Opinie o Agencja GSU INTER-WORK sp.zo.o w Katowice

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Agencja GSU INTER-WORK sp.zo.o. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Agencja GSU INTER-WORK sp.zo.o o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Agencja GSU INTER-WORK sp.zo.o w Katowice

Ayo Nowy wpis

Siemanko, jest teraz opcja na stronie na prace dla lakiernika do Nord – Barbant i bym chyba pojechał. Mam doświadczenie ale za granica jeszcze nie robiłem. Opiszecie mi ten zakład? wytrzymały jestem i po prostu chce zarobić

Maro Nowy wpis

Witam, pracował ktoś na pomocnik dekarza jakieś opinie?

Młody Nowy wpis

Witam Pracuję ktoś przez firmę GSU inter work w Holten? Praca przy produkcji produktów vege? Jak wyglądaja warunki mieszkaniowe oraz jaka jest atmosfera w pracy? No i najważniejsze jak wygląda przeciętny salaris Pozdrawiam

Były pracownik Nowy wpis
@Młody

Mówisz o Viverze? Mobbing, polak Polakowi wilkiem, rumuny stoją w grupach i śmieją się z Polaków bo (usunięte przez administratora) za trzech polscy koordynatorzy Ci nie pomogą tylko będą cie gnoić razem z Rumunami, kobiety dźwigają ciężkie kartony a rumuny składają puste kartony, odradzam tu pracę z powodu dyskriminacji i mobbingu dodam że na 8h pracy są dwie przerwy

Bartosz

Jakieś opinie o pracy w Ede na Order Picker?

@Bartosz

Hej.pracujesz w Ede na Welkoop?

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie Agencja GSU INTER-WORK sp.zo.o? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
logo firmy Serwisant Rowerowy
logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Regionalnej Sprzedaży
Słupsk
Hugon

Firma to dobry pracodawca pod warunkiem, że zatrudnia dobrego pracownika.

TOŚKA

Witam chciałabym się dowiedzieć opinii na temat tej agencji , czy można jej zaufać?

@TOŚKA

Jak najdalej od nich ODRADZAM na miejscu syf nic tylko wracac z powrotem

elo_olczi

Cześć, chciałabym się dowiedzieć jak wygląda ogólnie współpraca z tą agencją, jak zakwaterowanie, dojazd do pracy i czy jest ona godna polecenia? Z góry dzięki za info.

Marcelina

Czy wie ktoś jak wyglądają warunki pracy w Anglii przy pomocy starszym w domach opieki? Jak zakwaterowanie, stawka..Jak w ogóle zespół?

K

Witam, czy współpracował ktoś z tą firmą na ziemi Angielskiej ? Chodzi mi o domy opieki czy faktycznie warunki były spełnione tak jak agencja zapenia / proponuje ? Oraz czy jest ktoś kto zastanawia się nad ofertą wyjazdu w styczniu z tą agencją ? Z góry dziękuję za informacje .

miska

witam jakies opinie o pracy przy sortowaniu cebuli w Emmeloord? warunki mieszkalne itp?

Mieczysław
@miska

Zapytałeś o warunki mieszkalne. Właśnie chciałbym w tym zakresie poruszyć jedną kwestię. Mianowicie zastanawia mnie, czy istnieje możliwość, aby na własną rękę załatwić sobie lokum w trakcie zatrudnienia? Mam nadzieję, że agencja daje taką możliwość.

Barnaba

Przed wyjazdem podpisujmy warunki płacy i pracy więc po co to narzekanie? Spoko agencja i tyle.

gugu

witam uważajcie na tą agencje pracy wyjechałam do Holandii nie zgadzało się to co oferowała firma na miejscu dopiero wyszło wszystko na jaw warunki okropne pracy małe zarobki to co mnie obiecano to jedna ściema .UWAŻAJCIE

miki
@gugu

a na co pojechałeś?

Justyna

Prosze o opinie na kurczaki

Uuuuu

Produkcja sera w Veenendaal - bardzo proszę o opinie ;)

Lidia
@Uuuuu

Użytkownicy forum nie podzielili się z Tobą przemyśleniami na temat interesującej Cię pracy, ale czy mimo wszystko zdecydowałeś się wysłać CV do Agencja GSU INTER-WORK? Jeżeli tak i podejmiesz poprzez tę agencję zatrudnienie, to proszę byś podzielił się z nami swoimi wrażeniami odnośnie warunków zatrudnienia. Każda opinia, napisana przez zorientowaną w realiach osobę, jest na wagę złota.

A co z praca na karmie dla zwierzat? Ktos pracuje??

blaugrana

Asterias hotel-jakieś inne opinie na temat pracy w tym miejscu?

