Opinie o Hotel Artur w Kraków

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Hotel Artur. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Hotel Artur o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Organizacja podróży służbowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Hotel Artur w Kraków

Baron

A to dziwne. Przeciez pan manager ma nawet problem z wlazeniem opakowania z wlasnym jedzeniem do mikrofali. Pokojowki jak I reszta chodzi glodna. Nie ma czegos takiego jak posilek pracowniczy czy ciasto!!! Za wszystko trEba placic, ciagle pretensje I kamery. Nie wiem jak moglem tak style wytrzymac. Ha. Ale w jedym sie zgodze z pieniedzmi nie mialem probkemu, ale jesli chodzi o oremie to oierwsze slysze

Nieznajomy
@Baron

Jeśli chodzi o jedzenie to nie zgadzam się z Tobą bo jest śniadanie pracownicze i obiad pracowniczy

Nowy Nowy wpis

Nie spodziewałem się tak miłego podejścia kierownictwa i pracowników. Fajnie się dogadują od razu łapie się kontakt z grupą. Biorą pod uwagę wszystkie zgłoszone kwestie choć nie zawsze są realizowane ale można porozmawiać. Nie ma problemu z pensją zawsze wcześniej niż do 10 dnia miesiąca. Jak na razie - zadowolony :)

Obecny pracownik 2 Nowy wpis

Bardzo dobre miejsce pracy. Można przyjść bez doświadczenia - szkolą na miejscu. Dobre warunki pracy. Świetna atmosfera. Polecam każdemu.

Kornelia Nowy wpis

Bardzo dobre miejsce do pracy, pracowałam tu przez cały rok. Świetny zespół.

Pracownik 123 Nowy wpis

Polecam, super atmosfera, ludzie z długim stażem pracy a to o czymś świadczy. Praca spokojna, wszystko według ustalonych jasno zasad. Nie powinno nic zaskoczyć, chyba że pozytywnie :) Polecam, pracownik z długim stażem :)

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie Hotel Artur? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
logo firmy Serwisant Rowerowy
logo firmy Ogrodnik, Sprzedawca
Poznań
Marek Nicgorski Berberys Sprzedaż Roślin Ozdobnych i Akcesoriów Ogrodniczych
logo firmy Przedstawiciel Handlowy
Innovation Bulgaria 2020 Eood

Czy w Hotel Artur występują paczki/bony świąteczne?

Xxxx

Tak są bony

Baron

Praconica
@Baron

Czytając Twoją opinię wydaje mi się, że pomyliłeś hotel. Obiad pracowniczy można sobie wykupić za 5 czy 8 zł (zupa czy drugie) , to chyba jest ok ? Każde urodziny pracownika są świętowane i przygotowywane jest ciasto. Wspólnie siadamy i przy kawie lub herbacie jemy ciasto. Po śniadaniach jeśli coś zostaje pracownicy mogą się częstować. Nie wszystkim ale ciepłą jajecznicą czy sałatką lub twarożkiem...Raczej wszystko jest na luzie i da się porozumieć z menadżerami. Jeśli ktoś chce pracować to będzie zadowolony. Staż pracy to 6-10 lat więc raczej to mówić samo za siebie. Powodzenia

Mirosław
@Praconica

Sądząc po stażu pracy jesteś doświadczonym pracownikiem. Czy pracują w tym trzygwiazdkowym hotelu uważasz, że pensje są na dobrym poziomie i pracownicy prócz posiłków mogą liczyć też na inne benefity?

Praconica
@Mirosław

Cześć. Tak, pensja jest na dobrym poziomie. Jeśli jest się zaangażowanym w pracę są też benefity. Wszystko zależy od Ciebie ale z tego co pamiętam na rozmowie kwalifikacyjnej też jest o tym mowa. I nie rzucają słów na wiatr. Powodzenia !

Nieznajomy
@Baron

Czy w Hotel Artur jest skuteczna reakcja na zgłaszane przez pracowników problemy?

pbpb

Merytorycznie.... Skontaktowałem się z Panem Menedżerem hotelu z zapytaniem, czy nie potrzebuje kogoś do utrzymania technicznego. Oddzwonił i zaproponował rozmowę, z której jednoznacznie wyszło, że potrzebuje kogoś na wyrywki do remontów łazienek niekoniecznie na papier. Człowiekowi z technicznym wykształceniem, doświadczeniem ponad 2o-letnim i wieloma uzdolnieniami zaproponował tydzień próby na lewo po 20 zł za godzinę. Jeśli ktoś jest chętny to śmiało, ale o jakiejkolwiek umowie niech zapomni.

