Opinie o Knorr-Bremse Sp. z o.o. w Kraków

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Knorr-Bremse Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Knorr-Bremse Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja maszyn górniczych i maszyn budowniczych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Knorr-Bremse Sp. z o.o. w Kraków

Monter

Praca, plus delegacja we Włoszech ok. Komunikacja w firmie na poziomie zerowym, ciężko cos ogóle załatwić. Jest jeden lider M. U. który, przychodząc z firmy segregacji odpadów, myśli ze może wszystko, a głownie co robi to chodzi za kierownikiem , jakby mógł zniknął by w Nim, tylko by buty było widać.

@Pracownik Power Electric

Wydaje mi się czy Twój nick powinien zaczynać się od słowa Lider a nie pracownik bo pisanie komentarza w obronie samego siebie jest co najmniej żenujące. Przynajmniej kilka razy przez różnych pracowników było zgłaszane żeby M. U. zastanowił się nad swoimi niektórymi zachowaniami bo są one delikatnie mówiąc dziwne i na pewno nie pomogą w zbudowaniu stabilnego i zgranego zespołu. "Ciężko mieć wpływ na brak komunikacji w firmie" - jest to kolejny nietrafiony argument bo stanowisko lidera jest najbliżej kierownika i daje możliwość do rozmowy, tłumaczenia i informowania go o problemach i tym co się dzieje na produkcji a nie służy tylko do uśmiechania, przytakiwania mu po to żeby później za plecami na niego narzekać. Czasami trzeba wziąć niektóre sprawy na siebie, przemyśleć i wyciągnąć wnioski a nie tylko narzekać na innych, szkoda że niektórzy już nie będą mogli się osobiście na te tematy wypowiedzieć. Dwóch z trzech liderów jest w porządku, to prawda ;)

A ja myślę że atmosfera w firmie knorr bremse rzeszów jest coraz lepsza. Lider działu montażu profesjonalnie podchodzi do tematu wporządku czlowiek. Operatorzy maszyn wygląda jak by mieli spokojna prace wiec leader ich również wydaje się spoko. Ogólnie na tych dwóch działach pozytywnie.

Pracownik montażu PE

Wpisy nic nie pomagają (może czas zastanowić się nad PIP). Dziś "szanowny kierownik PE" pokazał klasę jak KRZYCZY na lidera, ze nie potrafi zarządzać (tak słyszeli to zwykli praconicy). Ten lider akurat potrafi zarządzać i robi masę dobrej roboty, chyba "kierownik" nie potrafi bo takie zachowanie nie jest poniżej krytyki i pachnie mobbingiem. Ta linia funkcjonuje tylko dzięki liderom, bo kierownik ciągnie ja tylko na dno. Gdzie jest HR??

Jakie są godziny pracy dla pracowników biurowych? Czy możliwość pracy zdalnej, to są tylko 2 dni/MSC czy jest możliwość podjęcia pracy zdalnej w nagłych przypadkach? Wynagrodzenie: wszystko na umowie czy jakieś pseudo premie są zawarte?

hej
@Zainteresowana

Dodatek zgodnie z prawem pracy, sprzęt standardowo do pracy biurowej (laptop).

Helena Nowy wpis

wstępnie myślę by aplikować na specjalistę ds. jakości. czy jest tu może ktoś kto mógłby polecić? Piszą o możliwości pracy w modelu hybrydowym, jaki może być podział dni i czy samemu się o nich decyduje?

do Kadndydat
@Kandydat

Pracownicy biurowi pracują w systemie ruchomego czasu pracy: start miedzy 7-9 +8H= koniec 15-17, praca zdalna- jak najbardziej.

Zainteresowana
@do Kadndydat

Witam, czy można prosić o szczegóły odnoszące się do pracy zdalnej? Jestem nią zainteresowana. Zastanawiam się jaki sprzęt obecnie jest do niej udostępniany i czy przysługują dodatki w postaci zwrotu za energie?

Perełka
@Kandydat

Mam pytanko. Aplikowalam na stanowisko montera. Rozmowa spoko, mówili że do tygodnia będą dzwonić. Czy po tym terminie dać sobie spokój? Bo cisza.

hej Nowy wpis
@Zainteresowana

Dodatek zgodnie z prawem pracy, sprzęt standardowo do pracy biurowej (laptop).

Www Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 60 dni.

Jak wygląda wyjazd na 2 miesiące do Włoch na szkolenie? Czy są to 2 miesiące w za jednym wyjazdem?

@Nowy

Tylko na tych dwóch czy może tylko na nich jesteś w stanie ocenić warunki? ciekawe czemu operatorzy mają tak spokojną robotę jak piszesz? Jakieś mniejsze normy? Albo spoko organizacje roboty mają? Maszyny są tam w miarę nowe?

