Opinie o Toolmex Truck Sp. z o.o. w Skarżysko-Kamienna

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Toolmex Truck Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Toolmex Truck Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Toolmex Truck Sp. z o.o. w Skarżysko-Kamienna

Były Nowy wpis

To jest takie typowe polskie prywatne dziadostwo. Najniższa krajowa, coś tam pod stołem i tak telepią do emerytury. Zero rozwoju. Firma dla ludzi którzy nie chcą się rozwijać. Zasady zarządzania z poprzedniego systemu.

Andzia Nowy wpis
@Były

No, ale to chyba nie o każdym etacie tu mowa? Bo dla przykładu, w ogłoszeniu dla elektromechanika jest podana pensja 5-8k brutto, a to przecież nie jest najniższa krajowa. No i napisane jest również, że początkowo jest przyuczenie, a potem szkolenia techniczne i produktowe. Może sam @pracodawca to sprostuje?

Administrator Nowy wpis

Firma Toolmex Truck Sp. z o.o. prowadzi rekrutację na stanowisko Pracownik Administracyjno - Biurowy. Czy warto aplikować? Jakie macie doświadczenia?

Marzena Nowy wpis

Dużo jest wakatów na różne stanowiska, skąd wynika to zapotrzebowanie? Rotacja czy się tak rozwijają? Mąż zastanawia się na etatem kierownika magazynu, ale nic nie podali o wysokości wynagrodzenia. A jednak woli znać kwotę przed aplikowaniem .Długo czeka się na odpowiedź po wysłaniu cv, zawsze dają znać czy kogoś chcą czy też nie?

Makler

Jest to chyba najlepsza firma na rynku , nie ma lepszej . Założona i prowadzona przez profesjonalistów, pieniądze też nie są złe. Trudno sie do tej firmy dostać na stale .

Bazyl
@Makler

Jak już się obudzisz to daj znać :-) Profesjonaliści ;-))))))

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Toolmex Truck Sp. z o.o., daj nam znać, co sądzisz o jej przebiegu. Jakie warunki Ci zaproponowano? Jakie wymagania ma pracodawca na stanowisko Elektronik /Mechanik /elektromechanik? Podziel się swoimi wrażeniami!
logo firmy Kierowca międzynarodowy kat. C+E - s
Legarto Sp. z o.o.
logo firmy Tajemniczy klient - zdalnie (tylko dla firm)
QualitySite
logo firmy Kierowca międzynarodowy kat. B
TTD MICHALIK
logo firmy Kwalifikowany pracownik ochrony z bronią-Kielce
Skarżysko-Kamienna
Seris Konsalnet Holding S.A.
Markos

Przykro mówić , ale trąci komuną . Odbyłem kilka rozmów z prezesem chyba tylko dlatego że zapomniał o czym rozmawialiśmy na wcześniejszych :( .Zdziwiony tym że oczekuję normalnego wynagrodzenia adekwatnego do stanowiska , a i że całość na umowie to już całkiem zdziwko :). Pozdrawiam

Carrington
@Markos

A gdzie składałeś papiery? Do centrali, czy do jakiegoś oddziału i na jakie stanowisko? Nie ukrywam - sam się zastanawiałem ale ten twój komentarz....

Dawtona
@Markos

Ile oferuja?

Agnieszka

Witam, chcę zapytać o coś osoby, które pracują aktualnie w firmie Toolmex. Możecie powiedzieć, czy firma poszukuje pracowników i czy oferują pracę zdalną na czas pandemii? Dzięki.

Tymon

@Kakadu Może to nie jest firma dla wszystkich? Żeby się tu utrzymać to trzeba się jednak starać!!

Kakadu

Pomijając fakt że mało płacą, dyrektor lata jak głupi i pilnuje ludzi jakby mieli go okradać to jeszcze warunki sanitarne kiepskie. Jadalnia miesci 1/4 załogi cos cieplego mozna wypic jesli się dopchasz do czajnika bo w 15 min przerwy malo sie zje.

JA Obserwujący

Witam, Może ktoś powiedzieć jak wygląda obecnie sytuacja w Toolmex-ie? Jaka panuje atmosfera w dziale handlowym i ile mniej więcej można dostać pieniążków po zatrudnieniu? Z góry dziękuję za pomoc.

Zostaw merytoryczną opinię o Toolmex Truck Sp. z o.o. - Skarżysko-Kamienna

• Jak się pracuje w Toolmex Truck Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Toolmex Truck Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Toolmex Truck Sp. z o.o.
2.8/5 Na podstawie 6 ocen.

Toolmex Truck Sp. z o.o.