Coca-Cola

Opinie o Coca-Cola

kolo

Moje wyniki przeżera zarząd. Wystarczy popatrzeć na operacyjnego jak wygląda i wszystko w temacie.

ALA

Nic się nie zmieniło, rządzą dalej tzw. klany rodzinne w coca-coli w radzyminie!

@ALA

Nie rządzą tu klany rodzinne, ale kolesie z dobrymi znajomościami, umieją się poustawiać i wygryźć jak potrzeba....

NZ

Coca-cola Radzymin, jest rządząca klika z samych członków rodzin i znajomych. Nawet jak przychodzi firma to coca-cola obsadza ich swoimi ludzmi. Nie mają pojęcia w centrali co się dzieje w radzyminie w coca-coli, ciotki, wujkowie, kuzyni, znajomi, itd. Dojdzie do tego że cola w radzyminie się rozpadnie w końcu, do puki klika siedzi przy władzy to dobrze nie będzie. Cięcia i zmiany trzeba zacząć od góry; czyli dyrekcje, administracje i kierowników i szefów zmian, w tedy będzie godna i pewna praca. Związki zawodowe poszły na układ z colą i teraz mamy co mamy. Zastanówcie się...

ww
@NZ

Po pierwsze klany rodzinne są od najniższego szczebla w radzyminie. Po drugie ten co stworzył sobie klikę wrócił już do siebie, tam gdzie jego miejsce i jego klan moze czuć się niepewnie. Po trzecie zwiazki nie mają żadnego układu z dyrekcją i nigdy nie miały. Może zamiast się tu wypłakiwać sprubój sam coś zrobić skoro wszyscy są be.

kamil

Hej, z tego co wywnioskowałem to praca jest średnio zadowalająca. Ale jak zaklad podchodzi do wypadków w pracy. Jestem z bliskich okolic zakładu Radzymin, i opinie w tym rejonie są podzielone. A propos, czy w tym wypadku zatrucia przez 2 pracowników (w tym jeden zmarł), czy to ktoś z ok Radzymina?

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Coca-Cola spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
abc

Zakład w Radzyminie przechodzi dużą przebudowę od jakiegoś czasu, wiąże się to z dużą automatyzacja zakładu, co za tym idzie wielu ludzi straci pracę lub już ją straciło. Zarobki fatalne i coraz mniejsze. Duża część ludzi zatrudnionych jest przez firmy zewnętrzne, bo tak jest wygodniej i zawsze można zwolnić z dnia na dzień. Wielu ludzi na wysokich stanowiskach pojęcia o pracy nie ma, a stanowiska zawdzięcza znajomościom lub tym że są z kimś tam po rodzinie. Atmosfera pracy fatalna. Jeden szef zmiany na drugiego donosi, aby tylko zaimponować i się wykazać swojemu przełożonemu. Najlepszym przykładem jest kadra na magazynie. Od kiedy pojawił się nowy szef magazynu szefowie zmian zaczęli się bać o swoje stanowiska, więc taka biegają za nim i wzajemnie się (usunięte przez administratora). Jedyna robota jaką wykonują to patrzenie w kamery i straszenie ludzi, bo co niektórzy to prostych rzeczy w systemie nie potrafią zrobić, choć to powinno być w ich obowiązkach. No ale cóż ich nikt z tego nie sprawdzi. Pozdrawiam... były pracownik CC

fazi

swietna firma

?

karol - 2013-09-18 15:55:53 Jeśli ktoś może to niech napisze na temat tego jakie są umowy dla nowych pracowników i jakie później są?To zależy od stanowiska pracy i od tego czy jako pracownik cc czy kontraktowy z pośrednictwa pracy. Jak pracownik cc to ok. Jak z pośrednictwa to słabo.

radz

A.B. - 2013-09-04 12:18:38 Kolego mówmy o faktach. Ja ciebie nie obrażam więc ty też przyhamuj. Nie ma żadnych, niezgłoszonych wypadków. Co innego "Nie było żadnych wypadków" a co innego nie zgłoszonych wypadków. Jest róznica? Więc się zastanów co piszesz.

?

Nie kłamię. Tyle dostałem bo mam doświadczenie. A kierownik był OK. Czekam na nowego. Tam gdzie pracowałem wcześniej to jest prawdziwa kopalnia. Tu jest całkiem dobrze. Przewraca wam się we łbach.

A.B.

?

Zależy do jakiego działu się trafi. Ja na dzień dobry dostałem 4 tys (mam doświadczenie, żadna tam kadra kierownicza ale swój fach znam). W pracy przeszkadza mi tylko [usunięte przez moderatora] szef i temperatura na hali. Tzw. kierownicy to faktycznie dno. Co był jakiś normalny to się zwolnił.

kolega

Po jakimś czasie dostaje się wypowiedzenie.

Ole

Marzyciel ;)

ccc

z taką stawką zostaniesz już do końca zycia :) ale jak ciebie zadawala 2 tyś za katorżniczą pracę to musisz być emigrantem, jeśli nie to musisz być niesamowitym [usunięte przez moderatora] że cieszysz się z takiej stawki,

ccb

na dzień dobry dostaniesz koło 2 na rękę. Składaj aplikację

Zostaw merytoryczną opinię o Coca-Cola - Radzymin

• Jak się pracuje w Coca-Cola?

Zobacz opinie na temat firmy Coca-Cola tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Coca-Cola?

Coca-Cola