Opinie o Klinika Teodorowscy (Polvet Healthcare Teodorowski Sp.J.) w Orzesze

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Polvet Healthcare Teodorowski sp.j.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Polvet Healthcare Teodorowski sp.j. o rekrutacji.

Branże: Weterynarze

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Polvet Healthcare Teodorowski sp.j. w Orzesze

XDXD

W sierpniu brałam udział w rekrutacji na stanowisko w tej firmie. Na pierwszy rzut oka wszytko super ale pozniej zaczęły się schody. Po pierwsze 5 dniowy okres próbny - za darmo! Nie wiem gdzie znajduje się ludzi, którzy dają się tak wykorzystywać. Jest to nielegalne z kodeksem pracy ;). Na pierwszej rozmowie super zadowoleni na drugiej jak powiedziałam ze to słabo za darmo tyrać 5 dni i to bez pewności czy cię wezmą. Nagle właściciel tej super firny zmienił zdanie z przyjdzie pani na 17 na zadzwonimy do pani XDDDDDDD. No tak pan doktor jeździ nowa porsche otwiera klinikę w Warszawie, ale dac pieniazki pracownikowi jak to XD. Nic dziwnego ze co raz szukają ludzi do pracy, a ich pracownicy zwalniają się na potęgę. Raczej trzymałabym się z daleka jako potencjalny pracownik.

XYZ
@XDXD

To ja przy tej opinii mimo wszystko jestem ciekaw czy ktoś ostatnio zaryzykował i na te 5 dni się przyjął bezpłatnie? Co się dzieje na takim próbnym, jak praca wygląda? I tak jak Pani wspomniała, jakie są szanse na pracę?

Nick Nowy wpis

Za mało tu pracownicy piszą a że szukam pracy to info na cito potrzebne! ! Dobrze płacą chociaż? Ludzie niemało płacą za wizyty z pupilami więc pracownicy pewnie są doceniani w PLN...

Xyz Nowy wpis

Pracowałam kilka dni dłużej nie da się wytrzymać na wejściu usłyszałam od jednej z pracownic " jak będziesz widziała że doktor źle traktuje zwierzęta to się nie wtrącaj" dla nich liczy się kasa naciągają ludzi jak tylko mogą umawiają się na daną kwotę później kłamią że podczas zabiegu były komplikacje przez co wyszła większa kwota. Zwierzęta leczą studenci którzy nie skończyli porządnie studiów ani danych specjalizacji. Prowadzą również hotel dla zwierząt. Odradzam dawać tam zwierzęta jak i na hotel tak i na lecznie.

XDXD Nowy wpis

XYZ Nowy wpis
@XDXD

Bartłomiej

Witam wszystkich zainteresowanych opinią tego miejsca. To co napiszę i co Państwo przeczytacie jest faktem potwierdzonym nagraniami rozmów i dokumentacją medyczną . W dniu 05.07.23 około godziny 11:30 przyjechaliśmy z pieskiem w ciężkim stanie z urazem kręgosłupa w celu wykonania rezonansu i konsultacji neurologicznej nie patrząc na koszty bo to nie miało żadnego znaczenia tylko błagając o pomoc w uratowaniu życia i zdrowia cierpiącego i wyjącego nieludzko z bólu psa. Po godzinnym oczekiwaniu zostaliśmy przyjęci i zostawiliśmy psa na umówione badania i postawienie diagnozy . Informacje o stanie zdrowia i wynikach przeprowadzonych badań mieliśmy otrzymać za trzy godziny..... Niestety cisza dodzwonienie się po upływie uzgodnionego czasu również było niemożliwe przed godziną 17:00 otrzymaliśmy informację ,że pies jest stabilny co było nieprawdziwą informacją, i zostaje przewieziony do szpitala w Mikołowie gdzie również nie udzielono mu żadnej pomocy i zamknięto w bólach mękach i cierpieniu na ponad dobę z połamanym kręgosłupem w klatce! Bez żadnej pomocy na pastwę losu ! O zachowaniu lekarza w Mikołowie i o przebiegu dalszych zdarzeń które miały miejsce opiszę w komentarzu kliniki i szpitala. Podsumowując całe zdarzenie poinformuje Państwa ,że sprawą zajmuje się już Rzecznik odpowiedzialności zawodowej śląskiej izby lekarsko - weterynaryjnej w Katowicach oraz Policja. Kancelaria adwokacka również przygotowuje się do zawiadomienia prokuratury o popełnieniu przestępstwa. Zachęcam również do zapoznania się z kodeksem etyki lekarza weterynarii

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie Polvet Healthcare Teodorowski sp.j.? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Regionalnej Sprzedaży
Słupsk
Lila

Jakie są szanse, że znowu będą potrzebować specjalisty ds. e-commerce, pracownika sklepu internetowego, czy specjalisty ds. e-handlu, bo za każdym razem inaczej to nazywali? Na przełomie roku były dwa ogłoszenia, może zespół będzie teraz powiększony? Liczę na parę zdań o warunkach zwłaszcza finansowych. Nie trzeba już dokładać że swoich? :3

JD

To jest dopiero czad! Każą zakładać fałszywe konta rodzinie i pracownikom i wystawiać klinice w Mikołowie i Orzeszu 5gwiazdkowe opinie na google!!!!!! Ahahahaha!!!!

Nie polecam. Moim zdaniem przełożony uprawia mikrozarządzanie. Wypłaty dzień, dwa po terminie, słaba atmosfera.

Bożena

Lata temu atmosfera w firmie oceniana była dość negatywnie. Pracownicy musieli dorzucać własne pieniądze do biznesu, wskazano też braki w wiedzy zarządu oraz w towarze... Wiadomo jak teraz to wszystko ma się po latach? Dalej sytuacja pozostała niezmienna? Parę lat temu padła dodatkowo skarga o niskich wynagrodzeniach i złego traktowania pracowników...

Tonik

Firma z bardzo dobrymi opiniami a ta cisza na forum pracowniczym to sygnał, że praca również jest dobra i warta polecenia.

X

Nie polecam. Kasa mała, a wyzysk duży. Do tego wyżywają się na pracownikach. Ludzie od nich idą do centrum leczenia nerwic.

hit

nie wiem, nie sądzę, aby to wszystko było prawdą, branża raczej stabilnie stoi na rynku i ja przynajmniej, a obracam się w tym, nie słyszałem o jakimś kryzysie

zus

Powiem tak. Strata czasu i zdrowia. Braki towarowe, zero pojęcia o handlu. Wynagrodzenie po czasie, na paliwo kombinuj sam, dla klientów gratisy z własnej kieszeni. Proszę poczytać opinie o ich klinice weterynaryjnej. Dobra lektura.

Kam

Mogę tylko potwierdzić negatywne opinie o tym pracodawcy. Dodatkowo o czym tu można mówić jeśli Pan O. własnego brata poniża, obraża za drzwiami gdy pracownicy to słyszą. Atmosfera w pracy godna współczucia. Piotr jest przynajmniej lepszym człowiekiem.

27/02/20011

To pytasz czy wiesz? Bo twoja wypowiedź sama przeczy sobie.... Chyba że jest to autoreklam

Zostaw merytoryczną opinię o Polvet Healthcare Teodorowski sp.j. - Orzesze

• Jak się pracuje w Polvet Healthcare Teodorowski sp.j.?

Zobacz opinie na temat firmy Polvet Healthcare Teodorowski sp.j. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

Polvet Healthcare Teodorowski sp.j.
  • Powstańców 7
    43-180 Orzesze

Polvet Healthcare Teodorowski sp.j.