Edbak Sp. z o.o.

Opinie o Edbak Sp. z o.o.

Myślicie, że w biurze inaczej może być z zarobkami? stanowisko operatora widzę po komentarzach, że ostatnio odradzali zastanawiam się co może być z Key Account Managerem? Jaki czas temu była dodawana oferta, w której nie napisano wprost jakie są widełki płacowe.

Jesteś aktualnym pracownikiem? Daj nam koniecznie znać jak wygląda teraz praca w firmie Edbak Sp. z o.o. w miejscowości Piotrowice. Napiszcie jak wygląda obecna sytuacja i atmosfera.

Toiman

Według mnie praca w tej firmie nie daje żadnych perspektyw na przyszłe życie. Ludzie którzy pracują to po 15 lat zarabiają nadal najniższą krajową więc jeśli sugerujesz się przyjściem do pracy i staraniem się o awans to możesz o tym zapomnieć. Jestem stałym pracownikiem tej firmy i wiem że ona nie ma żadnych perspektyw dla szarych pracowników jedynie 1 zł brutto podwyżki prezesa kompletnie nie obchodzi to że ludzie mają dzieci i rodziny na utrzymaniu a i tak daje najniższe krajowe.

Mariusz
@Toiman

@Toiman skoro jest tak źle jak mówisz to dlaczego nadal tam pracujesz ? Wydaje mi się, że ze spokojem mógłbyś znaleźć coś lepszego. A może nastąpiły jakieś dobre zmiany w ostatnim czasie ? Czy jednak odpuścić sobie współpracę z tą firmą?

Pracownik Nowy wpis

Zarobki najniższe w Polsce. Zbliżone do najniższej krajowej. BHP na poziomie sprzed 20 lat. Reszta ujdzie

Paulina Nowy wpis

A na jakim stanowisku jeśli można wiedzieć? Mąż jest operatorem, widział tu ofertę a tam brak stawki. + 400 brutto od najniższej czy więcej można wyciągnąć? Ten poprzedni kom sprzed paru lat pisał o niskich podwyżkach, nadal są takie małe? Może chociaż jakieś inne fajne dodatki dają?

Pracownik Nowy wpis
@Paulina

Zarobki pracownika fizycznego (spawacz /szlifierz/ operator ) między 2900 a 3900 netto. Inżynier 5000. Zero premii, nadgodziny rzadkość a w dodatku wypłacane kwartalnie. Jak coś potrafisz to szukaj gdzie indziej

W Piotrowice Edbak Sp. z o.o. poszukuje pracownika na stanowisko brak. Brałeś udział w rekrutacji? Napisz, jak Twoim zdaniem wyglądał ten proces. Twoja opinia może okazać się cenną wskazówką dla mieszkańców regionu, którzy biorą pod uwagę pracę w przedsiębiorstwie.

k

Jakie zarobki dla samodzielnego programisty/operatora?

Czy pracodawca podczas rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Edbak Sp. z o.o. na stanowisko OPERATOR CNC bardziej zwracał uwagę na Twoje kompetencje twarde, czy miękkie? Jakie odniosłeś wrażenie? Daj znać innym, jakie cechy pracodawca ceni w kandydatach najbardziej.
Ciekawy

W ostatnim czasie sporo negatywnych opinii o tej firmie słyszałem, coś musi być na rzeczy. Śledziłem tutaj opinie, i dużo z nich wyparowało.(usunięte przez administratora) Szkoda, kiedyś to była duma okolicy. Teraz raczej wstyd.

Magdalena
@Ciekawy

Może ktoś z aktualnych pracowników się wypowie i odniesie się do tej wypowiedzi? Jak się pracuje, jak warunki zatrudnienia w Edbaku?

Magnetic
@Ciekawy

Pracuje w Firmie już kilka lat. Jak większość organizacji boryka się ona z różnymi - mniej lub bardziej od niej zależnymi - przejściowymi trudnościami, które są szybko dostrzegane i rozwiązywane. Każde rozwiązanie wymaga jednak czasu, zaangażowania załogi, sumiennej pracy i konsekwencji w realizacji nowych, nie raz dodatkowych zadań. Na tym polega rozwój. Być może powoduje to niezadowolenie części załogi - zwłaszcza tych osób, którym nie specjalnie zależy na kulturze pracy, dobrej atmosferze a przede wszystkim sytuacji Firmy. Zastanawiam się dlaczego kreujesz negatywne opinie o Firmie skoro nie jesteś jej pracownikiem, a co za tym idzie kompletnie nie wiesz jak ona funkcjonuje. Pamiętaj o tym, że Firma to nie tylko maszyny ale przede wszystkim ludzie. Następnym razem Panie @Ciekawy Kandydacie, przed umieszczeniem wpisu zastanów się czy nie robisz krzywdy tym wszystkim, którzy są dumni z tego co robią i gdzie pracują. Wstydzić to się powinieneś TY - a nie jak to napisałeś OKOLICA - za powtarzanie zasłyszanych gdzieś i od kogoś opinii.

Marian

A ja nie polecam pracy w Edbaku, marne pieniądze, zero perspektyw rozwoju i zero optymalizacji produkcji.

Magdalena
@Marian

Jak wyglądają te 'marne' pieniądze w Edbaku? Wiesz, każdy może mieć inne wymagania co do wysokości wynagrodzenia.. Dlatego też chciałabym poznać jaka stawka jest oferowana by sama stwierdzić czy dla mnie będzie ok :)

Każda firma ma swoją politykę i sposób na utrzymanie się na rynku. Nie każda decyzja zarządu czy też kierownictwa musi być trafna i nie musi prowadzić do sukcesu. Tak jak człowiek na produkcji tak i ludzie w biurze nie są nie omylni. Pracuję w tej firmie przeszło 3 lata. Kilka firm zwiedziłem przed Edbakiem i w dalszym ciągu uważam że jest to miejsce godne polecenia dla ludzi którzy wiedzą po co do pracy przychodzą. Owszem, jest wiele kwestii organizacyjnych do poprawienia, zarządzanie również leży, ale to w jaki sposób firma na przestrzeni 10 lat się rozrosła budzi podziw. Trawa zawsze wyda sie być bardziej zielona u sąsiada za płotem.

Zostaw merytoryczną opinię o Edbak Sp. z o.o. - Strzyżewice

• Jak się pracuje w Edbak Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Edbak Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Edbak Sp. z o.o.?

Edbak Sp. z o.o.