Zyczliwa126

Witam, mam wiadomość do wszystkich osób, które wybierają się na Cypr do pracy w hotelu Asterias. Przemyślcie sobie dobrze czy jesteście w stanie pracować jak niewolnik do końca trwania kontraktu. Jeśli nie to nie podejmujcie się tej pracy. Wiadomo,że w życiu są różne sytuacje ale zarząd hotelu tego nie rozumie. Znają bardzo dobrze przepisy i zrobią wszystko, aby nie wypłacić wynagrodzenia. Nie wiem czy się orientujecie ale na Cyprze jest tak, że dostajecie czeki, które muszą zostać wypłacone w banku i możecie wypłacić je tylko na Cyprze. Tylko na Cyprze, więc jeśli nie założycie cypryjskiego konta (co trwa i także kosztuje) to jeśli będziecie chcieli wrócić i powiecie o tym komuś z obsługi to nie zobaczycie swoich pieniędzy. Ja przypadkowo przepracowałam miesiąc, po czym dowiedziałam się, że jeśli chcę wrócić do Polski i dostać wynagrodzenie to muszę przepracować kolejne 2 tygodnie za darmo, aby dostać czek Tak tylko uprzedzam, bo sama byłam najwidoczniej za bardzo naiwna...nie popełniajcie mojego błędu. Możecie być pewni, że biuro Wam w niczym nie pomoże. W razie zainteresowania chętnie udzielę bardziej szczegółowych informacji. Pozdrawiam.

Rekruter GSU Inter-Work
@Zyczliwa126

Szanowni Państwo, do powyższego komentarza (bardzo subiektywnego i jednostronnego) niezbędne są pewne wyjaśnienia. 1. Warunki umowy współpracy z naszą Agencją oraz Klientami są jasno określone w umowie, dostępne do wglądu Kandydatów od samego początku. Stosowana przez nas umowa nie zawiera treści "małym druczkiem" czy "kruczków". Ostateczna decyzja o podpisaniu umowy a tym samym akceptacji jej warunków zawsze należy do Kandydata. W związku z powyższym oczekujemy, że osoby dojrzałe i odpowiedzialne zamierzają wywiązać się ze zobowiązań podjętych w momencie złożenia podpisu lub ponieść konsekwencje. Zapewniam, iż każdą sytuację traktujemy indywidualnie. Dobrze wiemy, że w życiu zdarzają się różne sytuacje i staramy się wykazać zrozumieniem. Tak długo jak długo kandydat jest fair wobec nas i na bieżąco informuje o sytuacji - pomagamy na tyle, na ile możemy i zazwyczaj nie nakładamy kary. Inaczej ma się sprawa w sytuacji, w której Pracownik chcąc dopiąć swego udziela nam nieprawdziwych informacji i manipuluje faktami (jak w historii opisanej powyżej). 2. Wynagrodzenie osoby wypowiadającej się powyżej zostało wypłacone w terminie zawartym w umowie o pracę. Termin ten jednak nie pokrywał się z planami wyjazdowymi Pracownika. Co więcej, informacja o możliwości otrzymania wynagrodzenia tylko i wyłącznie poprzez wypłatę z czeku w cypryjskim banku osobiście jest nieprawdziwa. Autorka wypowiedzi powyżej wyjechała przed terminem wypłaty wynagrodzenia i otrzymała je na wskazane przez siebie, DOWOLNE konto bankowe. 3. Reakcja biura na zgłoszenie o nieporozumieniu była natychmiastowa. Niestety, to rezultat tej interwencji (choć w 100% zgodny z prawem) nie wydał się satysfakcjonujący Autorce powyższego komentarza. Ocenę sytuacji pozostawiamy zainteresowanym. W razie jakichkolwiek pytań jesteśmy do dyspozycji mailowo i telefonicznie.

Jola
@Zyczliwa126

Witam prosze o kontakt emeilowy putinoskorwin@gmail.com. planuje pojechac ale chcialbym sie dowiedziec od Pani co bylo nie tak.

keei
@Zyczliwa126

hej podaj jakiś kontakt do siebie :)

Lidia

Firma GSU INTER-WORK dalej poszukuje osób do pracy za granicą. Ktoś z Was współpracował z firmą w tym roku? Jak oceniasz tę współpracę? Takie informacje mogą być bardzo cenne dla osób, które zastanawiają się nad wyborem agencji pracy.

jaion

syf-że szkoda gadać

GSU Inter-Work
@jaion

Dzień dobry, czy możemy wiedzieć co jest powodem tak stanowczej i negatywnej opinii naszej pracy? Będziemy wdzięczni za konstruktywną krytykę. Pozdrawiamy! Zespół GSU Inter-Work

baqo

Wlasnie ja sie dziwie, bo wiekszosc agencji pracy posiada jakies nowe oferty pracy a u nich nie widzę od jakiegos czasu niczego, czyzby posiadali je tylko na okres wakacyjny ktory juz de fackto dobiega konca i nie beda mieli zadnych ofert na jesien?

Zostaw merytoryczną opinię o Agencja GSU INTER-WORK sp.zo.o - Katowice

• Jak się pracuje w Agencja GSU INTER-WORK sp.zo.o?

Zobacz opinie na temat firmy Agencja GSU INTER-WORK sp.zo.o tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Agencja GSU INTER-WORK sp.zo.o
2.3/5 Na podstawie 29 ocen.

Agencja GSU INTER-WORK sp.zo.o