Obecny pracownik

Miejsce pracy z: - dobrymi warunkami (obiady pracownicze; dostęp do kawy, herbaty, wody, pomieszczenie socjalne dla każdego działu) - uniformy -> nie trzeba się martwić o ubranie - dobra płaca - możliwość rozpoczęcia pracy bez doświadczenia -> pracodawca zapewnia szkolenia - możliwość rozwoju i awansu - praca w dobrej atmosferze i w przyjemnym otoczeniu -> wystrój hotelu oraz duże okna na plus - długi staż pracy - kontakt z ludźmi Bardzo polecam :)

Czy firma Hotel Artur w całości finansuje szkolenia dla pracowników?

osoba1

Chodzi Ci o szkolenie do wykonywanej pracy , czy jak ? Szkolenie jest normalnie płatne, wszystko w ramach czasu pracy .

Pytanie praca

Wie ktoś może czy potrzebują pokojowych? Czy można wysłać cv?

Szymon
@Pytanie praca

Jakieś doświadczenie masz już na tym stanowisku?

Pytanie praca
@Szymon

Tak

Jaki jest wkład kierownictwa Hotel Artur w budowanie dobrej atmosfery wśród pracowników?

Kennedy

Niestety,ale żaden.

Czy w Hotel Artur możliwa jest wypłata wynagrodzenia w częściach, częściej niż raz w miesiącu?

nowa1

Hej nie ma problemu jeśli chodzi o zaliczki lub wypłaty co tydzień. Jak się umawiamy zawsze pieniążki czekają. Pracuję miesiąc dopiero ale jestem zadowolona. Atmosfera jest ok. Polecam

Życzliwy osobnik

Jeżeli Wam zależy na niskiej pensji za "niewyróbkę" i umowę zlecenie z dodatkiem nerwicy to serdecznie zapraszam :) Nie dajcie się omamić obietnicami umowy o pracę (ładnie to wygląda tylko w ogłoszeniu). Przykre, bo atmosfera fajna, ludzie mili, życzliwi, niestety nie można tego powiedzieć o osobach zarządzających Hotelem.

Dziewczyny jaki styl panuje w Hotel Artur?

Nowa

O co dokładnie pytasz? O uniform? Pozdrawiam

Dobra rada

Szanujcie się i nie zatrudniajcie się w tym baraku

Sonia

Czy hotel poszukuje aktualnie pracowników? Na jakie stanowiska?

Nowa 19

Jestem nową pracownicą i bardzo mi się tu podoba. Pracownicy bardzo sympatyczni i pomocni. Potrzebowałam na wstępie kilka dni wolnego i też nie było z tym problemu. Jeśli ktoś chce pracować, polecam. Widzę, że większość pracowników jest bardzo stała. Nawet po 5 a nawet 10 lat pracy. Już załapałam się na dwa mini przyjęcia urodzinowe pracowników :) bardzo to miłe, że wspólnie nawet z menadżerami znajdują czas na upieczenie ciasta i chwilę przemiłej rozmowy we wspólnym gronie. Jak na razie, bardzo na plus. P.S. dowiadywałam się również jak z wypłatami i podobno nigdy nie było żadnych opóźnień.

Olga

Nikt nie trzyma na siłę w firmie. Dobra firma znajdzie nowych ludzi i do tego chętnych do pracy.

AG

Witam, czy jest warto interesować się tym obiektem jako pracą? Czy komentarze poniżej to tylko wpisy czy prawdziwe?

Pracownica
@AG

Z tego co widzę, większość opinii była fikcyjna. Są zamieszczone przeprosiny na ten temat. W Hotelu Artur pracuję już parę lat. Nie zamierzam zmieniać pracy :) Wszystko jest na swoim miejscu, każdy wie co ma robić. Wynagrodzenie zawsze na czas a i premie się zdarzają. Wysyłają na szkolenia. Doceniają zaangażowanie i dyspozycyjność. Cały czas coś się dzieję i fajnie, bo jest praca :) Atmosfera między pracownikami super ! Jeśli chcesz się czegoś nauczyć to aplikuj. Ja nie szukam zmian ;)

Zostaw merytoryczną opinię o Hotel Artur - Kraków

• Jak się pracuje w Hotel Artur?

Zobacz opinie na temat firmy Hotel Artur tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Hotel Artur?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 6, z czego 5 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Hotel Artur
1.2/5 Na podstawie 122 ocen.
  • Aleksandry 30
    30-837 Kraków