X

No ale w czym widzisz problem ziomuś, nie możesz się dopchać w kolejkę pewnie? Uważam że jesteś gło.mb i umieszczasz wszystkich w jednym worku. Nie znasz wszystkich brygadzistów więc twoja wypowiedź świadczy o twojej osobie. Ja osobiście nie narzekam na swoich przełożonych, każdy ma za coś płacone w tej firmie i przydzielone role.

@Nowy

Atmosfera jest tak sobie. Firma jest calkiem fajna i widac że ma duzy potencjał. Nie rozumiem dlaczego mowa jest tylko o liderach. Warto chyba zastanowić się na "kierownikiem PE". Jego cotygodniowe przemowy nie są motywujące tylko raczej demotywujace(nie wspominając o tym że myli w nich stanowiska czy maszyny). Na audytach widać Jego zaangażowanie (albo go nie ma albo jest ale kręci się do okoła nic nie wnoszac a o produkcji opowiada albo inżynier albo lider). W dodatku naprawdę niesmaczne zachowanie "podnoszenia niektórych części ciala" przechadzajac sie na produkcji. Czy naprawdę nikt tego nie widzi? Właśnie takie sytuacje powodują że atmosfera jest taka sobie.

Pracownik montażu PE Nowy wpis

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Knorr-Bremse Sp. z o.o. odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
Leszno

Dnx

Moim zdaniem ten dział nie działa , mieli zgłoszenia że na myjkach substancje chemiczne uczulają a oni to mają gdzieś, mają zgłoszenia że power electric generuje hałas który jest uciążliwy , mają również gdzieś , taki to dział pseudo BHP

Aa

Na jakie zarobki mozna liczyć na montażu a jakie na lutowaniu?

Cześć, czy jest tu ktoś zorientowany w pracy jako junior project manager? Chce aplikować na ofertę ze strony. Wymagania spełniam lecz i tak się zastanawiam czego mógłbym się spodziewać po samej rozmowie rekrutacyjnej? Czy wiecie? jak polecacie się przygotować? i czy przede wszystkim polecacie aplikować?

Dominik

Chciałbym zapytać na forum, dlaczego na imprezę dla pracowników i wyłącznie dla nich w grudniu niektóre osoby mogły sobie zapraszać na darmowe jedzenie i alkohol swoich domowników z poza firmy ,?! Może jeśli nie mają za co pić i jeść to utwórzmy jakiś program pomocy społecznej ? Bo trzeba sobie pomagać.

@Dominik

Nie żeby coś, ale w tych aktualnych ofertach, chociażby dla technika macie wpisane w benefitach „inicjatywy dobroczynne”. One czegoś jeszcze dotyczą? Co ciekawe żadnych imprez integracyjnych nie ma wpisanych. to była jakaś wyjątkowa?

Często ludziom się firmy mylą jak jednemu Panu ostatnio? :D co do opisywanych warunków pracy można mieć pewność, że wszystkie zostały skierowane do dobrego pracodawcy te we wpisach? Mnie interesuje perspektywa studenta, jak widać na stronie również oni są poszukiwani. Mógłby ktoś określić warunki współpracy? staże są płatne?

gall Anonim

Staże są płatne, zatrudnienie na umowę-zlecenie, co dla studenta oznacza że brutto=netto na stawce godzinowej. W zależności od przełożonego, to uczą zanim każą robić, albo dopiero jak się upomnisz :P. Na pewno nie parzy się tutaj kawy pracownikom, tylko są normalne zadania. Co ciekawe, można również stażować zdalnie, ale to już dla tych "ogarniających swoją kuwetę".

Zenon

Kiedy przestaniecie produkować to syntetyczne jedzenie ochydne ile tam cukru pakujecie i różnych tłuszczy palmowych nie licząc wypelniaczy to co produkujecie nie ma nic wspólnego z odrzywianiem życzę jak najszybszego spadku popytu na wasze produkty i oby tacy pseudoproducenci żywności jak najszybciej splajtowali

oj joj joj
@Zenon

Drogi Zenonie, Firma Knorr-Bremse nie produkuje żywności. Pomyliłeś firmy.

Martysia

Nie, że wścibska jestem ale co z tymi dokumentami, o których ktoś kiedyś pisał? Była sugestia ze znikały z szafki, czy więcej osób znalazło się w trakcie pracy w podobnej sytuacji? upewniam się tylko, bo widziałam właśnie ofertę dla speca od logistyki a trochę dokumentów jest do obrócenia skoro z agentami celnymi się kooperuje. Powiedzcie jakie są zarobki na tym stanowisku? nie podano widełek a chce wiedzieć czy warto składać cv

Sabina
@Martysia

No jak dziś 17 października Knorr pokazał jak jesteśmy wielką rodziną, pracownicy zmuszeni do godzin pracy od 10 do 18 na potrzeby imprezy i wszyscy(usunięte przez administratora), brawo dla prezesa gdzie mówi że jesteśmy wielką rodziną a pracownikom zakazało uczestnictwo w otwarciu i pokazaniu jak pracują. Hańba , nic nie mówię !!!!!pokazuje się nam jakimi wartościowymi dla firmy jesteśmy .......

