Czym jest spowodowana ta cisza na forum?

krzychu

Ja tam miałem bardzo dobrze odszedłem z powodów osobistych zarobki super szło wszystko załatwić pracowałem tam ponad 12 lat wszystko zalerzy od podejścia do pracy pracowników i przełożonych oczywiście jak mają zły dzień to nie podchodzić ja bym polecił tam pracę można się wybić rozwijać szefostwo zawsze mi pomagało w trudnych sytuacjach czy to zawodowych czy prywatnych.

xyz
@krzychu

Praca na produkcji czy w biurze?

Krzychu
@xyz

Na produkcji oczywiście

dawny pracownik

Jeżeli ktoś dobrze czuje się w klimatach Barei - to polecam pracę w tej firmie. Na pewno nie jest nudno, a absurdy, brak kompetencji managerów, podział na "pracujących" i robiących dobrą minę, chaos, brak zasad to niestety codzienność. Do tego niekonkurencyjne zarobki. Praca w Trouw wg mnie tylko dla desperatów lub z zasiedzenia.

@dawny pracownik

niestety musze się pod tym podpisać. pomimo tego że praca fajna, dla lubiących pracować i stawiać sobie poprzeczki by osiągać dobre wyniki i rezultaty dla firmy. fajni ludzie do współpracy, nawet z innych państw. pozostałe kwestie to raczej patatajnia.

niezapominajka

nie polecam tej firmy.(usunięte przez administratora)

Bobinek48

Kiedys była to bardzo dobra firma , dzisiaj z tego zostało tylko była.

machta

witam, może mi Pan napisać coś więcej na temamt firmy nutreco, czytałam opinie na formum, we wtorek mam rozmowę kwalifikacyjną do działu obsługi klienta na kordynatora.

Antek

Generalnie niezla firma wiodaca w branzy premiksowej. Niestety najlepiej maja sie tu robiacy duzo szumu wokol siebie intryganci i nie myslacy, ale wykonujacy polecenia. Podejrzliwosc i brak pozytywnego podejscia do ludzi, ktorzy sa mniej wazni od wynikow. Wycisk jak w kazdej korporacji. Mozna sie przyzwyczaic, rowniez do holenderskiej oszczednosci.

Zostaw merytoryczną opinię o Trouw Nutrition Polska Sp. z o.o. - Mińsk Mazowiecki

• Jak się pracuje w Trouw Nutrition Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Trouw Nutrition Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Trouw Nutrition Polska Sp. z o.o.?

Trouw Nutrition Polska Sp. z o.o.
3.8/5 Na podstawie 6 ocen.
  • Chrzanowska 21/25
    05-825 Mińsk Mazowiecki

Trouw Nutrition Polska Sp. z o.o.