@Sabina

Czy to dotyczy każdego działu? Dopytuje, bo atmosfera oraz rzecz jasna wynagrodzenie mnie interesuje dla IT Support Engineera. Teraz na stronie jest właśnie oferta, stąd moje zainteresowanie. Hybryda w opisie jest dostępna, czyli niektórzy robili wtedy z domu? Jak miedzy działami się dogadujecie?

Bggfuuhcd
@Martysia

Nic nie ginie. To wygląda na jednorazowy przypadek o ile dokumenty nie znalazły się, bo tego nie wiadomo.

@Bggfuuhcd

W sumie to czemu nie wiadomo? Nikt już o to nie pytał? Ludzie maja co do tego wątpliwości? A tak ogólnie to o co chodziło z tym tematem wyżej odnośnie 17-tego października. Często się to zdarza? I jak inni pracownicy się na to zapatrują? Widzę opinie tylko od jednej osoby

Monter

Pracownik Power Electric
@Monter

Szkoda że, wasze żale nigdy nie były do niego zgłaszane... Może nie macie ochoty do współpracy? Przykre, że wylewacie tutaj swoje żale, a nie macie odwagi porozmawiać. Ja twierdzę, że ma super doświadczenie i pojęcie o tym co robi. Dodatkowo, jest bardzo fajnym człowiekiem. Ciężko mieć wpływ na brak komunikacji w firmie, na szczęście u nas jest ona bardzo dobra. Wszyscy trzej liderzy, są bardzo w porządku, niestety gorzej jest z pracownikami, którzy cały czas narzekają i dalej pracują ;)

@Pracownik Power Electric

Kajoj

W tej firmie to nawet ze swojej szafki pracowniczej potrafią zginąć dokumenty. I nikt nic nie wie...

Renata

Parę lat temu na forum przejawiała się kwota w wysokości 4000, do dziś po takim czasie zarobki są chyba wyższe, tak? w zakładce z karierą opisali krok po kroku jak wdrożenie tutaj do firmy wygląda i ciekawa Jestem waszych doświadczeń w tym zakresie, faktycznie Wszystko jest tak poukładane jak opisują? Obecnie jak firmę oceniacie, warto interesować się zatrudnieniem?

xcvb

Witam, Czy polityka firmy pozwala na udostępnienie informacji jakie są widełki wynagrodzenia w przypadku oferty na Supply Chain Managera? Będę wdzięczny za informację. Pozdrawiam,

Krystyna

Witam, z wcześniejszych wpisów dowiedziałam się, że stawka 4000 zł w firmie Knorr-Bremse raczej nie jest możliwa. Czy ktoś mógłby mi w takim razie napisać jaka jest oferowana?

Paulina

W jakich godzinach najlepiej dzwonić do firmy?

Jaka tam jest średnia wieku?

Czy ktoś z Was mógłby opisać Knorr-Bremse Sp. z o.o. jako pracodawcę teraz w dobie kryzysu spowodowanego wirusem?

Mam 10 lat doswiadczenia powiedzialem 4000 i mnie wysmiali dramat. Ta firma jest dobra dla studenta

Czesław
@Tomek

Na jakie stanowisko składałeś CV? Uważasz, że zaproponowałeś za wysoką stawkę wynagrodzenia? Czy negocjacje w tej sprawie mogłyby pomóc? Napisz proszę, jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna? Szczegóły odnośnie pytań i oferty zatrudniania, które były przedstawione na rozmowie, mogłyby pomóc przygotować się innym osobom do takiej aplikacji. Zechcesz podzielić się swoją wiedzą?

Agata
@Tomek

Dzięki, że to napisałeś, zaoszczędzę czas. Pozdrawiam i życzę powodzenia.

Alina
@Czesław

Czesławie, on zaproponował nawet za małą stawkę wynagrodzenia według mnie, żadne tu negocjacje nie pomogą, bo z 4000 pln to nie ma już z czego schodzić. Wygląda na to, że firma dramat.

Zostaw merytoryczną opinię o Knorr-Bremse Sp. z o.o. - Kraków

• Jak się pracuje w Knorr-Bremse Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Knorr-Bremse Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Knorr-Bremse Sp. z o.o.?

Knorr-Bremse Sp. z o.o.
1.4/5 Na podstawie 11 ocen.
  • Szymona Szymonowica 85
    30-396 Kraków